Appleu patent za microSIM

poruka: 19
|
čitano: 3.526
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleu patent za microSIM".
15 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM

Koja je ovo glupost, patentirali su općenitu stvar koju svi koriste.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
13 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM

da jeste to glupost,, ali mislim da su to uzalud patentirali,

Ja sam primijetio da svaki model ima malo drugači utor i sam konektor za sim kartice (kod starih telefona ona smiješna metalna vratica koja otvoriš i staviš sim [nokia]), ima ih na stotine različitih a to što su oni baš patentirali sa oznakom "jabuke" mislim da niko neće ni osjetiti..

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Appleu patent za microSIM
NecroKnight kaže...

Koja je ovo glupost, patentirali su općenitu stvar koju svi koriste.

Tekst je loše napisan, patentirali su samo način umetanja(koji bi trebao bolje čuvati karticu), ne i samu SIM karticu

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu patent za microSIM

Koja glupost. Stvarno svaki patent je gluplji i glupjli.

http://funnypage-77ari.blogspot.com/2012/11/10-crnogorskih-zapovjedi.html
13 godina
offline
Appleu patent za microSIM
a kak se umece kartica na iphonu? jel mozda ono kad gurnes pa skljocne i ona ostane unutra?
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM
Dobro, jel mi moze netko objasniti za kojeg vraga nam vise trebaju sim kartice? Svaki mob jedinstvenim ID brojem moze bit registriran kod operatera i vozi misko? Stvarno ne kuzim...
 
0 10 hvala 0
15 godina
offline
Appleu patent za microSIM

Čisti novinarski senzacijonalizam, Apple je patentirao način umetanja kartice, koji i nije nešto pretjerano "revolucijonaran", čak ni za "Apple Fight team".

Razlog patentiranja istog je jednostavno da nebi dobili tužbu da je kopiran od strane "troll kompanija".

Stvar je vrlo jednostavna, ima firmi koje će uzeti telefon i rastaviti ga na najsitnije dijelove i nadati se bogu da svaki dio nije patentiran, i pokušati izmusti koju paru....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM

moje mišljenje da je ovo čista glupost, pogotovo patent za umetanje sim kartice. Svaki dan dođe vijest kako je neka tvrtka predala zahtjev za patentiranjem. Činjenica da je Apple predao zahtjev prije 2 god ali to je i dalje glupost...
Prije su "ratovali" sa hardverom-> jače, bolje, brže.. a danas ratuju sa patentima -.-

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu patent za microSIM

Ona tvrtka koja krene s natjecanjem ćiji je mobitel jače, bolje i brže ima siguran uspjeh na tržištu. A ovo s patentima se mora dovesti u red... ne možeš patentirati gluspost. 

http://funnypage-77ari.blogspot.com/2012/11/10-crnogorskih-zapovjedi.html
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu patent za microSIM
slazem se.
Onaj tko ima najjaci uredjaj imat ce i bolji uspjeh na trzistu sto je i logicno, ali ovo sa patentima ce se kad tad morat dovest u red
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Appleu patent za microSIM

Vala ovaj Apple pretjeruje... S obzirom na njihove patente samo iPhone bi trebao postojati... Lakrdija..

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu patent za microSIM
david7 kaže...

Vala ovaj Apple pretjeruje... S obzirom na njihove patente samo iPhone bi trebao postojati... Lakrdija..

Ne pretjeruje li patentni ured? Osobno na mobitelima primjećujem da se radi o skidanju velikog stražnjeg poklopca ako se želi zamjeniti kartica. Ovdje apple "pojednostavljuje" tu radnju tako da se umeće sa strane uređaja. Gledam na ovo kao reklamu na stranicama Bug-a iako je ton članka sprdnja.

13 godina
offline
Appleu patent za microSIM

e to je glupo...volim unibody mobitele i onda nemas kak ubacit sim karticu osim sa strane...kaj ce onda morat stavljat na vrh utor za sim

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM

ponavljam pitanje: Što će nam sim kartice?

 

Zar ne bi bilo divno da samo bežično u uređaj snimite kod ili se sami na webu registrirate kod operatera?

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Appleu patent za microSIM

kak bi onda to rijesavao kad bi prodavao mobitel?

ono uzmes pretplatu da mozes prodat mob i zaradit si nesto no ne mozes, oni su ti vec snimili broj u njega i to sad moras koristit

 

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM
Moras moc prec drugom operateru, obrisat broj itd...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Appleu patent za microSIM
ili jednostavno umetnut drugu sim karticu a ne ic nekim tamo operaterima
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleu patent za microSIM
diablo2211 kaže...

ponavljam pitanje: Što će nam sim kartice?

 

Zar ne bi bilo divno da samo bežično u uređaj snimite kod ili se sami na webu registrirate kod operatera?

 

 

Verizon u Americi tako funkcionira, po meni glup sistem...sto ako ideš u inozemstvo i oces lokalnu mrežu da jeftinije pričaš, ah da nema sim kartica, nego ćeš plaćati skup roaming xD
Stoja
15 godina
neaktivan
offline
Appleu patent za microSIM

na webu upišeš broj ili spojiš mob i na webu usnmimiš cijeli set mreža koje klokristiš po zemljama....

 

sim=staro i zaostalo...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice