Apple se kladi na proširenu stvarnost

poruka: 5
|
čitano: 1.194
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple se kladi na proširenu stvarnost".
15 godina
offline
Apple se kladi na proširenu stvarnost

Amo se kladit da nece :p realno dok to masa prihvati (ovaj trenutni hype ne znaci nis) imat ces i jedno i drugo u istim cviljama...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple se kladi na proširenu stvarnost

AR je puno bolje nego VR, nebih volio kada bi virtualni svijet zamijenio pravi. I da svi doma stojimo i nista ne radimo. AR nam omogučuje da sudjelujemo u pravome svijetu s dodacima. Kao pokemon go itd.

k
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple se kladi na proširenu stvarnost

Cook sprema Appleovu verziju Pokemona. Samo ne skupljaš Pokemone nego iUredjaje. Moraš kupit sve. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple se kladi na proširenu stvarnost

Tu je u potpunosti u pravu.

 

 

Prozirni ekrani itd. su next big thing i otvara najšira vrata za ono što pokreće današnju industriju - marketing.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple se kladi na proširenu stvarnost

Osobno, trenutno nisam niti za AR, niti za VR, obzirom ne vidim po svojem skromnom subjektivnom razmišljanju ikakve efektivne koristi za mene osobno! 

Ustvari, što bih trebao, mogao, morao delati da mi to treba, u teretani, u ribičiji, u vožnji biciklom?!?! 

 

Daleko od toga da nisam imao prilike "gledati" kroz Samsung VR komplet kako čovjek vozi, ne Drina nego ono ćudo sa četri elise, nemogu se sada sjetiti kako se to zove! Što je je, kamera na "njemu" je vrhunski služila za navigaciju, ali ja to vidim kao neku vrlo usku branšu poslovanja, gdje moraš biti veliki stručnjak za "pilotiranje" sa takvim gadgetima! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice