Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

poruka: 50
|
čitano: 4.437
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple za trećinu povećao broj zaposlenih".
13 godina
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

fuj apple, apple je zlo

 
5 11 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

ane

 

sva sreca pa na dobroj strani imamo istinske heroje kao sto su gugl,microsoft,EA koji se bori protiv tih zlikovaca kojima je samo na pameti novac i profit.ovima ostalima to uopce nije bitno,vec da se zaposlenici ugodno osjecaju u svom vrckavom okruženju gdje je sve lijepo i zeleno,totalno happy

 
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

Ja već pomislio da su zaposlili ljude u CDD odjel, a ono u trgovine.

 

CDD - Color Development Department

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

preko 20 000 ljudi je u trgovini samo. Sjećam se da je Jobs uvijek zahtjevao da na OS projektu za Mac nikada ne radi tim veći od 100 ljudi u isto vrijeme. Nije vjerovao u velkie timove gdje se ljudi ne poznaju međusobno. Dakle da bi netko novi došao, netko je morao otići. Tako je bilo godinama, neznam jel još uvijek.

A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
MrBlc kaže...

Ja već pomislio da su zaposlili ljude u CDD odjel, a ono u trgovine.

 

LMAO

14 godina
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

nisam ni pročitao tekst odmah sam znao da se to odnosi na trgovine,jer oni ionako ne ulažu u razvoj nego 90 % u marketing pa im ne trebaju novi stručnjaci

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
blackalbum kaže...

nisam ni pročitao tekst odmah sam znao da se to odnosi na trgovine,jer oni ionako ne ulažu u razvoj nego 90 % u marketing pa im ne trebaju novi stručnjaci

marketing? :D ne ovo je prvenstveno trgovina pa onda marketing, al zapolseno je i nekiliko tisuća u razvoj i ostale grane.

Btw apple trenutno ulaže 1% prihoda u oglašavanje, što je puno manje od nekih konkurentskih firmi, a neki ljudi nikako da shvate da je "marketing"  sve i da je sve marketing. Od proizvoda, trgovina, materijala, pristupa etc etc etc

A.
14 godina
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...
blackalbum kaže...

nisam ni pročitao tekst odmah sam znao da se to odnosi na trgovine,jer oni ionako ne ulažu u razvoj nego 90 % u marketing pa im ne trebaju novi stručnjaci

marketing? :D ne ovo je prvenstveno trgovina pa onda marketing, al zapolseno je i nekiliko tisuća u razvoj i ostale grane.

Btw apple trenutno ulaže 1% prihoda u oglašavanje, što je puno manje od nekih konkurentskih firmi, a neki ljudi nikako da shvate da je "marketing"  sve i da je sve marketing. Od proizvoda, trgovina, materijala, pristupa etc etc etc

kad nisam u pravu da uglavnom ulažu u marketing a malo u razvoj nabroji nekoliko njihovih važnih izuma za it industriju u nekoliko zadnjih godina

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
dipstick kaže...

fuj apple, apple je zlo

Ja nemam ništa protiv Apple-a.

Ali ovo na forumu bi trebalo malo sredit kad dođe neka vijest o applu neki ga pljuju neki ga hvale,a jako rijetki ostavlju komentare vezane za tu vijest.

Ako nam se nešto ne svidi ne kupujemo od njih i gotovo.

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
16 godina
neaktivan
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  ( da ne zaboravim miša, grafičko sučelje - prozore, prepoznavanje rukopisa, ručna računala i šta sve ne. ) 

A.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 12:44 (artfull).
 
8 8 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
blackalbum kaže...
artfull kaže...
blackalbum kaže...

nisam ni pročitao tekst odmah sam znao da se to odnosi na trgovine,jer oni ionako ne ulažu u razvoj nego 90 % u marketing pa im ne trebaju novi stručnjaci

marketing? :D ne ovo je prvenstveno trgovina pa onda marketing, al zapolseno je i nekiliko tisuća u razvoj i ostale grane.

Btw apple trenutno ulaže 1% prihoda u oglašavanje, što je puno manje od nekih konkurentskih firmi, a neki ljudi nikako da shvate da je "marketing"  sve i da je sve marketing. Od proizvoda, trgovina, materijala, pristupa etc etc etc

kad nisam u pravu da uglavnom ulažu u marketing a malo u razvoj nabroji nekoliko njihovih važnih izuma za it industriju u nekoliko zadnjih godina

Pa imaju hrpu važnih izuma, poput bijele boje, amaizing retina ekrana, kapacitativnog ekrana koji se masivno upotrebljava, video-poziv su također izumili, a da ne govorim o snimanju videa na mobitelu i multitaskingu (ako to uopće možemo nazvati multitaskingom).

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
protjeran
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  

GAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ti se sigurno zaje*avaš. iPhone za mene nije smartphone još i dan danas, a ako nekome je onda je to tek postao u četvrtoj inkarnaciji.

 

WTF, video editing? Film se razvio na prijelazu iz 19. u 20. stoljeće, a otkad je filma ima i obrade videa.

 

Tablet računalo. http://en.wikipedia.org/wiki/Tablet_personal_computer Sve je rečeno. Početkom 21. stoljeća, Microsoft. Ne zanima me što ti tvrdiš. Ovo su činjenice.

 

Mobilni OS. Symbian, windows mobile, dummy OS-ovi. Čini li se to meni ili ti hoćeš reći da je iPhone prvi mobitel? Jer svaki mobitel ima svoj operacijski sustav, inače ne bi radio.

 

Ni ove ostale stvari apple nije izmislio, ali je istina da ih je jaako popularizirao.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
lukavg kaže...
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  

GAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ti se sigurno zaje*avaš. iPhone za mene nije smartphone još i dan danas, a ako nekome je onda je to tek postao u četvrtoj inkarnaciji.

 

WTF, video editing? Film se razvio na prijelazu iz 19. u 20. stoljeće, a otkad je filma ima i obrade videa.

 

Tablet računalo. http://en.wikipedia.org/wiki/Tablet_personal_computer Sve je rečeno. Početkom 21. stoljeća, Microsoft. Ne zanima me što ti tvrdiš. Ovo su činjenice.

 

Mobilni OS. Symbian, windows mobile, dummy OS-ovi. Čini li se to meni ili ti hoćeš reći da je iPhone prvi mobitel? Jer svaki mobitel ima svoj operacijski sustav, inače ne bi radio.

 

Ni ove ostale stvari apple nije izmislio, ali je istina da ih je jaako popularizirao.

Newton je bio daleko prije takvih tableta sa prepoznavanjem rukopisa ... popularizacija video editinga, FC Pro je prvi pravi profesionalni svakome dostupni video editing. Zaboravio sam i na popularizaciju DTP-a koje je pokrenuo MacOS i laserwriter uz pomoć Adobeovog postscripta. 

 

Nemoraš voliti apple, al napravili su za popularizaciju IT ja više od bilo koje druge firme. ( ako ne računamo MS windowse koji su na appleovim idejama ( ili realizaciji xeroxovog koncepta tj ideje za čistunce ) i popularizaciji jeftinog hardwarea napravili još i više iako za to po meni imaju manje zasluga :D )

A.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 12:59 (artfull).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

 A evo i radnika na poslu

ubio si sve moje ljude
14 godina
protjeran
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...
lukavg kaže...
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  

GAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ti se sigurno zaje*avaš. iPhone za mene nije smartphone još i dan danas, a ako nekome je onda je to tek postao u četvrtoj inkarnaciji.

 

WTF, video editing? Film se razvio na prijelazu iz 19. u 20. stoljeće, a otkad je filma ima i obrade videa.

 

Tablet računalo. http://en.wikipedia.org/wiki/Tablet_personal_computer Sve je rečeno. Početkom 21. stoljeća, Microsoft. Ne zanima me što ti tvrdiš. Ovo su činjenice.

 

Mobilni OS. Symbian, windows mobile, dummy OS-ovi. Čini li se to meni ili ti hoćeš reći da je iPhone prvi mobitel? Jer svaki mobitel ima svoj operacijski sustav, inače ne bi radio.

 

Ni ove ostale stvari apple nije izmislio, ali je istina da ih je jaako popularizirao.

Newton je bio daleko prije takvih tableta sa prepoznavanjem rukopisa ... popularizacija video editinga, FC Pro je prvi pravi profesionalni svakome dostupni video editing. Zaboravio sam i na popularizaciju DTP-a koje je pokrenuo MacOS i laserwriter uz pomoć Adobeovog postscripta. 

 

Nemoraš voliti apple, al napravili su za popularizaciju IT ja više od bilo koje druge firme. ( ako ne računamo MS windowse koji su na appleovim idejama ( ili realizaciji xeroxovog koncepta tj ideje za čistunce ) i popularizaciji jeftinog hardwarea napravili još i više iako za to po meni imaju manje zasluga :D )

Ok, sve to, Mac, video editing, tablet, ok, sve si uzmi, ali nemoj govoriti o smartphoneu.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  ( da ne zaboravim miša, grafičko sučelje - prozore, prepoznavanje rukopisa, ručna računala i šta sve ne. ) 

 isus bog, ti si jeb3no bolestan

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
cekpi kaže...
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  ( da ne zaboravim miša, grafičko sučelje - prozore, prepoznavanje rukopisa, ručna računala i šta sve ne. ) 

 isus bog, ti si jeb3no bolestan

to su samo činjenice.

 

online muzika - prva online legalna trgovina i danas najveća ( uključujući online i offline )

app store - prvi i daleko najveći i najuspješniji app store za mobilni OS

smartphone - iPhone sa iOS om je preokrenuo industriju, a Newton je praktički prvo moderno ručno računalo i u mnogočemu prethodnik današnjih smartphone platformi

Video editing - FCPro, nuff said. Prije toga Avid i ostalo je bilo nedostupno smrtniku, a iMovie je odavno dio iLife paketa

tablet - iPad prva popularizacija tableta i nova kategorija. Sad ih apple prodaje na milijune, a konkurencija još zapravo ne postoji.

Mobilni OS - iOS je prvi moderni mobilni OS koji se potpuno oslanja na multitouch i kojeg nekoliko godina kasnije android i ostali potpuno kopiraju konceptom, izvedbom i logistikom ( app store )

podcasting popularizacija preko iTunesa i iPoda

multitouch je popularizirao iPhone a i mnogi patenti su u vlasništvu applea

prvi Mac 1984 pa do današnjih iMac a - prvo komercijalno uspješno all in one računalo

iPod - treba nešto reći? Prodalo ih se više nego čuvenog walkmana kojeg je zajedno sa sonijem zatukao u povijest

 

ovo dole Mac i Newton ... 

A.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 13:37 (artfull).
16 godina
neaktivan
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

Čini mi se da u ovih 40 i kusur tisuća nisu uračunali apple's Witnesses koji idu po kućama i one koji su zaposleni po ↑forumima↑

Jehovapple's Witnesses Jehovapple's Witnesses
rather sniffin glue instead of private networks
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 14:10 ((s)izgoreo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...

 

online muzika - prva online legalna trgovina i danas najveća ( uključujući online i offline )

app store - prvi i daleko najveći i najuspješniji app store za mobilni OS

smartphone - iPhone sa iOS om je preokrenuo industriju, a Newton je praktički prvo moderno ručno računalo i u mnogočemu prethodnik današnjih smartphone platformi

Video editing - FCPro, nuff said. Prije toga Avid i ostalo je bilo nedostupno smrtniku, a iMovie je odavno dio iLife paketa

tablet - iPad prva popularizacija tableta i nova kategorija. Sad ih apple prodaje na milijune, a konkurencija još zapravo ne postoji.

Mobilni OS - iOS je prvi moderni mobilni OS koji se potpuno oslanja na multitouch i kojeg nekoliko godina kasnije android i ostali potpuno kopiraju konceptom, izvedbom i logistikom ( app store )

podcasting popularizacija preko iTunesa i iPoda

multitouch je popularizirao iPhone a i mnogi patenti su u vlasništvu applea

prvi Mac 1984 pa do današnjih iMac a - prvo komercijalno uspješno all in one računalo

iPod - treba nešto reći? Prodalo ih se više nego čuvenog walkmana kojeg je zajedno sa sonijem zatukao u povijest

 

ovo dole Mac i Newton ... 

online muzika - http://en.wikipedia.org/wiki/Ritmoteca.com

app store - priznajem sve navedeno

smartphone - to tržište je već bilo u dobrom "kretanju", poslovni korisnici su kupovali smartphone-ove (koji su im poslovno trebali), tržište je svakom godinom raslo. iPhone je samo donio dummy phone (samo sličan punokrvnim smartphone-ovima) kojeg su pokupovale mase (lagana uporaba, praktički iPod telefon) i time omogućio da se i drugi smartphone-ovi lagano probiju na tržište "običnog" puka. Sad o onome marketingu, iPhone-u više ne treba, jer ima "reputaciju", ali kad je tek izašo, reklamirao se stalno kao "revolucionaran" itd itd, svugdje su bile njegove reklame, tolko o tome.

Video editing - iskreno neznam, ne bavim se time, ali znam da puno ljudi koristi apple samo zbog toga, pa onda je valjda i najbolji u tome

tablet - praktički se prodaje na popularnosti iPhone-a, iako nije prvi "pad" iz apple tabora (Newton). Ne kažem da je loš uređaj, ali to je praktički veliki iPhone bez mogućnosti telefoniranja

Mobilni OS - istina, prvi sa MT-om, svi ga kopiraju, ali ne mora biti da je najbolji. Većinom onaj koji prvi izađe ima puno mana, koje tada drugi proizvodi isprave. iOS -> Android. To što je prvi ne mora biti da je najbolji.

iPod -> Walkman, nema nikakve usporedbe, ajde idi s iPad-om na trčanje oko parka, možda možeš ako imaš i torbu na leđima. iPod je to što je (velike novine), Walkman je isto to što je (prijenosni svirač muzike).

 

O patentima nećemo, jer se u US sve patentira (od načina kako se vežu tenisice, pa do dizanja iz kreveta), svi bi laku lovu na "jednoj dobroj ideji"...

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
dado2202 kaže...

Mobilni OS - istina, prvi sa MT-om, svi ga kopiraju, ali ne mora biti da je najbolji. Većinom onaj koji prvi izađe ima puno mana, koje tada drugi proizvodi isprave. iOS -> Android. To što je prvi ne mora biti da je najbolji.

iPod -> Walkman, nema nikakve usporedbe, ajde idi s iPad-om na trčanje oko parka, možda možeš ako imaš i torbu na leđima. iPod je to što je (velike novine), Walkman je isto to što je (prijenosni svirač muzike).

 

O patentima nećemo, jer se u US sve patentira (od načina kako se vežu tenisice, pa do dizanja iz kreveta), svi bi laku lovu na "jednoj dobroj ideji"...

Mislio sam na iPod ne na iPad :D

A.
14 godina
protjeran
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
dipstick kaže...

fuj apple, apple je zlo

  Razlog?

Udri brigu na veselje...
15 godina
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...

Mislio sam na iPod ne na iPad :D

Ako je tako, potpuno se slažem s time. Ipod je definitivno pokopao sve walkman alternative i njega samog, sve discman-e itd. To je po meni najbolji uređaj koji je izašao iz Apple tvornice i uređaj koji je zaslužan za sav ovaj uspjeh apple-a u zadnje vrijeme. On je proslavio ime Apple kod mlađe populacije, postao "must have item" i time otvorio vrata svim ostalim "i" proizvodima. Uređaj je bio revolucionaran (nešto drugačije) i to se isto očekuje od svih "i" proizvoda i zato se toliko prodaju, a ne zato jer su toliko bolji od ostalih (tj. nisu bolji).

 

To je moje mišljenje, sad koliko je ono točno

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
offline
Apple za trećinu povećao broj zaposlenih

artfull to što si nabrojio to nisu nikakvi izumi koji će poboljšati it industriju to je 90 % ima veze s prodajom,tebi je online trgovina glazbom i aplikacijama veliki izum,to nisu važni izumi to je sve način da se poboljša prodaja

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
blackalbum kaže...

artfull to što si nabrojio to nisu nikakvi izumi koji će poboljšati it industriju to je 90 % ima veze s prodajom,tebi je online trgovina glazbom i aplikacijama veliki izum,to nisu važni izumi to je sve način da se poboljša prodaja

To je nešto što koristim, meni je app store super stvar. Izumi se vežu za pojedince i timove, ali i oni rade na novim tehnologijama za plaću ili za novac i slavu najčešće. 

A.
15 godina
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
cekpi kaže...
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  ( da ne zaboravim miša, grafičko sučelje - prozore, prepoznavanje rukopisa, ručna računala i šta sve ne. ) 

 isus bog, ti si jeb3no bolestan

Mene je fakat nasmijalo ovo sa grafičkim sučeljem i mišem. 

 

 

meni se čini da je artfull ustvari shitfull

If at first you don't succeed; call it version 1.0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
redrum781 kaže...
cekpi kaže...
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  ( da ne zaboravim miša, grafičko sučelje - prozore, prepoznavanje rukopisa, ručna računala i šta sve ne. ) 

 isus bog, ti si jeb3no bolestan

Mene je fakat nasmijalo ovo sa grafičkim sučeljem i mišem. 

 

 

meni se čini da je artfull ustvari shitfull

da si živio u osamdesetima znao bi o čemu pričam. ovako se mogu samo ja tebi nasmijati .

A.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
dado2202 kaže...

Ako je tako, potpuno se slažem s time. Ipod je definitivno pokopao sve walkman alternative i njega samog, sve discman-e itd. To je po meni najbolji uređaj koji je izašao iz Apple tvornice i uređaj koji je zaslužan za sav ovaj uspjeh apple-a u zadnje vrijeme. On je proslavio ime Apple kod mlađe populacije, postao "must have item" i time otvorio vrata svim ostalim "i" proizvodima. Uređaj je bio revolucionaran (nešto drugačije) i to se isto očekuje od svih "i" proizvoda i zato se toliko prodaju, a ne zato jer su toliko bolji od ostalih (tj. nisu bolji).

 

To je moje mišljenje, sad koliko je ono točno

Nikad mi nije bilo jasno zašto je iPod tolko popularan. Najobičniji music player paprene cijene prije 9 god. pa i danas.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
14 godina
protjeran
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
bugonja kaže...
blackalbum kaže...

nisam ni pročitao tekst odmah sam znao da se to odnosi na trgovine,jer oni ionako ne ulažu u razvoj nego 90 % u marketing pa im ne trebaju novi stručnjaci

  slažem se

 

pa danas i cigani imaju mobiteli od 1ghz,i 512 rama....totalno out of date

Mislim da rasizam nije dozvoljen na forumu - I da, ovo je vrsta rasizma

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
artfull kaže...
redrum781 kaže...
cekpi kaže...
artfull kaže...

Nema smisla raspravljati. Barem pola stvari koje su danas buzz oko IT ja ili je popularizirao je ili izmislio apple. online muzika, appstore, smartphone, video editing, tablet, mobilni OS, podcasting, multitouch, all in one, iPod etc etc  ( da ne zaboravim miša, grafičko sučelje - prozore, prepoznavanje rukopisa, ručna računala i šta sve ne. ) 

 isus bog, ti si jeb3no bolestan

Mene je fakat nasmijalo ovo sa grafičkim sučeljem i mišem. 

 

 

meni se čini da je artfull ustvari shitfull

da si živio u osamdesetima znao bi o čemu pričam. ovako se mogu samo ja tebi nasmijati .

 

eto, apple izmislio mis i graficko sucelje, microsoft ga popularizirao

tako su i drugi izmislili stvari koje je apple popularizirao

nije nista bolji ni losiji od drugih

jedino sto vadi apple je glupi americki narod

i teznja cijelog svijeta da prati americke trendove

 

da je apple recimo europski ili korejski, vraga bi bio toliko popularan

ubio si sve moje ljude
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple za trećinu povećao broj zaposlenih
cekpi kaže...

 isus bog, ti si jeb3no bolestan

Stvarno nekim ljudima nije mjesto na ovom forumu!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice