Apple ispod očekivanja

poruka: 93
|
čitano: 9.164
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple ispod očekivanja".
12 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja
Ajde neka smo dočekali i taj Mountain Lion(10.8) - 20$ - (dostupan od danas 25.07.2012) , ja ga uzimam čim bude dostupan na App Store-u pa ćemo vidjeti gdje smo sada, i sve ostalo. Thanks Apple. ;)
Tony Soprano
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple ispod očekivanja

Iznad svojeg guidancea su jos uvijek, tak da ocekivanja trzista i nisu previse bitna. Jest da su ih prije premasivali jos i vise, al ipak, pristojan rezultat. Usporedjivati prethodne kvartale nije uputno jer oni ovise o nekim drugim proizvodima. A kako je vecina proizvoda na godisnjem update cycleu, treba gledati prosli quater. Jedino sto je tamo podbacilo je bio iPod, sto je logicno, i donekle Mac koji je imao samo 2% rasta. Ali treba zapamtiti da je Intel kasnio sa ivyem, i da su novi laptopi dosli tek na kraju kvartala, a ne kao prosle godine na kraju prethodnog kvartala.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
Tony.Soprano kaže...
Ajde neka smo dočekali i taj Mountain Lion(10.8) - 20$ - (dostupan od danas 25.07.2012) , ja ga uzimam čim bude dostupan na App Store-u pa ćemo vidjeti gdje smo sada, i sve ostalo. Thanks Apple. ;)

Članak daje do znanja da je sve manje ljudi koji ovako inteligentno razmišljaju.

12 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja
Gledaj meni nije problem dati tih 20$, e sada druga priča je to što oni kako ti kažeš "PROPADAJU". P.S. Bez ljutnje.
Tony Soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Apple ispod očekivanja

Grozno...

 

Freak Show Inc.
 
29 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
Tony.Soprano kaže...
Gledaj meni nije problem dati tih 20$, e sada druga priča je to što oni kako ti kažeš "PROPADAJU". P.S. Bez ljutnje.

1. Tvoj "Hvala Apple" post nikakve veze s temom nema. To je klasicno brainwashed preseravanje. Drago mi je da imas 20$ viska i da si ih spreman istovarit za service pack. Jos mi je draze kad vidim kako ima ljudi koji zahvaljuju Appleu na novouvedenom godisnjem porezu na budale.

 

2. Niti sam igdje napisao, niti zelim da Apple propadne. Dapace, zelio bi da opet pocmu raditi bolja racunala od konkurencije ali mislim da to nikad vise nece biti tako jer nije u skladu s trzisnom filozofijom koju guraju zadnjih desetak godina.

15 godina
offline
Apple ispod očekivanja

Iz članka se da jasno 'pročitati' da je Galaxy S3 dostojna konkurencija iPhone-u 4S, i da vjerojatno većina potencijalnih Apple-ovih korisnika čeka izlazak slijedećeg iPhona za odluku:'kupiti iPhone ili nešto drugo'.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja

Da, otprilike si dobro rekao, svi čekaju da vide šta će dalje, ali opet kada pogledaš onaj tko ima većinu(čitaj sve stvari Apple), teško da će se prebaciti na Android ili nešto treće. Barem po meni to nema logike. Ja osobno kakav god da bude novi iPhone ću ga sigurno/vjerovatno uzeti, a ako ne bude ništa extra mjenjano, mislim čak da nemam ni razloga da prelazim na njega, već ću ostati na 4S( koji me služi fenomenalno u svakom smislu ).

Tony Soprano
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja

jos malo, pasti ce appleu jos vise zarada samo dok Microsoft izbaci Win 8 i krenu novi tableti na tom pravom osu a ne na appleovom bez flash playera.

Moj PC  
0 10 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
maxym kaže...

Iz članka se da jasno 'pročitati' da je Galaxy S3 dostojna konkurencija iPhone-u 4S, i da vjerojatno većina potencijalnih Apple-ovih korisnika čeka izlazak slijedećeg iPhona za odluku:'kupiti iPhone ili nešto drugo'.

Ti si znaci skontao da je dostojna konkurencija zbog ovih brojki,svaka ti cast...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
djdamir81 kaže...

jos malo, pasti ce appleu jos vise zarada samo dok Microsoft izbaci Win 8 i krenu novi tableti na tom pravom osu a ne na appleovom bez flash playera.

aha i ja se slazem,i jos kad ja izbacim svoj OS ima da srusimo Apple{#}

KO JA DO SADA KORISTIO APPLE-ove PROIZVODE... OSTACE NJEMU VJERAN(100% SAM UVIJEREN)

14 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
djdamir81 kaže...

jos malo, pasti ce appleu jos vise zarada samo dok Microsoft izbaci Win 8 i krenu novi tableti na tom pravom osu a ne na appleovom bez flash playera.

Nedavno je i Adobe za Android ukinia podršku za flash, vjerojatno će to i Microsoft napravit.

12 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja

Također i ja sa 100% sigurnošću mogu reći da tko je do sada koristio Apple proizvode, taj sigurno neće preći na ništa drugo. Ja sam prvi koji neću!

 

A što se tiče Flash-a ne brini se ti ništa za njih, već će oni na neki svoj INOVATIVNI način njega(tj.nešto slično njemu) ukomponirati. ;)

Tony Soprano
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 9:42 (Tony.Soprano).
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja

Kokice spremljene, čekam flamewar da se zahukta ...

 

http://tiny.cc/zqrzhw

 

 

 

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja

Navodno će Apple naplaćivati korištenje iPhone-a 5, te svako pounjenje njegove baterije, upravo kako bi smanjili zaostatatk za planiranom zaradom.Pokažite koliko vam je stalo do Steve Jobs-a i Apple-a ! Više na www.ilovegivingmoneytoapple.com

Moj PC  
9 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
nele'ba kaže...
maxym kaže...

Iz članka se da jasno 'pročitati' da je Galaxy S3 dostojna konkurencija iPhone-u 4S, i da vjerojatno većina potencijalnih Apple-ovih korisnika čeka izlazak slijedećeg iPhona za odluku:'kupiti iPhone ili nešto drugo'.

Ti si znaci skontao da je dostojna konkurencija zbog ovih brojki,svaka ti cast...

Bravo, a sigurno je shvatio iz članka i da je ovime Apple zaprijetio i društvu RoadRunnera, BlueGenea, K-a i ostalih superkompjutera {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
16 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
Branimir82 kaže...

Navodno će Apple naplaćivati korištenje iPhone-a 5, te svako pounjenje njegove baterije, upravo kako bi smanjili zaostatatk za planiranom zaradom.Pokažite koliko vam je stalo do Steve Jobs-a i Apple-a ! Više na www.ilovegivingmoneytoapple.com

Količina besmisla koju si uspio iskazati u jednoj, jedinoj rečenici je upravo nevjerojatna.

Ako nemaš ništa za reći, makar i započeti flamewar, radije šuti jer samo demonistriraš vrhunsku glupost i neukus.

14 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
Branimir82 kaže...

Navodno će Apple naplaćivati korištenje iPhone-a 5, te svako pounjenje njegove baterije, upravo kako bi smanjili zaostatatk za planiranom zaradom.Pokažite koliko vam je stalo do Steve Jobs-a i Apple-a ! Više na www.ilovegivingmoneytoapple.com

Ja sam čuo da će svakom tko kupi iPhone 5 saznat adresu preko servisa koji će bit ugrađen za praćenje, te će mu doći doma, uzeti sve druge elektroničke aparate koji nisu Apple, čak i perilice rublja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
Branimir82 kaže...

  Više na www.ilovegivingmoneytoapple.com

  Link ti ne radi :)

12 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja

Zanimljivo je to što na ovom forumu gdje god se spomene riječ Apple odmah krene vrijeđanje, pljuvanje, itd.. po istom(Apple-u).

 

Koliko zapravo mržnje na ovom forumu ima prema Apple-ovim proizvodima/korisnicima, to je strašno.

 

Ali dobro ja se držim one: " 100 ljudi 100 ćudi " {#}

Tony Soprano
Moj PC  
6 4 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
nele'ba kaže...
maxym kaže...

Iz članka se da jasno 'pročitati' da je Galaxy S3 dostojna konkurencija iPhone-u 4S, i da vjerojatno većina potencijalnih Apple-ovih korisnika čeka izlazak slijedećeg iPhona za odluku:'kupiti iPhone ili nešto drugo'.

Ti si znaci skontao da je dostojna konkurencija zbog ovih brojki,svaka ti cast...

 

A što si ti skontao?

 

Da je sezona kiša onemogućila vjerne Apple-ove kupce da nahrupe u Appleove trgovine i kupe dovoljan broj iPhone-a?! ;-)

 

Najveći pad prodaje odnosi se na iPhone, a jedina razlika ovoga u ondosu na prošle kvartale (kada toga pada nije bilo) je pojava Samsunga Galaxy S3.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
BlueMax kaže...

... imam iMac...

 

 

wow{#}

Ti si moj idol...imam citavu gajbu jabuka pa se ne hvalim

 
4 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
Tony.Soprano kaže...

Zanimljivo je to što na ovom forumu gdje god se spomene riječ Apple odmah krene vrijeđanje, pljuvanje, itd.. po istom(Apple-u).

 

Koliko zapravo mržnje na ovom forumu ima prema Apple-ovim proizvodima/korisnicima, to je strašno.

 

Ali dobro ja se držim one: " 100 ljudi 100 ćudi " {#}

Možda zato što je puna naslovnica (ovaj tjedan ne ali inače da) Apple-a,kako tuži ove,kako tuži one,povreda patenta ovog,povreda patenta onog,pa onda cijene koje dižu u nebesa samo zato što je jabuka na njemu,a zapravo nema ništ posebno u Macbookovima.I onda tu dolaze i Apple fanboyi. Koji će se svađat,napravit 20 stranica na jednoj temi samo da bi ti objasnio kako je iPhone najbolji i svi ga ostali kopiraju,kako nema ničeg boljeg od iOS-a,Android sucks i to. Razumiješ? Ljudima ide više na k**** Apple {#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
maxym kaže...
nele'ba kaže...
maxym kaže...

Iz članka se da jasno 'pročitati' da je Galaxy S3 dostojna konkurencija iPhone-u 4S, i da vjerojatno većina potencijalnih Apple-ovih korisnika čeka izlazak slijedećeg iPhona za odluku:'kupiti iPhone ili nešto drugo'.

Ti si znaci skontao da je dostojna konkurencija zbog ovih brojki,svaka ti cast...

 

A što si ti skontao?

 

Da je sezona kiša onemogućila vjerne Apple-ove kupce da nahrupe u Appleove trgovine i kupe dovoljan broj iPhone-a?! ;-)

 

Najveći pad prodaje odnosi se na iPhone, a jedina razlika ovoga u ondosu na prošle kvartale (kada toga pada nije bilo) je pojava Samsunga Galaxy S3.

Po mom misljenju i ocekivano.Ja sam realan,S3 je bolji od iPhone 4s.Ali je i S3,ne znam tacno,7-8 mijeseci mlađa(svježija,modernija,savremenija...)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ispod očekivanja
sirka666 kaže...
Branimir82 kaže...

Navodno će Apple naplaćivati korištenje iPhone-a 5, te svako pounjenje njegove baterije, upravo kako bi smanjili zaostatatk za planiranom zaradom.Pokažite koliko vam je stalo do Steve Jobs-a i Apple-a ! Više na www.ilovegivingmoneytoapple.com

Ja sam čuo da će svakom tko kupi iPhone 5 saznat adresu preko servisa koji će bit ugrađen za praćenje, te će mu doći doma, uzeti sve druge elektroničke aparate koji nisu Apple, čak i perilice rublja.

Da. to sam i ja čuo ! Po meni bi to bilo sasvim u redu, jer ako nije Apple - you dont need it ! Yeah ! America, yeah !

15 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
nele'ba kaže...

Nema me par tjedana i već sam propustio dolazak novog apple troll-a(možda i nisi nov, štajaznam). Damit, moram biti malo bolje aktivan. Dobrodošao, ovo je forum za tebe, tu su vjesti o Apple-u i njegovim proizvodima bar 3 puta dnevno (baš kako je doktor propisao).

 

OT. Ovi podaci ništa ne znače. Hype oko iPhone uređaja je malo pao (ne mora biti dolaskom SGSIII), došlo do zasićenja tržišta(oni koji su ga htjeli već su ga kupili), pa je prodaja pala, očekivano. Dolaskom IP5 sigurno će opet te brojike skočiti. Da apple-u ide dobro govori i podatak da su povećali novčane mase za 6.2%.

 

Iako ne podnosim apple i njihove proizvode ali 20$ godišnje (toliko negdje otprilike izlaze major update-ovi osx-a) za "održavanje/nadogradnju" os-a više mi se sviđa nego MS-ov 200-300$ odjednom. Rađe bi plaćao 20$ godišnje, pa da se OS stalno nadograđuje nego da moram colati 200$ odjednom.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 10:26 (dado2202).
16 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja
Nazalost Apple je, obicno, predvodnik svih ostalih. Microsoft jos sa Windowsima nije usao u te vode ali sumnjam da nece. Novac je novac i nikada ga dosta. Pa mogao bi zakljuciti da Win8 dolazi jako brzo nakon Win7 . To je vec jako blizu tome sto radi Apple.
WinMobile6 aplikacije bile su svuda okolo, a za WP7 striktno od Microsofta. Ako se ne varam tako je u pocetku bilo i sa Androidom, pa su dodali opciju. Mislim da je tu praksu zapoceo Apple.
Pogledajmo i totalnu zatvorenost i limitiranost WP7 naspram WM6. Nije li tako i Apple?

Umjesto da vrijedjate jedni druge razmislite sto ce biti za 6 mjeseci. Ako prezivimo 25.12. vidjet cemo. Meni se nekako cini da sve ide Applovim smjerom.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple ispod očekivanja
filipvk1000 kaže...

Možda zato što je puna naslovnica (ovaj tjedan ne ali inače da) Apple-a,kako tuži ove,kako tuži one,povreda patenta ovog,povreda patenta onog,pa onda cijene koje dižu u nebesa samo zato što je jabuka na njemu,a zapravo nema ništ posebno u Macbookovima.I onda tu dolaze i Apple fanboyi. Koji će se svađat,napravit 20 stranica na jednoj temi samo da bi ti objasnio kako je iPhone najbolji i svi ga ostali kopiraju,kako nema ničeg boljeg od iOS-a,Android sucks i to. Razumiješ? Ljudima ide više na k**** Apple {#}

Da nema hejtera Apple teme nebi imale više od 10ak postova {#} Većina Apple korisnika (iz razloga neću nazivat funboya) nikad nije spomenula da je Apple najbolji, svetinja i šta ti ja znam, to samo hejteri spominju (u negativnom smisli). Na drugu stranu koji Apple korisnik spominje Android i to kako on ne valja? Misliš da je Apple korisnicima lijepo slušati kad ih netko naziva manje inteligentim od ostalih samo zato jer koriste neki Apple-ov proizvod? A hoće li jedan Apple korisnik na drugu stranu ikad spomenut nešto slično tome ostalim korisnicima? 

 

Kad god pogledam komentare na Apple temu prvih 10ak postova anti-Apple postovi puni mržnje i vrijeđanja, a sadrže 0% objektivnosti. Nisi se nikad zapitao tko započinje sve te rasprave? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja
Sad ce biti svadje u kuci oko bandwitha :).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple ispod očekivanja
Ajooj. Clanak nije financijsko analiticki objektivan. AAPL je premasio svoj guidance za ovaj kvartal. To sto neki "analiticari" namjerno ili slucajno pretjeruju kako bi kupili jeftinije dionice prije jesenskog ciklusa objave novih uređaja...o tom po tom. Osim toga, ne uspoređuju se kvartali za redom nego y to y. Vidjevsi da je prodaja najveća u prvom financ kvartalu, a zadnjem godišnjem, AAPL a i sve više firmi koje imaju kljuse za utrku idu ka izdavanjima u jesen (ako stignu) i ranu zimu. S3 je izdan kao i Nexus malo ranije iz par razloga - samo jedan je jer ne znaju sta AAPL donosi u jesen, pa da uzmu sto mogu dok mogu. Prihodi čistog novca od 6 mlrd su impresivni. Rast iPada neocekivano visok, posebno u bussiness i education branši. iMaci cekaju update, a Mac pro i Air su tek obnovljeni. Mnogi cekaju i mac retina pro ostalih dimenzija (kao i ja). Anyway, njima je dobro, a mi pricekajmo jesen. Cini mi se da ce biti zanimljivo (pogotovo ako krenu s apple TVom).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice