Apple patentira sliku na rubu uređaja

poruka: 16
|
čitano: 3.178
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple patentira sliku na rubu uređaja".
14 godina
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

Majke mi, ovi iz Jabučice će patentirati i sranje na školjci {#}

Moj PC  
23 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira sliku na rubu uređaja
Pa ovi nisu normalni, sta sve nece patentirat, sta je sljedece nacin pustanja vode u wc-u ili nacin na koji ces koristit wc papir. Sto im takve gluposti daju patentirat.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

izgleda da slijedi iphone koji neće imati fizičkog ruba ekrana.

 
8 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

LOL

 

Dok Samsung ulaze u savitljive ekrane i prototipe koji imaju ekran karakteristika u clanku odavno prikazuje uokolo.... ali eto apple.... firma koja sa ekranima nema nista.... e oni patentiraju ideju koju su dobili u nocnim mokrim snovima.....

Moj PC  
10 7 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

Dajte ljudi, ovdje je Microsoft i njegove pločice na ekranu i to jel ima ili nema start gumba, to su teme koje treba neprestano i iznova reciklitrati kako bi jabučari bili sretni. I ovako i onako će Apple ovo predstaviti kao novi revolucionarni doseg u novom super proizvodu. iOvčice će potom zadovoljno i dalje blejati .... {#}

Uostalom zar dosada ne znate da je Microsoft glavni krivac za globalno zatopljavanje, HIV i pad prodaje PC-a?? Pisalo je to u Apple biltenu koji cirkulira okolo.

 

 
9 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

FU Apple {#}

Moj PC  
5 4 hvala 0
15 godina
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

svatko od nas, kao jedinstvena i neponovljiva osoba, morao bi se moći patentirati pa ako nas netko želi upotrijebiti (zaposliti, cure za... no da itd.) neka plati tantijeme {#}

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

Potpuno besmislena tehnologija. 

 

 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

 

Al' su ga zakomplicirali. I sad će na osnovu ovog sranja tužiti sve koji stave ekran od ruba do ruba i na njemu i zacrne dio do fizičkog ruba i pale ga po potrebi.

 
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

Patentiraju sidebar i auto-hide?!

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Apple patentira sliku na rubu uređaja
Mycroft kaže...

 

Al' su ga zakomplicirali. I sad će na osnovu ovog sranja tužiti sve koji stave ekran od ruba do ruba i na njemu i zacrne dio do fizičkog ruba i pale ga po potrebi.

Zasto bi itko to uopce i htio, halo ako mi je ekran toliki i toliki daj mi da ga koristim kog me vraga prcas s glupostima tipa "dovuci prst do ruba ekrana ako hoces vidjeti ostatak". 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira sliku na rubu uređaja

Fizički obrub  ekrana postoji da bi mogao primiti mobitel a da ne stišćeš slučajno rubove ekrana, ako nebi bilo nikakvog ruba na neku foru moraju riješiti te slučajne dodire.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira sliku na rubu uređaja
Glamdring kaže...

Fizički obrub  ekrana postoji da bi mogao primiti mobitel a da ne stišćeš slučajno rubove ekrana, ako nebi bilo nikakvog ruba na neku foru moraju riješiti te slučajne dodire.

znači, imaš ekran do ruba, al ga u stvari nemaš jer je zacrnjen i vidiš ga samo ako miluješ prstom po rubu uređaja?

Na žalost, autor članka je tako loše preveo vijest da je stvarno nerazumljivo što to apple stvarno patentira, dajte se malo potrudite dečki, jel vam itko uopće kontrolira članke?

 

Morao sam otići u bespuća Interneta da pronađem razumljivi engleski izvor kako bi mi bilo jasno što je pisac htio reći.

Dakle, apple patentira ekran koji će se protezati po rubu uređaja kako bi mogao sam rub koristiti za razne svrhe, a SW bi pametno pokušao dokučiti što to korisnik hoće. U jednom slučaju će skužiti da hoćemo koristiti kontrole glasnoće, drugi put će prikazivati sliku maksimalne širine, a treći put će skužiti da slučajno diramo ekran pa se neće desiti ništa.

Umjesto ugradnje fizičkih tipki po rubovima uređaja imat ćemo pametni ekran. I to jest inovativno jer do sada nitko još nije tako nešto pokušao sa rubom uređaja.

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

O ovakvom nešto sam ovdje pisao još prije godinu dana, al eto, ja nisam Apple {#}

scientia est potentia
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple patentira sliku na rubu uređaja

kao i za ocekivati od Appla

 

 What the hand really meant

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 23:41 (McD).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple patentira sliku na rubu uređaja

Neka patentiraju patentiranje. Tako da su mirni .. 

GL&HF
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice