App Store cijene će uskoro prikazivati u kunama

poruka: 9
|
čitano: 2.543
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "App Store cijene će uskoro prikazivati u kunama".
14 godina
offline
App Store cijene će uskoro prikazivati u kunama

lako za kune, nek nam daju konacno iTunes, music i ostale pizdarije za koje smo uskraceni sa malim ostatkom zemalja treceg svijeta...

 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam
Ne znam baš, čini mi se da bi danas malo koga zanimalo kupovanje glazbe preko iTunesa. Prošlo je vrijeme kada je to bilo nešto posebno, novo i svima poželjno...
...
8 godina
neaktivan
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam
flash6 kaže...

lako za kune, nek nam daju konacno iTunes, music i ostale pizdarije za koje smo uskraceni sa malim ostatkom zemalja treceg svijeta...

 

Svjestan si da nije Apple odgovoran za to?

14 godina
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam
Zašto kupovati glazbu sa itunesa kad originalni cd sa amazona uk ili de dođe sa dostavom jednako kao album na itunesu ,a sa cdom mozemo radit što god želimo i pretvoriti ga u bilo koji format

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam

koji cd

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
14 godina
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam
blackalbum kaže...
Zašto kupovati glazbu sa itunesa kad originalni cd sa amazona uk ili de dođe sa dostavom jednako kao album na itunesu ,a sa cdom mozemo radit što god želimo i pretvoriti ga u bilo koji format

 CD ? Pa ja godinama sve sta slusam, slušam sa youtubea 

16 godina
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam
Sad su se odlucili, kada se mi spremamo promjenu valute u €...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
App Store cijene će uskoro prikazivati u kunama

imam US acc i bas gledam na itunesu malo njihove cijene filmova, sve kaj dođe novo tipa Logan (14,99$), Batman Lego Movie (19,99$) je tak od 15-20$ i jos moras skidat cca 4-5gb za 1080p verziju a bluray nađeš za istu il jeftiniju cijenu day one i nemoras nis skidat...

Bas me zanima kak bi prosli u HR kad bi nudili takve cijene da za kupit film trebas izdvojit 105 ili 140kn 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: App Store cijene će uskoro prikazivati u kunam
Miro kaže...
Ne znam baš, čini mi se da bi danas malo koga zanimalo kupovanje glazbe preko iTunesa. Prošlo je vrijeme kada je to bilo nešto posebno, novo i svima poželjno...

 da... inace hrvati su poznati po tome da su u proslosti kupovali glazbene i video sadrzaje...

znam puno ljudi, ukljucujuci sebe kojima bi jako olaksalo stvar kad bi se to pojavilo kod nas, a ne da moram kemijati sa raznim racunima...

Thrall kaže...
flash6 kaže...

lako za kune, nek nam daju konacno iTunes, music i ostale pizdarije za koje smo uskraceni sa malim ostatkom zemalja treceg svijeta...

 

Svjestan si da nije Apple odgovoran za to?

 pricam ti pricu... ako moze google play, zasto ne bi mogao apple?

bus kaže...
blackalbum kaže...
Zašto kupovati glazbu sa itunesa kad originalni cd sa amazona uk ili de dođe sa dostavom jednako kao album na itunesu ,a sa cdom mozemo radit što god želimo i pretvoriti ga u bilo koji format

 CD ? Pa ja godinama sve sta slusam, slušam sa youtubea 

 ja vec godinama krvarim iz usiju na vecinu materijala na youtube-u, no u nedostatku boljeg, jebiga...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice