Android na računalima

poruka: 16
|
čitano: 2.775
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android na računalima".
14 godina
neaktivan
offline
Android na računalima

ja sam našao tutorial na internetu link za android na pc

potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 10:26 (RPG vs TENK).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Android na računalima

ali nije isto pokrenut ga u virtualnoj masini ili ga pokrenut ga normalno bootat... to ce bit odlicno kad dode!  Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Android na računalima

to treba vidjet kako će funkcionirati...

Dompa
15 godina
neaktivan
offline
Android na računalima

jos jedna konkurencija za win...

art
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Android na računalima

Nije ovo zezancija, gugl sigurno ulaze vrece novaca o taj projekt. Kao sto je davno MS probao sa desktopa portat (barem konceptualno) operativni sustav na mobilne uređaje, gugl sada ide istom tom stazom, ali u drugom smijeru. Sve je moguce, pitanje je na cemu cemo raditi kroz 5-10 godina!

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android na računalima
hudo kaže...

Nije ovo zezancija, gugl sigurno ulaze vrece novaca o taj projekt. Kao sto je davno MS probao sa desktopa portat (barem konceptualno) operativni sustav na mobilne uređaje, gugl sada ide istom tom stazom, ali u drugom smijeru. Sve je moguce, pitanje je na cemu cemo raditi kroz 5-10 godina!

 

I nadajmo se da će shvatiti da je portanje igara jedan od najvećih preduvjeta da bi nešto zaživjelo kao zamjena za Windowse, nešto što kronično nedostaje Linuxu

15 godina
offline
Android na računalima
Otidite na stranicu www.androidx86.org
Tu se moze nac nesluzbeni port androida za x86 koji portaju neki kinezi (al port je na engleskom), 1.6 dosta dobro radi, 2.0 je sporiji, i moze se normalno instalirat na racunalo, cak ima i lista na stranici sto radi na kojem racunalu. Na nekim koji imaju touchscreen cak i on radi.
Ja ga koristim u virtualnoj masini kad hocu neke stvari pogledat i radi savrseno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Android na računalima

Samo je pitanje jel će to google dopustiti pošto imaju u pripremi OS za računala...

Every hole is a goal!
14 godina
offline
Android na računalima

Što je bilo sa chormeOS?

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android na računalima
captain_soap_McTawish kaže...

Što je bilo sa chormeOS?

Nis, poliraju ga i izbacit će ga krajem ove god . Nemozes usporedivati ChromeOS i Android jer ChromeOS je os koji računa najviše na oblake. 

Ma ljudi Android bi mogao biti popularan na tabletima i netbookovima jer je lagan, brz i baterija traje puno dulje, a za klasicno racunalo vjerujem da će ChromeOS imati više uspjeha.

 

Ubuntu 10,04 (Lucid Lynx) , ako želite naučiti o linuxu posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com
13 godina
protjeran
offline
Android na računalima

sve mi se čini da nebu niš stoga!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android na računalima

dobro mi izgleda ovaj šlag s jagodama

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android na računalima
voyager kaže...

dobro mi izgleda ovaj šlag s jagodama

 

...to su maline -_- ...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Android na računalima
Clone kaže...
voyager kaže...

dobro mi izgleda ovaj šlag s jagodama

 

...to su maline -_- ...

Vidi stvarno nisam dobro gledo

14 godina
offline
Android na računalima

Konkurencija Windowsima..LOL...ne!

Može biti konkurencija eventualno ChromeOS-u.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Android na računalima

Ne vidim zasto ne bi mogao biti konkurencija windowsima. Neka portaju open office, chrome  je ionako super browser  i evo ti vec dva preduvjeta rijesena za neko uredsko racunalo ili za kucnog nezahtjevnog korisnika Osmijeh

 

Zapravo kad pogledam sebe, jedino sto me veze iskljucivo za windowse je hebeno zarazna igra Crossfire. Iali odrasti cu i ja Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 18:12 (bnaci).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice