Astoria i Islandwood projekti donose Android i iOS

poruka: 7
|
čitano: 1.975
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Astoria i Islandwood projekti donose Android i iOS".
16 godina
offline
Astoria i Islandwood projekti donose Android i iOS

Stjepane, pokretanje i portanje su 2 potpuno razlicita pojma. Ako ne razumijes razliku nemoj ni pisati ovakve vijesti.

Pokretanje iOS/Android aplikacija na Windowsima je grozna ideja koja na srecu nece zazivjeti.

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Astoria i Islandwood projekti donose Android i
@ knight, u pravu si al po meni djelimicno. Zasto bi to bila grozna ideja?
16 godina
online
Re: Astoria i Islandwood projekti donose Android i
Zato jer pokretanje i portanje su 2 potpuno razlicita pojma.
14 godina
neaktivan
offline
Astoria i Islandwood projekti donose Android i iOS

Ovim portanjem uz minimalne izmjene koda će definitivno značit da većinu aplikacija dobivamo na Windows telefone jer čisto sumnjam da će izdavači propustit takvo nešto. Iako meni osobno već sad ne fali niti jedna aplikacija koju koristim na svom S4 tako da ono. Ali svakako dobra stvar.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Astoria i Islandwood projekti donose Android i
Pola dana provedem objašnjavajući ljudima da ono što su pročitali nije baš tako kako piše, da Win na mobu neće biti isti OS kao na PCju, a sada već vidim da me čeka ovo da će Win 10 podržavati sve mobilne aplikacije. Bug postaje rasadnik netočnih informacija.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: Astoria i Islandwood projekti donose Android i

 

Brk kaže...
@ knight, u pravu si al po meni djelimicno. Zasto bi to bila grozna ideja?

 Zbog toga sto bi to bila neka vrsta emulacije, drugacija GUI filozofija, korisnicko iskustvo tesko da bi bilo potpuno. Prvi ja bih onda radije koristio Android,i uzivao u nativnom iskustvu.

16 godina
neaktivan
offline
Astoria i Islandwood projekti donose Android i iOS

Vidim da je bilo teško potrošiti 2 minute vremena za pogledati video prije pisanja komentara.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice