Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

poruka: 16
|
čitano: 2.515
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?".
16 godina
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

Meeee meeeee meeeee!

 
21 8 hvala 1
13 godina
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

Koji zlobni prvi komentar, kako niti u dječijem vrtiću ne dobiješ kada nekom ukradeš zadnji kolač na tacni!!!! 

Kako jadno, žalosno i nadasve patetično !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
6 15 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
Ako najbolje ide Sport edicija, znači li to da su postavili previsoku cijenu ili jednostavno osim za rekreaciju nisu uspijeli uvjeriti ostale za sta im takav sat uopće treba. Meni i dalje nije jasan kao proizvod zasto bi trebao biti koristen :(
 
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

Ta činjenica je sramota za ljudski rod.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 13:41 (Prince-Artas).
Moj PC  
12 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
pipboy kaže...
Ako najbolje ide Sport edicija, znači li to da su postavili previsoku cijenu ili jednostavno osim za rekreaciju nisu uspijeli uvjeriti ostale za sta im takav sat uopće treba. Meni i dalje nije jasan kao proizvod zasto bi trebao biti koristen :(

 350 dolara je sport, a inox starta od 500 ili 550 čini mi se, s tim da su i kaiši skuplji. Logično.

12 godina
offline
Re: Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
pipboy kaže...
Ako najbolje ide Sport edicija, znači li to da su postavili previsoku cijenu ili jednostavno osim za rekreaciju nisu uspijeli uvjeriti ostale za sta im takav sat uopće treba. Meni i dalje nije jasan kao proizvod zasto bi trebao biti koristen :(

 Ili je taj najjeftiniji, a i najlaganiji.

 

13 godina
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

edition će na kraju sa manje od 1% biti vjerojatno najprofitabilniji i zaslužan za većinu prihoda ukupnog. 20 000 komada cca 400 000 000 $ ... marža miljun posto :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

pametni znaju čemu služe glupani (i njihov novac) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

i mislim da su trgovine narucile 2milje a 200k-300k za stvarno i kupljeno

 

mislim svi vec znaju koliko taj sat traje ,i da bi to kupio moras ,ono bas moras biti debil

ako vec zelis imati pametni sat pored mora satova koji imaju bolje baterije uzet ovo skupo gofno da prostite

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 15:03 (zmaz).
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

Mislim (nadam se) da se ovaj put nitko ne može ne složiti da Apple sa Watchem ima proizvod koji po ničemu osim po cijeni ne iskače od konkurencije, no marketing.. Kakav je The Verge napravio review... A i iz tog reviewa je jasno da je sat spor i skup.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
Ukrato,prodat će sve šta uspiju proizvest.
15 godina
neaktivan
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

Ako su ove brojke stvarne to je još jedan dokaz kako Zapadom vlada bezdušni konzumerizam koji je sam sebi svrha. Mislim, koji je smisao ovih pametnih satova, kome to zbilja treba?! Stvaran broj ljudi kojima bi ovaj proizvod bio od neke stvarne praktične koristi je zapravo mikroskopski malen.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?

dok je ovaca bit ce i vune

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
Šta ono rekoše Švicarci,da im Apple neće uzet posal ?,a ovi prodali cirka 20.000 zlatnih satova u 2 dana
16 godina
offline
Re: Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
NecroKnight kaže...

Ako su ove brojke stvarne to je još jedan dokaz kako Zapadom vlada bezdušni konzumerizam koji je sam sebi svrha. Mislim, koji je smisao ovih pametnih satova, kome to zbilja treba?! Stvaran broj ljudi kojima bi ovaj proizvod bio od neke stvarne praktične koristi je zapravo mikroskopski malen.

Isto možeš reči i za običan sat. 

Svrha u većini slučajeva je "nakit". Ljudi se vole kititi raznim sjajnim predmetima, to je valjda u genima.

I'm silicon-based life-form
13 godina
offline
Re: Je li Apple već prodao 2,3 milijuna satova?
zmaz kaže...

i mislim da su trgovine narucile 2milje a 200k-300k za stvarno i kupljeno

 

mislim svi vec znaju koliko taj sat traje ,i da bi to kupio moras ,ono bas moras biti debil

ako vec zelis imati pametni sat pored mora satova koji imaju bolje baterije uzet ovo skupo gofno da prostite

 

kakve faken trgovine? toliko ih je naručeno onlajn od apple storea.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice