Angry Birds na hrvatski način

poruka: 10
|
čitano: 3.357
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Angry Birds na hrvatski način".
14 godina
neaktivan
offline
Angry Birds na hrvatski način
Da moja košarica se u prvom mjesecu free skinula 20.000 komada ( sve skupa oko 25000 komada prodanih i free ) pa nitko o tome nije pisao :) , očito kada si mali i nepoznat onda nisi u domeni velikih vijesti, što u nekoj mjeri je i OK :)

Sve u svem pohvalno od strane Raiffeisena da uviđaju potencijal mobilnog tržišta, možda i drugi uvide isti potencijal.
I'm from Hollywood
 
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Angry Birds na hrvatski način

sumnjam da je to BUG sam uočio pa išao pisati o tome .. prije ce biti da je isao neki PR letak okolo od RBA koji ukazuje na bubašparu .. tako si trebao i ti :)

 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Angry Birds na hrvatski način
woodgamesfx kaže...
Da moja košarica se u prvom mjesecu free skinula 20.000 komada ( sve skupa oko 25000 komada prodanih i free ) pa nitko o tome nije pisao :) , očito kada si mali i nepoznat onda nisi u domeni velikih vijesti, što u nekoj mjeri je i OK :)

Sve u svem pohvalno od strane Raiffeisena da uviđaju potencijal mobilnog tržišta, možda i drugi uvide isti potencijal.

Vrsta novinarstva kakvog očekuješ je danas pred izumiranjem, ako ne i izumrla, a pogotovo u informatičkom sektoru. {#}

LoL EU: Ferinus
15 godina
neaktivan
offline
Angry Birds na hrvatski način

 jojjjjj


prvo...samo hranite djecu sa željom da si nabave...
((da izlude starce da im kupe iphone, koji im nije potreban))

onda ako ga i nabave prenose na drugu djecu kompleks jel' si ovi to nemogu priuštiti...
pa se zatvaraju u sebe ili svoju želju da budu "in" manifestiraju na način da se mlate u školi više nitko ne želi pomoći kolegi s kojime sjedi
((a to je iskustvo iz prve ruke))
nema nikakvog suosječanja... a poslje će te se čuditi u što su vam djeca izrasla...

pa vi i dalje ovakve članke pišite... SRAMOTA !!!

malo socijalne, odgojno pedagoške politike ne škodi...

 

ova vjest je loša i kao takva se treba predstaviti...

 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Angry Birds na hrvatski način
zv'jer2 kaže...

Vrsta novinarstva kakvog očekuješ je danas pred izumiranjem, ako ne i izumrla, a pogotovo u informatičkom sektoru. {#}

 

Ma BUG je još OK od svega što ima okolo po internetu od tzv. informatičkih portala , meni je još jedini portal gdje mogu nešto pametno i s mozgom napisano pročitat je Jabučnjak hr ( naravno uz BUG ) , ne iz razloga što promoviraju Apple već zbog kvalitete članaka koje ljudi iz ljubavi objavljuju, naravno i BUG mi je OK, ostalo no comment. 

 

I'm from Hollywood
13 godina
neaktivan
offline
Re: Angry Birds na hrvatski način
S ovime se donekle slazem, samo mislim da ima mnogo gorih stvari koje danas truju djecu...pogledajte malo televiziju i one silne reklame za neznam gormite (nemam blage sto je trenutno aktualno) i slicne gluposti...sto se tice iPhonea i drugih gadgeta smatram da to nije lose da su klinci u korak s novom tehnologijom...danas sutra ce netko od njih iskoristiti sve to znanje i pristojno zivjeti od toga. Ali opet sve bi trebalo biti stvar odgoja...sve je ok ali netreba pretjerivati...sve stvar odgoja...djecu bi se trebalo od malena uciti sto je ok i sto se moze, a sto se nemoze...
16 godina
offline
Re: Angry Birds na hrvatski način
woodgamesfx kaže...
zv'jer2 kaže...

Vrsta novinarstva kakvog očekuješ je danas pred izumiranjem, ako ne i izumrla, a pogotovo u informatičkom sektoru. {#}

 

Ma BUG je još OK od svega što ima okolo po internetu od tzv. informatičkih portala , meni je još jedini portal gdje mogu nešto pametno i s mozgom napisano pročitat je Jabučnjak hr ( naravno uz BUG ) , ne iz razloga što promoviraju Apple već zbog kvalitete članaka koje ljudi iz ljubavi objavljuju, naravno i BUG mi je OK, ostalo no comment. 

 

Ma nisam mislio na to, nego na primjećivanje i istraživanje. Sumnjam da će netko primjetit prodaju tvog proizvoda kada svi ostali sami "podsjete" na svoje. Čemu se trudit kad sve na pladnju dolazi... A da ne pričam o prepisivanju vijesti koje je danas postalo standard.

LoL EU: Ferinus
14 godina
neaktivan
offline
Angry Birds na hrvatski način
Ja sam mislio na početku da to ima nekog smisla, ali uvidio sam da nema, posebno ne HR tržište gdje je 90% iUređaja otključano, da budemo iskreni možda brojka od 100.000 distribuiranih aplikacija ima smisla, sve ovo ispod je smijeh, tako i ovih mojih bjednih 20K je otužno, ako nemaš aplikaciju koja se ne skine barem 200-300K komada u par mjeseci onda nemaš blago rečeno ništa.

Općenito razvoj samo za HR store je siguran način propasti , posebno ako su aplikacije u cjeni kave bez mlijeka na perifieriji grada, jedan kolega je pisao da top prodaje aplikacija na HR store-u znaći od 10-20 komada prodaje na dan, e sada si izračunajte cijenu razvoja i troškove i krajnju dobit.

Što se tiće ove aplikacije svaka čast za inicijativu isl. , ali 5K komada nije broj za hvaliti se , a posebno navodit to kao neki uber uspjeh je smješno, osim ako nije paid reklama onda svaka čast :)
I'm from Hollywood
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Angry Birds na hrvatski način

Još jedna banka koja stavlja razliku između Android i iOS korisnika. Kao što je bilo slucaj s mobilnim bankarstvom.

Šta nisu u isto vrijeme stavili aplikacije za oba OSa.

 

Netko je spomenuo klince. Za klince iPhone je najmanji problem. Problem je u odgoju.

Neznam kakvo ponašanje ljudi ocekuju od klinaca ako ih ostave doma u društvu s TV-om ili racunalom.

Ako cemo o takvim stvarima, puno pogubniji je Facebook za klince, ali i one starije.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Angry Birds na hrvatski način

Za svu (djecu) roditelje s IPhone-om

ADD ME XFIRE-warriorxo
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice