Apple patentira otključavanje gestama

poruka: 15
|
čitano: 2.135
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple patentira otključavanje gestama".
13 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

Ovo nema nikakvog smisla....

Moj PC  
24 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira otključavanje gestama

Idam dizainirati podlogu za miš koja ima čudne kutove i onda je patentirati! Ili da patentiram izgled WC školjke?

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentira otključavanje gestama

revlolucionarno! Inovativno! To sam čekao cijeli život!!!!

 

Sad će napokon ajfon moć pratit moju retinu i kretnje oka kojim otključavam.....nešt.

 

 
12 2 hvala 0
16 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

U toj Ameriki moš patentirat i zaštit svaki k*rac {#}

 

... evo ja im predlažem, da koooonačno patentiraju kuglu u obliku kocke, pa da mogu mirno ić spat.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
13 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

Patentiraju ovo, patentiraju ono.... Nek patentiraju smartphone pa si riješe sve probleme te i na kraju konkurencije. Hebote kako mi se gadi ova firma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 22:01 (vrinho).
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

Kao da je Apple kriv što je patentni sustav u banani tamo.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple patentira otključavanje gestama
sirka666 kaže...

Kao da je Apple kriv što je patentni sustav u banani tamo.

Da ima glupih patenata... Ima... Neki prođu, neki ne... Ali da je barem nama takvog sistema patenata. Jedan od najvećih priljeva sredstava u američku ekonomiju dolazi upravo kroz tu zaštitu patenata... Tvrtke i pojedinci iz cijelog svijeta pokušavaju zaštititi svoje patente u USA jer znaju da će tako biti stvarno i zaštićeni, a USA od toga lijepo profitira jer su ti patenti kod njih zaštićeni i ako ih netko želi koristiti lijepi postotak kaplje njima u kasicu prasicu...

15 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

ma nek oni patentiraju šta god žele, ali za takve "inteligentne" patente nek im daju rok od godine dana. a ne zaštićivat na 20 godina te smijurije od "patenata"...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Apple patentira otključavanje gestama

I da zaključimo. Pokrali su ideju iz Android OS-a. Patentirati kao svoje i prodavat maglu. Genijalno.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
protjeran
offline
Apple patentira otključavanje gestama

Sramotno je sto se sve patentira. A jos ocajnije na koji nacin taj cijeli sustav zivi. Jedini problemchek je sto ta tvrtka ima ocito previse novaca zahvaljujuci naivnim ofcama pa ono sto nije vec patentirano a ustput je ve dosta prije izmisljeni brze bolje pokradu i pretvore u patent. Koji biznis ha? Isto ko i ludi megakorpsoft.

 
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Apple patentira otključavanje gestama
Borostef kaže...

Da ima glupih patenata... Ima... Neki prođu, neki ne... Ali da je barem nama takvog sistema patenata. Jedan od najvećih priljeva sredstava u američku ekonomiju dolazi upravo kroz tu zaštitu patenata... Tvrtke i pojedinci iz cijelog svijeta pokušavaju zaštititi svoje patente u USA jer znaju da će tako biti stvarno i zaštićeni, a USA od toga lijepo profitira jer su ti patenti kod njih zaštićeni i ako ih netko želi koristiti lijepi postotak kaplje njima u kasicu prasicu...

 

Je sam kaj mi nemamo takav sharkoon economics i bolesno razvijen mentalitet di svaki mali moroncic zeli bit il odvjetnik il ekonomist. (Il se varam?) To kaj "njima" stvarno kaplje u kasicu prasicu nema veze sa zastitom patenata. Ak si ti dovoljno mali da nitko pa ni ti sam ne znas da su te pokrali nikad ne bus dobil 2naknadu stete". Taj megalolopovski sustav barem vec cetrdeset godina ne funkcionira za obicnog covjeka. You think that's air that you breathe? No definitivno kaplje svim vukovima u lancu da se nahrane. I za male da ostanu mali. Androgynous economics.

15 godina
protjeran
offline
Re: Apple patentira otključavanje gestama
memulica kaže...

U toj Ameriki moš patentirat i zaštit svaki k*rac {#}

 

... evo ja im predlažem, da koooonačno patentiraju kuglu u obliku kocke, pa da mogu mirno ić spat.

 

To kaj su Dr.Ljigichi u ekonomiji ne znaci da imaju matematiku u malom prstu {#} Tu finu matematicku metamorfozu jos nisu nasli da je netko rijesio pa je ne mogu ni patentirati. Ak ti znas kak se rijesava i koliko bi zaradio javi im mzda i budu. No ne u tvoju korist.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira otključavanje gestama
Borostef kaže...
sirka666 kaže...

Kao da je Apple kriv što je patentni sustav u banani tamo.

Da ima glupih patenata... Ima... Neki prođu, neki ne... Ali da je barem nama takvog sistema patenata. Jedan od najvećih priljeva sredstava u američku ekonomiju dolazi upravo kroz tu zaštitu patenata... Tvrtke i pojedinci iz cijelog svijeta pokušavaju zaštititi svoje patente u USA jer znaju da će tako biti stvarno i zaštićeni, a USA od toga lijepo profitira jer su ti patenti kod njih zaštićeni i ako ih netko želi koristiti lijepi postotak kaplje njima u kasicu prasicu...

dok kod nas cekas inspektora za patentiranje godinu i pol dana, kod njih dode unutar mjesec dana...

koja je kvaka?
kvaka je sto kod nas nakon godinu i pol dana mozes biti siguran da neces zavrsiti na sudu zbog lookalike ili slicnih piz... , dok u americi imas parnice koje se vuku po 10 godina za slicne patente, a dok postupak traje nitko patent ne smije koristit ...

 

Sad ti biraj ...

potpis :D
15 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

valjalo bi patentirati patentni sustav koji onemogućuje patentiranje. {#}

Moj PC  
5 2 hvala 1
14 godina
offline
Apple patentira otključavanje gestama

Nemoj te lagat sami sebe. Da mozete i vi bi radili isto sta radi i Apple. Glavno da se pare vrte!!!

 
0 4 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice