Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

poruka: 39
|
čitano: 4.545
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?".
13 godina
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?
Njima je sve revolucionarno...
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
23 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

To su njihovi makretinški trikovi... tako to pocinje.. "imamo nesto revolucionarno!" {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
Oni kazu revolucionarno a ja jedino sto cujem je: mee meee meeeee meeeeeeeee!
14 godina
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?
To su drugi portali objavili prije 3 dana, a odmah zatim su i doznali da nije riječ o Appleovom proizvodu, vec o Jobsovoj privatnoj jahti.
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Glupost, pa oni ni u čemu nisu nikad bili originalni, prvi i revolucionarni. Pa oni samo kopiraju Samsung, HTC i Motorolu!

 
4 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Da nije ono željezno odijelo u kojem letiš i ubijaš talibane ?!

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god

Da je radio Japanac na tome onda bih i se i moglo nazvati revolucionarnim. Ali Francuz koji je dizajnirao Apple TV... moš' si mislit koje revolucije, vauu, gle TV! šta je to ?!?

Pogledajte si najnoviji LG TV iz Koreje upravljas s njima laserom po ekranu, e to je revolucija ! Možemo mi pričat šta hoćemo ali kosooki znaju radit svoj posao.

16 godina
odjavljen
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

On da radi na revolucionarnom proizvodu za apple ne bi to smio reći ni mami svojoj a kamoli davati izjave u javnosti o tome.

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

kojeg li trecerazrednog sarlatanskog novinarstva, glavno da se zadovolji dnevna iBug hushus kvota, a sto se pise, tocnije od kud se prepisuju gluposti je u ovom poredku stvari sasvim nebitno...

jebote na onom smecu od indexa u zadnje vrijeme citam manje gluposti nego li ovdje a to govori dovoljno samo za sebe...

 

e da, kao sto je vec netko spomenuo, vijest ima vec namanja tri dana i da rijec je o "superjahti" koju nizozemci duze dovrsavaju prema Jobs-ovoj "viziji"... bit ce da je udovici ipak od starog skrca ostala koja pinka... pa se sad baba pod stare dane sprema za Bahame...  al glavno da je majstor od svega sklepao storiju o supersonicnim daljinskim upravljacima{#}...

Povratak sina razmetnog - aka sitne duse mogu samo da mi ga...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 8:26 (R4sput1n).
 
28 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Jedino pametno kaj sam ja izvuko iz ovog je da je apple tolko tajnovit da ni sam nema pojima na cemu radi {#}

Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Da fanovi ser* u stilu.
Jer, oni nisu kao ostali svijet.
Oni su odabrani, arijevci - ne mogu sra*i kao običan puk na običnim čučavcima. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
4 4 hvala 0
12 godina
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

od kud vam ovoliko lose energije u 7 ujutro? ja cu za ovakve postove bit sposoban tek oko podne.

 
14 0 hvala 1
16 godina
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Jedino sto je iGod originalno predstvaio je iDildo.  Svi "sretni" apple obozavatelji ga vec godinama koriste.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
borgware kaže...

Jedino sto je iGod originalno predstvaio je iDildo.  Svi "sretni" apple obozavatelji ga vec godinama koriste.

  Bolje i to nego čučavce ko lik iznad! Zbilja kako čitati ili koristiti neki uređaj dok loviš ravnotežu i paziš na pete? Normalno da ti android upadne u rupu.

15 godina
protjeran
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

TV.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
zatojeto kaže...

  Bolje i to nego čučavce ko lik iznad! Zbilja kako čitati ili koristiti neki uređaj dok loviš ravnotežu i paziš na pete? Normalno da ti android upadne u rupu.

Šta briješ ti?

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?
Bitan je marketing i brand. Jedini revolucionarni proizvod bio je Apple II, a sve ostalo su drugi imali prije ali je tek Apple napravio boooom. Bitan je brand, a Apple je upravo to. Bitan je pristup stvarima a Apple ga ima. Bilo je smartphonova prije iPhona, ali je ovaj prvi imao jedan gumb i UI prilagodjen touchu. Apple je razlog zasto postoji Android. Jednostavno, za touch telefone postoje samo dva prilagodjena OSa: iOS i Android. Sto su prije, pa i danas, proizvodjaci telefona mogli? Napisat svoj OS (napisat GUI za postojeci) ili uzeti JEDINI postojeci - Android. A prije iOSa? Nista.
Svo to vrijeme Microsoft je spavao i prespavao. WM je OS za stylus.

I tako ce Apple izbacit nesto postojece, npr TV, i napravit bum jer ce TV imat jedan gumb i UI prilagodjen radu s daljinskim i mogel bu se povezati sa iPxxxx i automaski se sa svima njima umrezit. A eto, mi ostali izmisljamo kako da podatke prebacimo sa starog na novi telefon i pritom izgubimo SMS, MMS i drugo. Eto, to je razlog revolucionarnog.
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god

Revolucija je kad japanski TV već dvije godine ima takve senzore da zna kad ne gledaš TV ugasi se, ako čitaš novine, spustiš glavu itd.. ugasi se i štedi energiju. To japanci naprave prije 2-3 godine a nitko ne čuje za to, a Apple prdne s nečim i odmah svi graknu gleee ovo mora da je revolucionarno...

Apple kopira sve druge, samo što kako kaže kolega Dražen imaju stvoren jači brand od drugih i onda marketing i eto ti prodaje/zarade...

13 godina
protjeran
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
makopos kaže...

Revolucija je kad japanski TV već dvije godine ima takve senzore da zna kad ne gledaš TV ugasi se, ako čitaš novine, spustiš glavu itd.. ugasi se i štedi energiju. To japanci naprave prije 2-3 godine a nitko ne čuje za to, a Apple prdne s nečim i odmah svi graknu gleee ovo mora da je revolucionarno...

Apple kopira sve druge, samo što kako kaže kolega Dražen imaju stvoren jači brand od drugih i onda marketing i eto ti prodaje/zarade...

  Fakat revolucija ko i WC školjka koja ti opere rit. A može te i umiti ako pogledaš u nutra.

13 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Apple je dioničko društvo, čijim dioničarima svaki dan osjetno raste vrijednost dionica; pametnom dosta...

P.S. - nikad nisam imao niti jedan njihov proizvod, ali mislim da je neka civilizacijska obaveza barem isprobati iOS, pa to namjeravam i ja napraviti...

 
0 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Sere mi se od ovakvih vrijesti. A ni ne citam ih, pa ti vidi.

The only thing I put before me is do re.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
da10 kaže...

 mislim da je neka civilizacijska obaveza barem isprobati iOS, pa to namjeravam i ja napraviti...

 

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
da10 kaže...

Apple je dioničko društvo, čijim dioničarima svaki dan osjetno raste vrijednost dionica; pametnom dosta...

P.S. - nikad nisam imao niti jedan njihov proizvod, ali mislim da je neka civilizacijska obaveza barem isprobati iOS, pa to namjeravam i ja napraviti...

Joj daj, molim te. Civilizacijska obaveza? :) :) :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
14 godina
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Samo je istaknuo kako se sedam godina redovito jednom mjesečno sastajao s pokojnim Steveom Jobsom, te kako i dalje putuje u Kaliforniju kako bi se sastajao s Jobsovom udovicom Laurene Powell.

 

"sastajao", mda

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 10:51 (new).
 
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Revolucija - prodaja magle!  {#}

I Won't Stay Forever, Just Until The End Of Time
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Ta glavna iJahta ce vjerojatno imat USB portove na koje ce se iZombiji prikopcavat i punit svoje male iJahtice za samo $10 po sekundi.

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

mislio sam da ću naići na komentatora koji je dovoljno zloban da skuži ovo, ali nitko niti riječi. 

 

Samo je istaknuo kako se sedam godina redovito jednom mjesečno sastajao s pokojnim Steveom Jobsom, te kako i dalje putuje u Kaliforniju kako bi se sastajao s Jobsovom udovicom Laurene Powell.

 

pravi razlog očito nije bio steve. podli francuz.


Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god

Zanimljivo, Apple proda 250 miliona iOS uređaja i onda se nađe ekipa srednjoškolaca i nezaposlenih koji hejtaju tog istog bez obzira koliko je to u stvari kvalitetno i dobro.

Nije mi jasno kako netko može tvrditi da je sve u marketingu ili brandu?

Ali barem me ti isti ljudi svaki dan fino nasmiju...

16 godina
neaktivan
offline
Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove godine?

Em je vec apple demantirao svaku vezu s njime (ako i je radio vise sigurno nece nikada) em je vijest stara 2 dana.

Mogli ste prenjet posjetu Tima Cooka u Valve.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov revolucionarni proizvod dolazi ove god
bistri kaže...

Mogli ste prenjet posjetu Tima Cooka u Valve.

To ćeš vidjeti za 2 dana

http://db.tt/5hnuGAK
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice