Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam

poruka: 9
|
čitano: 1.655
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam".
16 godina
offline
Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam

kakva glupost a di vam je sad sarkazam kod jabuke kako ste sprdali ps :-p

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentirao navigaciju temeljenu na prepr
4mal kaže...

kakva glupost a di vam je sad sarkazam kod jabuke kako ste sprdali ps :-p

Ne slažem se.

Mislim da je ovo potencijalno odlična stvar. Iako se ne slažem s tim da bi to trebalo biti dozvoljeno patentirati, ali oni samo igraju po pravilima koje patentni ured postavlja.

Inače u praksi ao ovo zaživi ovako detaljno kako su oni planirali tada ima veliki potencijal za puno pozitivnih stvari: smanjena potrošnja vremena, goriva, manje zagađenje, ujednačavanje opterećenosti prometnica, samim time manji broj nezgoda itd itd...

16 godina
online
Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam

Zar je ovo nova ideja?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam

Ovakve vijesti su bolje za probavu od Donat Mg-a...

Freak Show Inc.
 
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam

"Odvjetnici tvrtke Apple istražuju način za kupnju patentnog ureda, kako bi otpustili njegove zaposlenike jer im više nisu potrebni?" {#}

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam

Ono što Garmin ima vec godinam i app koje je Google kupio (izraelci ako se ne varam) te sama google maps sad je patentirao Apple?!?

 

Zar se patent ne izdaje za nešto novo što vec nije u upotrebi,a ne za proizvode koji su u upotrebi vec desetljicima?!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple patentirao navigaciju temeljenu na prepr
ivan599 kaže...

Ono što Garmin ima vec godinam i app koje je Google kupio (izraelci ako se ne varam) te sama google maps sad je patentirao Apple?!?

 

Zar se patent ne izdaje za nešto novo što vec nije u upotrebi,a ne za proizvode koji su u upotrebi vec desetljicima?!?

mislim da ove gore navedene aplikacije nisu toliko detaljne i da ne gledaju znakove stop i smeafore, ali da slazem se da je glupo dopustit takve stvari da se patentiraju

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentirao navigaciju temeljenu na prepr
Kad će biti primjenjeno? To se pitaju i u Appleu, pa da nahuškaju odvjetnike na onoga tko primjeni.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Apple patentirao navigaciju temeljenu na preprekam
A nisu ni oni sretni sto moraju trosit puste milione na patentiranje raznoraznih gluposti(!) Fora je u tome da si jednostavno ne dopustaju vec viđenu situaciju u da im masno naplacuje tantijeme netko ko apsolutno nista ne proizvodi niti se icime bavi osim patentiranja raznoraznih koncepata.. Americki patentni zakon je dozlaboga glupavo zamišljen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice