Apple tuži A.pl

poruka: 64
|
čitano: 7.666
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple tuži A.pl".
13 godina
offline
Apple tuži A.pl

Ajmo, Poljska mora promijeniti službenu vršnu domenu jer se jabučarima diglo. f****** appleshit

 
46 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Koji idiotizam, ne vjerujem...
Ovde Apple gubi spor, to je sigurno...plus sto jos sebe blate ovakvim glupostima i privlače još veću mržnju i gađenje.

I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
Moj PC  
32 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Gdje ih tuze ? U Poljskoj? LoL koje gubljenje vremena. Ocigledno da imaju love, a advokati nemaju sta raditi...

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

{#} hahaha

xfact
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple tuži A.pl

Jedite jabuke dok jos mozete! Apple je krenuo u invaziju na pijace. :D

 
31 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Pa ovo prevazilazi i google tuzbu za web OS XD Da li su oni normalni? Ocekujem u skoroj buducnosti da tuze svakog ko koristi rijec apple jer su oni tvorci iste. Dodje mi da otvorim stranicu myapple.ba i prodajem jabuke da vidim da li bi me tuzili.

http://vgm.tv/
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Bahatost poprima novu dimenziju.

Još malo pa se niti sok od jabuke neće smjet prodavat da ga netko nebi slučajno zamjenio sa Jabučarskim proizvodom.

World Championships: 7, GP started: 301, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,560
 
23 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

a di je sad europska unija?

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple tuži A.pl
planiraju pokrenu revolucionarni novi posao prodaje namirnica pa pripremaju konkurenciju na ono kaj ih ceka... xD
ali fakat se valjam po podu od smijeha, s druge strane nema tog WTF da docaram svoje cudenje ovakvim nesposobnim vodenjem marketinga...
jeda cekam da vidim reakciju jabucara
13 godina
offline
Apple tuži A.pl

ovo nema smisla to je koda tuze mene jer sam napravio stranicu a.hr to je isto kao a.pl samo sto je pl njihova domena a hr naša.

Najbolje da i juicy idu tužit mislim pogledajte ovo kopiranje i bezobrazluk 

 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Jao pa moracemo sve jabuke posjeci jer plod jabuke neodoljivo podsjeca na appleov logo.

Loading...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple tuži A.pl
Nisam tip koji se opterecujem firmama i njihovim tuzbama ali ovo je debilana samo takva. Kolko smece moras biti da tuzis ducan u Poljskoj koji prodaje namirnice?
Stvarno ga seru seronje. Najbolje da pocnu ganjat kumice po placu jer prodaju jabuke. Ono spovracal se budem koja je to gadljiva firma.
15 godina
offline
Re: Apple tuži A.pl
d666sermek kaže...

jeda cekam da vidim reakciju jabucara

Reakcije su već tu:

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2012 11:11 (redrum781).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži A.pl

jos ce i stavit veto na  ajvar :)

otkup neispravne elektronike
14 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Ma oni ce sami sebe tuzit jer koriste logo jabuke.

 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži A.pl
gogi321 kaže...

Ma oni ce sami sebe tuzit jer koriste logo jabuke.

Ja sam jučer jeo jabuku, i slučajno sam se ja zagrizao, brzo sam se okrenuo oko sebe, vidio da nema nikog, i uzeo nož i narezao je. Ne zelim valjda da me tuže za povredu autorskih prava zbog korištenja loga zagrižene jabuke u prehrambene svrhe

15 godina
offline
Apple tuži A.pl

besposlen svećenik i kozliće križa.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

i kako od ove gamadi moze netko uzet njihov proizvod pa to su totalni ludaci 

aplle najedi se gov---------

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple tuži A.pl

koji kaos. izgleda da u apple-u rade samo odvjetnici. {#} bezveze se glupiraju, samo ljude zivciraju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple tuži A.pl

apple se previše razbahatio,ali svaka tvrtka ima svoj vrhunac kad do njega dođe onda slijedi pad

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple tuži A.pl

Jel to Apple svoje kupce smatra moronima?

 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži A.pl
Vjerojatno.
Ziher da u Poljskoj hocu kupiti iPod i oni misle da sam moron i udem u ducan s deterdzentima... Koji moroni ovi u Appleu.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži A.pl
nemojte tako
pricekajmo sto ce reci rezidentni fanboyi u appleovu obranu
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Ovo je stvarno glupo.. :/ A isto tako je glupo neku firmu nazvati "A".. {#}

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
0 11 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Još sam shvaćao tužbe protiv samsunga, ali ovo... ovo več postaje zastrašujuće na koje sve načine gigantske zapadne kompanije pokušavaju uništiti svaki pokušaj jačanja istočnog gospodarstva. što je najžalosnije, ne bi se čudio da im spor prođe, a onda će zapad voditi istrebljivanje istočnog gospodarstva i sve nas tranzicijske zemlje dodatno osiromašivati na ovako glup način.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple tuži A.pl
gadget kaže...

Još sam shvaćao tužbe protiv samsunga, ali ovo... ovo več postaje zastrašujuće na koje sve načine gigantske zapadne kompanije pokušavaju uništiti svaki pokušaj jačanja istočnog gospodarstva. što je najžalosnije, ne bi se čudio da im spor prođe, a onda će zapad voditi istrebljivanje istočnog gospodarstva i sve nas tranzicijske zemlje dodatno osiromašivati na ovako glup način.

Ja ne shvaćam ni tužbe protiv Samsunga jer su ga tužili prvo za stvar koju oni uredno rade, a drugo jer sličnosti za koje su ga tužili ionako ne definiraju proizvod.... i uostalom već su ih i drugi imali čak i prije Applea pa to još manje ima smisla.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2012 12:44 (Latz).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple tuži A.pl
Latz kaže...
gadget kaže...

Još sam shvaćao tužbe protiv samsunga, ali ovo... ovo več postaje zastrašujuće na koje sve načine gigantske zapadne kompanije pokušavaju uništiti svaki pokušaj jačanja istočnog gospodarstva. što je najžalosnije, ne bi se čudio da im spor prođe, a onda će zapad voditi istrebljivanje istočnog gospodarstva i sve nas tranzicijske zemlje dodatno osiromašivati na ovako glup način.

Ja ne shvaćam ni tužbe protiv Samsunga jer su ga tužili prvo za stvar koju oni uredno rade, a drugo jer sličnosti za koje su ga tužili ionako ne definiraju proizvod.... i uostalom već su ih i drugi imali čak i prije Applea pa to još manje ima smisla.

Nisam mislio u smislu legitimnosti tužbe, nego je tužba protiv samsunga služila za potkopavanje konkurencije, dok tužba protiv trgovine namirnica nema smisla. neću umjesto mobitela ići kupiti kilu faširanog mesa, ako želim mobitel. Tu se radi da jedna gigantska zapadna tvrtka želi prikočiti rastuće istočno gospodarstvo, a zna se da u poljskoj rste gospodarstvo jer obićni ljudi ulažu u otvaranje raznih firmi i obrta.

14 godina
offline
Apple tuži A.pl

Ovi iz Apple-a su takvi panjevi da to nije za povjerovat. Treba njih država tužit za tušenje pravnog sistema sa svojim besmislenim tužbama. Ako budeš pišo po snjegu i napraviš logo Apple-a ovi će te panjevi vjerovatno tužit, jer ćeš ima napravit materijalnu štetu i izazvat emocijonalnu bol. Ne želim nikome zlo, ali nadam se da će propast, jer njihova bahatost, podlost i prepametnost nema granica, e netko bi ih trebao naučiti poniznosti.

Gade mi se.

Da je Apple zadnji proizvođač mobitela bolje ne bi imao mobitel nego bio njihov korisnik.

 

Dodatak.

Evo čitam na drugom portalu da će kinezi tužit Apple. Daj Bože da uspiju buha ha ha ha ha.

 

LINK na članak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2012 13:32 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

http://assets.diylol.com/hfs/0f5/58f/c73/resized/philosoraptor-meme-generator-if-adam-ate-apple-in-eden-will-apple-sue-him-06e9e2.jpg  

 

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25290721.jpg 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2012 13:05 (Mortis-Ex-Machina).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple tuži A.pl

Kaj ste se narajcali tak momci? Moj ajfon je danas isti ko jučer. Mislim da se ni samsungovi modeli nisu niš promjenili.

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice