Android 5.1.1. rješava memory leak

poruka: 16
|
čitano: 4.853
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android 5.1.1. rješava memory leak".
16 godina
odjavljen
offline
Android 5.1.1. rješava memory leak

LOL, ko da sebe gledam: "Da, popravili smo i upravo se testira". Da mi je kuna za svaki puta kad sam to slagao... a valjda bih si mogao nešto kupiti.

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Friday kaže...

LOL, ko da sebe gledam: "Da, popravili smo i upravo se testira". Da mi je kuna za svaki puta kad sam to slagao... a valjda bih si mogao nešto kupiti.

 

Ti si gori od djeda mraza, on barem nikada ništa ne obeća.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
15 godina
odjavljen
offline
Android 5.1.1. rješava memory leak

Na 5.1 nakon 48h kaj mi je upaljen mob jos uvijek ima cca 1.1 GB free RAM-a, ako nista bar je donekle korigiran memory leak, na 5.0.1 bi sigurno vec poceo stucat.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 12:33 (Edge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Edge kaže...

Na 5.1 nakon 48h kaj mi je upaljen mob jos uvijek ima cca 1.1 GB free RAM-a, ako nista bar je donekle korigiran memory leak, na 5.0.1 bi sigurno vec poceo stucat.

 Si dobio update OTA ili si rucno updateao?

 

Ja jos uvijek cekam da mi 5.1 stigne.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Friday kaže...

LOL, ko da sebe gledam: "Da, popravili smo i upravo se testira". Da mi je kuna za svaki puta kad sam to slagao... a valjda bih si mogao nešto kupiti.

Petko, nisi li se ti javno deklarirao kao vjernik? Te žena, djeca, svi u crkvu. Gorljivo objašnjavao svoje pravo na vjeru, način života, ispravne vrijednosti i bunio se što te prozivaju radi uvjerenja? A kad ono; lažeš.. I još se hvališ time javno.

Brzo 3 oče naš..

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
bed kaže...

Petko, nisi li se ti javno deklarirao kao vjernik? Te žena, djeca, svi u crkvu. Gorljivo objašnjavao svoje pravo na vjeru, način života, ispravne vrijednosti i bunio se što te prozivaju radi uvjerenja? A kad ono; lažeš.. I još se hvališ time javno.

Brzo 3 oče naš..

 

 

Rekao sam da sam vjernik a ne svetac

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Friday kaže...
bed kaže...

Petko, nisi li se ti javno deklarirao kao vjernik? Te žena, djeca, svi u crkvu. Gorljivo objašnjavao svoje pravo na vjeru, način života, ispravne vrijednosti i bunio se što te prozivaju radi uvjerenja? A kad ono; lažeš.. I još se hvališ time javno.

Brzo 3 oče naš..

 

 

Rekao sam da sam vjernik a ne svetac

ahahahaha, genijalno :D

 

Vjernik, lazljivac al nije svetac! :D podsjecas me na Sanadera i njemu slicne :D

16 godina
odjavljen
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
LudaRajcica kaže...

ahahahaha, genijalno :D

 

Vjernik, lazljivac al nije svetac! :D podsjecas me na Sanadera i njemu slicne :D

 

Da nastavimo raspravu pa da se opet žališ kako si neopravdano dobio karton? "Pametnome jednom dosta" nije baš tvoj moto?

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Originalni_manic kaže...
Edge kaže...

Na 5.1 nakon 48h kaj mi je upaljen mob jos uvijek ima cca 1.1 GB free RAM-a, ako nista bar je donekle korigiran memory leak, na 5.0.1 bi sigurno vec poceo stucat.

 Si dobio update OTA ili si rucno updateao?

 

Ja jos uvijek cekam da mi 5.1 stigne.

Flashaj fac.img. Bezbolno i brzo uz kasniji sync s gacca bez imalo problema.

14 godina
offline
Android 5.1.1. rješava memory leak

šta sad to znači? još nisam dobio ni 5.0 na svom NOTE3 i strpljivo čekam OTA, a onda mi je pametnije da ni ne instaliravam? kitkat radi sasvim uredu! :)

"don't fix it if it ain't broken"

TiONiO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak

Nemoj stavljati 5.0 na Note3. Ja sam stavio preko Odina britansku verziju. Ima poboljšanja u vidu "fluidnosti", ali boje su katastrofa. Još nema brzog prečaca za flashlight iako to na nexus10 tabletu ima odavno. Užas.

Dobro sve to, ali ne mogu preboljeti što mi sada baterija traje upola kraće. Prije bih imao uključen GPS, pričao sat vremena na telefon i snimao šetnju i padne paterija nakon 2 sata šetnje za 5%. Sad pričam pola sata na telefon i ode 15-20%!!! 

Nikako ne preporučam.

14 godina
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Mandor kaže...

Nemoj stavljati 5.0 na Note3. Ja sam stavio preko Odina britansku verziju. Ima poboljšanja u vidu "fluidnosti", ali boje su katastrofa. Još nema brzog prečaca za flashlight iako to na nexus10 tabletu ima odavno. Užas.

Dobro sve to, ali ne mogu preboljeti što mi sada baterija traje upola kraće. Prije bih imao uključen GPS, pričao sat vremena na telefon i snimao šetnju i padne paterija nakon 2 sata šetnje za 5%. Sad pričam pola sata na telefon i ode 15-20%!!! 

Nikako ne preporučam.

 ali nije mi jasno...pa posvijetlili su izbornik u postavkama, imeniku i telefonu i tako par sitnica..ali msm, realno koliko dnevno provedem gledajuc postavke ili slicno...kad nekog idem zvat to traje par sekundi...ostatak mi ode na facebook, instagram, messenger, whatsup i viber koji sami po sebi imaju jako puno bijele boje..tako da nebi rekao da je baterija losa zbog tih svijetlijih izbornika...vjerujem da je losija, ali mislim da to nebi trebao bit veoliki razlog

TiONiO
15 godina
offline
Android 5.1.1. rješava memory leak

lollipoo do daljnjega 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android 5.1.1. rješava memory leak

Rekao sam ja, kada je verzija 4 morgla dogurati do 4.4.4 verzija 5 će do makar jednu brojku više 5.5.5.5.

Malo šale, čitava kuća mi je Androidirana (osim koje desktop mašine) od neki dan i starci a ja za koji dan na 6,44" Xperia Z Ultra (ne dirajte me, to je moj izbor :D ) ali ovaj Android je toliko smeće da je dalo dušu za ispovraćati, makar jednom da se čovjke olakša.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Originalni_manic kaže...
Edge kaže...

Na 5.1 nakon 48h kaj mi je upaljen mob jos uvijek ima cca 1.1 GB free RAM-a, ako nista bar je donekle korigiran memory leak, na 5.0.1 bi sigurno vec poceo stucat.

 Si dobio update OTA ili si rucno updateao?

 

Ja jos uvijek cekam da mi 5.1 stigne.

 

Rucno kroz custom recovery, bez brisanja podataka.

 

Nakon toga samo sam flasho superSU da imam root i to je to..

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
9 godina
offline
Re: Android 5.1.1. rješava memory leak
Mandor kaže...

Nemoj stavljati 5.0 na Note3. Ja sam stavio preko Odina britansku verziju. Ima poboljšanja u vidu "fluidnosti", ali boje su katastrofa. Još nema brzog prečaca za flashlight iako to na nexus10 tabletu ima odavno. Užas.

Dobro sve to, ali ne mogu preboljeti što mi sada baterija traje upola kraće. Prije bih imao uključen GPS, pričao sat vremena na telefon i snimao šetnju i padne paterija nakon 2 sata šetnje za 5%. Sad pričam pola sata na telefon i ode 15-20%!!! 

Nikako ne preporučam.

 imam lolipop na note3 i radi i više nego odlično, kog zanima neka pogleda u temu za note3 gdje sam stavljao i slike.

baterija traje jednako na kitkatu i na lollipopu.

Sve što si rekao je krivo osim boja, ali to je stvar osobnog ukusa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice