Apple radi na savitljivim ekranima?

poruka: 22
|
čitano: 4.210
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple radi na savitljivim ekranima?".
13 godina
protjeran
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Naravno, sad kada su drugi proizveli upotrebljive savitljive ekrane, apple odmah počinje sa svojim opisnim patentima (patentiranje ideje) na temelju tuđeg rada.

 

Kako originalno. I očekivano.

Ad astra peronospora
 
55 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Ma treba sve tamo u appleu po kratkom postupku.

 

Loading...
Moj PC  
6 8 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

LOL

 

izgleda da su me poslusali kad sam ih zadnji put popljuvao oko mobitela oblozenog ekranom, ocito.... shvacaju da im patent u prazno bez realnog ulaganja u tehnologiju ne sluzi posto je konkurencija GODINAMA ispred njih i odavno pravi prototipe koje apple samo na papiru crta :P

Moj PC  
9 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

kakav je ovo za boga miloga patent, pa gdje idu ti patentni uredi danas, ovdje nema nikakve tehnologije, vec samo opisuju kako ce izgledati uredaj i to nedovoljno specificirano, a ne tehnologija u njemu, a i tehnologiju ce tesko patentirati jer je vec patentirana od strane samsunga, osim ako ne izmisle svoj neki novi ekran ili ukradu tehnologiju jer su u zaostatku velikom, a to znaci da ce biti rata {#}

 
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Ma,to se radi u drugim tvrtkama vec godinama.Ali jos uvjek ih nema vani.

Ja kada bi nesto krenuo raditi i prezentirao robu ljudima,onda bi ih izbacio

na trziste.A ne 10 godina mi pokazuju fore i samo pale ljude

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
Endymon kaže...

Ma,to se radi u drugim tvrtkama vec godinama.Ali jos uvjek ih nema vani.

Ja kada bi nesto krenuo raditi i prezentirao robu ljudima,onda bi ih izbacio

na trziste.A ne 10 godina mi pokazuju fore i samo pale ljude

Zato što moraju usavršiti prije no izbace. Dok Apple bi pokupio tuđu tehnologiju, stavio jabučicu i dao Samsungu da proizvede nepotpun uređaj (iP1)

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Naslušat ćemo se svega od Appla al' opet na kraju će biti samo povećan display {#}

It's not how good you are, it's how good you want to be.
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

budućnost nisu savitljivi ekrani (u današnje vrijeme možda i jesu), ali prava budućnost su mobiteli hologrami koji će se projicirati iz nečega na ruci(prsten, sat, narukvica....) i "tipkanjem" ili nekom drugom interakcijom, će se upravljati dotičnim...

kad apple tak nekaj patentira, hop evo mene s ovim postom kao dokazom da sam već to izbacio kao ideju i zatražim masne nofce....vidimo se ovdje{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
logik kaže...
Endymon kaže...

Ma,to se radi u drugim tvrtkama vec godinama.Ali jos uvjek ih nema vani.

Ja kada bi nesto krenuo raditi i prezentirao robu ljudima,onda bi ih izbacio

na trziste.A ne 10 godina mi pokazuju fore i samo pale ljude

Zato što moraju usavršiti prije no izbace. Dok Apple bi pokupio tuđu tehnologiju, stavio jabučicu i dao Samsungu da proizvede nepotpun uređaj (iP1)

Sve to stoji.Ali zamisli sada napravili smo graficku sa 16GB memorije,savitljivu

nano tehnology i sta ti ja znam.Pokazu ti je.I kazu uskoro.I na kraju sute 6 godina

i opet nakon tolikih godina opet ista stvar se prezentira.USKORO.Kao da vuku ljude za nos

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
Ne radi Apple NA savitljivim ekranima, već neki drugi. Kada ti drugi završe posao Apple će raditi SA savitljivim ekranima.
14 godina
neaktivan
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Jesam ja jedini kojem ide na ku*ac ovo patentiranje svega i svačega,pa uskoro možda i zraka?

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
Visak kaže...
Ne radi Apple NA savitljivim ekranima, već neki drugi. Kada ti drugi završe posao Apple će raditi SA savitljivim ekranima.

Da, ali je jedino Appleu pala ideja da se savitljivi ekrani koriste u mobitelima i to je patentirao.

 

Samsung će moći proizvoditi savitljive ekrane, ali ih neće moći ugrađivati u mobitele, jer mu nije na pamet pala tako genijalna i inovativna ideja primjene savitljivih ekrana.

 

Ajde priznajte kome je od vas ikad pala tako genijalna ideja. Svi ste mislili da će savitljivi ekrani naci primjenu za reklamne jumbo monitore kako bi se mogli savijati s obzirom na vjetar i televizije, kako bi ih mogli staviti savijene u kut sobe i druge jednako očigledne primjene.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?

Not sure if stupid or trolling...

Samsung i Nokia već jedno vrijeme rade na tim ekranima i Samsung ima funkcionalne savitljive ekrane. Čak se šuškalo da će možda doći u S4. Pokazali su i jedan ekran na kojem se vrtio WP.

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
15 godina
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
MaTek666 kaže...

kakav je ovo za boga miloga patent, pa gdje idu ti patentni uredi danas, ovdje nema nikakve tehnologije, vec samo opisuju kako ce izgledati uredaj i to nedovoljno specificirano, a ne tehnologija u njemu, a i tehnologiju ce tesko patentirati jer je vec patentirana od strane samsunga, osim ako ne izmisle svoj neki novi ekran ili ukradu tehnologiju jer su u zaostatku velikom, a to znaci da ce biti rata {#}

 

Ti stvarno misliš da drugi podnositelji patentnih prijava detaljno opisuju tehnologiju i način izrade u svojim patentima?! :-)

 

Očito ne vidiš razliku između savitljivog ekrana i savitljivog uređaja, a to što je Samsung nešto patentirao ne znači da Apple, ili netko treći ne može patentirati nešpto slično ali izvedeno na drugačiji način, uostalom, patente za savitljivi ekran već imaju i LG i Samsung, vjerojatno i Toshiba i netko četvrti. 

12 godina
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
filipvk1000 kaže...

Jesam ja jedini kojem ide na ku*ac ovo patentiranje svega i svačega,pa uskoro možda i zraka?

 

:)) Meni se isto čini da ti danas treba cijela vojska ljudi da skužiš kakav mobilni telefon smiješ napraviti a kakav ne smiješ. Ne mogu vjerovat da ne možeš napraviti ono što bi htio.

15 godina
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

jedwa čekam da patentiraju 3-inčni zaslon od 21 inč. {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
Ajar kaže...

jedwa čekam da patentiraju 3-inčni zaslon od 21 inč. {#}

I ja, iako je 21 inča malo previše (za čitanje novina bi bio OK).

 

A4 format bi bio taman za smotat i u džep :)

13 godina
neaktivan
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Svi rade na savitljivim ekranima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple radi na savitljivim ekranima?

Nevjerojatno je kako je ova Hrvatska zaostala. Da vas nešto naučim o svijetu. Prije pokretanja proizvodnje nečega smislite što ćete raditi, zatim pretražite patentne prijave i ako nema prijavljenog patenta predate svoj patent. Nakon što ste zatražili dobivanje patenta krećete u izradu proizvoda. Ako konkurencija Applea ima već takve proizvode onda su ih i zaštitili samo što novinari o tome ne pišu jer to nitko ne čita.

 
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
zoki.zlikowski kaže...

Nevjerojatno je kako je ova Hrvatska zaostala. Da vas nešto naučim o svijetu. Prije pokretanja proizvodnje nečega smislite što ćete raditi, zatim pretražite patentne prijave i ako nema prijavljenog patenta predate svoj patent. Nakon što ste zatražili dobivanje patenta krećete u izradu proizvoda. Ako konkurencija Applea ima već takve proizvode onda su ih i zaštitili samo što novinari o tome ne pišu jer to nitko ne čita.

Točno. Jer to nije ni važno a ovo je prese*avanje.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
logik kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Nevjerojatno je kako je ova Hrvatska zaostala. Da vas nešto naučim o svijetu. Prije pokretanja proizvodnje nečega smislite što ćete raditi, zatim pretražite patentne prijave i ako nema prijavljenog patenta predate svoj patent. Nakon što ste zatražili dobivanje patenta krećete u izradu proizvoda. Ako konkurencija Applea ima već takve proizvode onda su ih i zaštitili samo što novinari o tome ne pišu jer to nitko ne čita.

Točno. Jer to nije ni važno a ovo je prese*avanje.

 

Preseravanje od strane Buga? Bugovci, kaj se vi preseravate s ovakvim vijestima?
13 godina
offline
Re: Apple radi na savitljivim ekranima?
Artem kaže...

Naslušat ćemo se svega od Appla al' opet na kraju će biti samo povećan display {#}

povecan displej za jedan red ikonica
nadajmo se u sirinu  

a mozda bude i ovako a mozda bude i ovako
Pare nisu problem,para nema
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice