Apple najpopularniji

poruka: 249
|
čitano: 36.193
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple najpopularniji".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Ma omaklo se;)

Radi isto kao mac al cu lupiti mac ;)

On je bolji. Necu ni pitati zasto ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
logic kaže...

Ma omaklo se;)

Radi isto kao mac al cu lupiti mac ;)

On je bolji. Necu ni pitati zasto ;)

kako nezna zašto? pa dobit će apple logo...

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

pa da, samo sto je moj u kucistu sastrane a nije u najboljem lcd monitoru danasnjice :)

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
bistri kaže...

pa da, samo sto je moj u kucistu sastrane a nije u najboljem lcd monitoru danasnjice :)

stavi ga u ugradbeni ormar...

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Za sta ce ti sluziti taj najbolji monitor danasnjice? A da to ne mozes afickom pripremom?dobiti u drugim monitorima? Zaradjivaces pare grafickom pripremom?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
logic kaže...

Za sta ce ti sluziti taj najbolji monitor danasnjice? A da to ne mozes afickom pripremom?dobiti u drugim monitorima? Zaradjivaces pare grafickom pripremom?

 

a zasto tebi uopce komp koristi?

nemozes usporedjivat iMac sa obicnim pcjem neide nikak

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Meni kucni komp sluzi za zajebanciju  i platio sam ga manje od 1000 EURA

Daj specifikaciju tog tvog imaca i cijenu da vidim koliko to kosta.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
logic kaže...

Meni kucni komp sluzi za zajebanciju  i platio sam ga manje od 1000 EURA

Daj specifikaciju tog tvog imaca i cijenu da vidim koliko to kosta.

sacu dat al prvo da kazem da ovdje se vidi kolka si trolcina jel neznas o cemu pricas bitno je kenjat

 

editiram ti za par sekundi, ovo mi je uljepsalo dan jel vidim da apsolutno blage nemas o cemu pricas, samo troll troll troll troll

 

• 2.66GHz Intel Core i5 (quad core)• 4GB1066 MHz DDR3 radne memorije (proširivo do 16GB)• 1 TB hard disk (SATA 7200 rpm)• 8x SuperDrive s Dual Layer snimanjem•  (DVD+R DL/DVD±RW/CD-RW)• ATI Radeon HD 4850 s 512 MB GDDR3• 27" " sjajni LED zaslon s pozadinskim osvjetljenjem 16:9 (2560x1440)• 4 USB 2.0 utora• 1 FireWire 800• 1 utor za SD karticu• AirPort Extreme (802.11n) i BlueTooth 2.1+EDR• Stereo zvučnici, mikrofon, optički audio izlaz• Ugrađena iSight kamera• Ugrađen 10/100/1000BASE - T (Gigabit)

• Apple bežična tipkovnica i Magic Mous

Cijena15.619,00 kn

kreni od monitora.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 17:48 (bistri).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Nemoj se kladiti da ne znamo cemu pricam. Hoces da me propitas malo o kompovima ;)

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
logic kaže...

Nemoj se kladiti da ne znamo cemu pricam. Hoces da me propitas malo o kompovima ;)

 

br 1 ocito nisi znao sta je i mac a mozes s*rat po temi, a drugo nemam te sta propitivat, nadji mi tocno takvu konfiguraciju i kolko para je ispalo, sad nema veze sto je to apple sve u jedan monitor uspio ugurat.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
bistri kaže...

 

 27" " sjajni LED zaslon s pozadinskim osvjetljenjem 16:9 (2560x1440)

Ugrađena iSight kamer

• Apple bežična tipkovnica i Magic Mous

Cijena15.619,00 kn

znači zbog ovoga ćeš kupit Mac? mislim ugradbenog orm... monitora i par điđi... dobra cijena vidim, proći ćeš gotovo lišo

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
offline
Apple najpopularniji

Neka mi netko nađe 27 inčni monitor sa IPS matricom i tom rezolucijom ispod 10soma kuna. Svi 30inčni sa tom rez su iznad 10soma kuna.

Sve ostalo dobiš za 5soma kuna (komponente, bez tipkovnica i miš)....

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 18:03 (PICART).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
PICART kaže...

Neka mi netko nađe 27 inčni monitor sa IPS matricom i tom rezolucijom ispod 10soma kuna. Svi 30inčni sa tom rez su iznad 10soma kuna.

Sve ostalo dobiš za 5soma kuna (komponente, bez tipkovnica i miš)....

 

alo! 15 i pol milja kuna za kompjuter??? šta je vama jeste poludjeli svi zajedno?

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

O tome i ja pricam. Toliko para za kurcenje?

Razumijem profice koji zaradjuju za hljeb time al za kurcenje?

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Doduse to su 2 iphonea. Kad bi tako gledao moj komp bi kostao 350 EURA ;)

A imam bolji mob ;)

Doduse nema "ono nesto" al ima multitasking i bluetooth koji radi ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 18:21 (logic).
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

svaka kuna (dolar, dinar, euro) utrošena u tvoj PC logic je bacanje para jer on tebi služi samo za trolanje

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 18:26 (dgigibao).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Ne za trolanje vec za zajbanciju ;)

PA rekao sam ti vec ;)

AL ja imam komp za trol... pardon zajebanciju i mob bolji od iphonea i to sve upola para ;)

16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

ali ti živiš u zabludi i stalno pozivaš i tuliš svim drugima da se i oni pridruže toj tvojoj zabludi, ako je tebi dobro u tvojim maštarijama i fix idejama nemoj druge pilat s tim

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Hahahaha

Ali druze ti pricas o svom kompu. Ja svoj nigdje spoemuo nisam. Al sam ga barem ja zaradio i kupio i nije nimalo slab ;)

Kao uostalom sve moje kompove i mobitele ;)

A svi su bili top u vrijeme kad sam ih ja kupovao ;)

A tvoja je misija da nas koji zivimo u zabludi prosvijetlis i izvedes na pravi put ;)

To ti stiv jobs dao misiju ;)

Joj koji si ti lik. ti si meni super ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 18:31 (logic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
logic kaže...

O tome i ja pricam. Toliko para za kurcenje?

Razumijem profice koji zaradjuju za hljeb time al za kurcenje?

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Doduse to su 2 iphonea. Kad bi tako gledao moj komp bi kostao 350 EURA ;)

A imam bolji mob ;)

Doduse nema "ono nesto" al ima multitasking i bluetooth koji radi ;)

Ja sam mislio da su osnovne funkcije telefona glasovna komunikacija i tekstualne poruke, bar ja držim da je to osnovno, a tvoj bolji telefon jeli ti zarađuješ hljeb na njemu, ili na tvojoj konfiguraciji, mislim ako daš manje od 1000 eura za zaj... a napadaš nekoga ko je dao npr. 2000 iz istih razloga- ko si ti da odlučuješ šta je nekome prioritet, svak troš na ono što mu pruža najveće zadovoljstvo.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Hej ja nisam nista rekao na tu temu. On kaze meni da sam ja u zabludi. A ne ja njemu. JA njemu nisam govorio sta ce da kupi. On meni govori. Citaj pazljivije ;)

KAze da nema para a slini za kompom od 15000? Vrlo zdravo i zrelo razmisljanje. Ja sam kupio za 1000 EURa i njime zaradio sve ostalo. A s.to se tice telefona naravno da je to glavno i bolji je u funkcijama a uopste nije skup. 250 Eur  je granica sto bih ja dao za telefon a kad vidim da ljudima preporucuju telefone od 7000 kn jer ima ono nesto..

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 18:35 (logic).
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
Psiho246 kaže...
bistri kaže...

kizzo macane moj hackintosh je 100% funkcionalan stroj i u rangu mac proa je.

apsolutno nikakve razlike nema, a para trenutno nemam za pravi mac, al vjeruj mi da ce sljedeci komp bit mac. i to iMac.

nemaju svi luksuz mijenjat pc kad pozele.

samo ovo sto imam priliku radit na osx-u je dovoljno da me uvijeri da ce sljedeci bit real mac.

i leo i snow leo imaju legalnu licencu, teoretski ja krsim dio ugovora sa appleom pri kupnji softa al ni priblizno ne stetim covjecanstvu ko tvoje izjave.

AHAHAHAHHA! Odlicno!

Evo nam priznanje Jednog Appleovca!!! Smijeh

 

Ima razlike, naročito na laptopima. Mislim da multitouch ne bi radio kad bi na npr. neki Dell stavio OSX. A meni je to glavna 'baza', za sada. A kod iMac-a mi je to 27" ekran. Trenutno, te dvije stvari su mi dovoljne da se ne vratim win-PC-u. Šta se love tiče, niti je to najskuplji desktop koji sam kupio niti je najskuplji laptop, ali su mi prvi Apple-ovi.

 

A kad usporedim MS-win-PC (a prošao sam sve od DOS-a 5.0) sa Mac-OSX sasvim mi je jasno zašto Apple-u raste popularnost. Jednostavno je to bolje složen proizvod, gledano kao cjelina, nego Win-PC (uključujući i marketing). Po meni bi MS trebao složiti mašinu i prodavati paket softver-hardver skupa (kao Apple), ali bojim se da bi onda propali pa zato to i ne rade.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Cvojece ti pricas o kompu od 15000 kn. Malo i nude za te pare. To su velike pare za desktop. I da multitouh bi radio jer imas modane drivere i za obicne touchpadove. Nek dan sam naletio na njih al nije mi se dalo instlairati jer mi to apsolutno nista u zivotu ne znaci. Za tu funkciju ne bih dao ni pfeninga iliti centa.

 

http://tinyurl.com/ly5j7v

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 18:55 (logic).
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

logic, mos voziti daciu, jesti burek i pileca prsa, nositi casio sat,

levis trapke, elviton tenisice i tako unedogled!

nista neces biti losiji, niti ces biti gladan, ruzno obucen...

doci ces do odredista prema kojem si krenuo, i potrosit ces puno manje!

ali srat po nekome jer ima neke druge zelje i mogucnosti...

toliko truda si ulozio jbt samo da kazes kako je nesto sranje!!!

trosis nepotrebno energiju! pa jel tebe placaju za antireklamu?!?

ta silna iziritiranost gro ljudi kad neko hvali mac-a nikako da mi bude jasna!

inace ja ne koristim mac, ali na kraju pameti mi nije nekome tolikim intenzitetom

tvrditi kako je on sranje itd, a da u principu nisam radio niti 10 sati na takvom stroju!

pa nije valjda da ga graficari i montazeri hvale tako bzvz?

i generalno fali edukacije kad se o jacini konfiguracije prica samo kroz suhe brojke...

"moj procesor se vrti na visem taktu nego tvoj. znaci moj komp je bolji!"

ogroman propust i neznanje!

nastavite slobodno bez mene, i onako moj osvrt nista nece promijeniti!

pametni ljudi preskoce ovakve rasprave! i eto mene izvan tog kruga na tren :P

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple najpopularniji

Meni ko grafičkom dizajneru 27˝ IPS monitor sa rez od 2560-1440 puno znaći. I ja ću ga isplatiti za pola godine a ko ne i prije.

I dalje tvrdim da kada bi išao kupovati pc za lovu koju sam dao za imac ne bi složio jaču pc konfiguraciju. Prvenstveno jer monitor sam bi došao preko 10 soma kuna. Pa zbrojite koliko mi još ostaje za kučište. + za bež tipkovnicu, bež miša, + OS.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji

Nekoliko puta sam rekao da iz svojih opaski izuzimam ljude koji zaradjuju za zivot na kompu i koji traze ultimativnu masinu koja ce im onoguciti brza, lakse i kvalitetnije obavljanje posla. Nitijedna moja rijec se ne odnosi na njih i da ste citali sta sam pisao nasli bi ste to. Moje opske su bila na ljude koji hoce takvu masinu za kucnu upotreb. Internet, word i sl. 15000 kuna za to je debelo previse. I mojih 8 je previse a 15000 je suludo. Isto to vrijedi za iphone. 7000 kn za telefon je suludo i da je okovan u zlatu ne bih ga uzeo a pogotovo svom djetetu da to nosi u skolu. LJudima kojima je komp alat ni 35000 kn nije puno ako ce im to donijeti novac.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
PICART kaže...

Meni ko grafičkom dizajneru 27˝ IPS monitor sa rez od 2560-1440 puno znaći. I ja ću ga isplatiti za pola godine a ko ne i prije.

I dalje tvrdim da kada bi išao kupovati pc za lovu koju sam dao za imac ne bi složio jaču pc konfiguraciju. Prvenstveno jer monitor sam bi došao preko 10 soma kuna. Pa zbrojite koliko mi još ostaje za kučište. + za bež tipkovnicu, bež miša, + OS.

 

 

 

http://www.virtus-shop.hr/proizvodi/informatika-hardware/monitori1/lcd1/monitor-samsung-305t-1258700432-0220864

nemam pojma jel dobar, loš ili zao ali ima 30 inča, (S-PVA) i veću rezoluciju, 2.598,96 kn (Cijena za gotovinu),
od ostatka možeš kupiti beža kolko hoćeš...

 

može li tvoje stručno oko procijeniti taj monitor?

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
neaktivan
offline
Apple najpopularniji

osim greske u cijeni ( u usa je od 1300 do 1800 dolara - dakle minimum 10 000 kn koja tisuća gore ili dole kod nas i pdv ) http://www.shopbot.com.au/pp-samsung-syncmaster-305t-price-108010.html losiji je po svim specifikacijama i po izradi dizajnu. ( skuplja ISP vs S-PVA, appleov (LG) ima i led pozadinsko, aluminijsko kučište vs plastičava etc, o dizajnu nebih ... :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 23:32 (artfull).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Apple najpopularniji
artfull kaže...
osim greske u cijeni ( u usa je od 1300 do
1800 dolara ) losiji je po svim specifikacijama i po izradi dizajnu.

Bolji je po velicini i po broju pixela.

Il to nisu specifikacije???????

Specifikacije su samo ono u cemu je Apple bolji...naravno...xD

Ne kazem da Appleov monitor nije bolji, mozda i je ali sam samo to htio naglasiti.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
artfull kaže...
osim greske u cijeni ( u usa je od 1300 do
1800 dolara ) losiji je po svim specifikacijama i po izradi dizajnu.

jel i ovdje greška?

ovdje,ovdje i ovdje

...a ne, ti rešio, sam vodiš svoj rat protiv imperijalističke bande...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Apple najpopularniji
Psiho246 kaže...
artfull kaže...
osim greske u cijeni ( u usa je od 1300 do
1800 dolara ) losiji je po svim specifikacijama i po izradi dizajnu.

Bolji je po velicini i po broju pixela.

Il to nisu specifikacije???????

Specifikacije su samo ono u cemu je Apple bolji...naravno...xD

Ne kazem da Appleov monitor nije bolji, mozda i je ali sam samo to htio naglasiti.

Psiho, lupetaš as usual ... da, ima više pixela po visini jer je omjer 16:10 vs appleov 16:9 ( koji je btw omjer u kojem će se svi budući monitori raditi ). Sve ostalo je na strani monitora u iMacu. Al ako nekom igra tih 160 px po visini više nego bolja matrica, led pozadinsko i dobar dizajn / kvalitetna izrada  ili mu smeta staklena zaštita, glossy izgled iMacovog monitora zašto ne. Osobno, ad bira razum ili srce uvijek bih uzeo iMaca a uz to dobio i komp sa softwareom za par tisuća kuna.

A.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice