Android 3.2 uskoro

poruka: 13
|
čitano: 3.024
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android 3.2 uskoro".
15 godina
neaktivan
offline
Android 3.2 uskoro

Ali Android 3.2 je već na nekim uređajima (Xoom) preko updatea...

Trololololololo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android 3.2 uskoro

To je najveci problem kod Androida sto svi ovisimo o "siru i vojnoj muzici", tj da li ce se proizvodjac smiliti i napraviti update. Imam tablet sa Android 2.3 i to je zivo smece. Mislim Android. Katastrofa! Ne mogu gotovo nista skinuti sa weba jer mi tablet nema SIM i za Google ne postojim. Uvijek se sjetim ljudi koji pljuju po Microsoftu, a ovo ne komentiraju.

O aplikacijama koje su, velikom vecinom, pisane za portrait prikaz (mobiteli) i ne kuze rotacije ne zelim ni spominjat. Osobno me jako cudi jer su Googlove web aplikacije super dok je Android koma. Nisam ocekivao dok nisam probao.

 

 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 3.2 uskoro

nije to baš tako, kupi pošten tablet (transformer, iconiu, xoom, tab...) pa onda usporedi, ovo da ne možeš skinuti sa weba ništa ako nemaš sim jednostavno ne stoji, drugi put dodaj koju kunicu više prilikom kupovine i nećeš imati problema

http://www.tufting.hr
15 godina
offline
Android 3.2 uskoro

Sa Galaxy tabom i 2.3 (Froyo) Androidom gore ja prezadovoljan. Jedino kad ga pretovariš sa aplikacijama se malo vuče jer brdo toga potrpa u sistemske datoteke tako da mu fali to hendlanje sa memorijom koje je kod 3-jke riješeno zadovoljavajuće.

 

Stara pivska - kolko para tolko muzike :-)

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android 3.2 uskoro
Drazen kaže...

To je najveci problem kod Androida sto svi ovisimo o "siru i vojnoj muzici", tj da li ce se proizvodjac smiliti i napraviti update. Imam tablet sa Android 2.3 i to je zivo smece. Mislim Android. Katastrofa!

Jel te smeta Android općenito ili verzija 2.3? Jesi probao IOS ili Mobilne Windowse? Nebi bilo loše da probaš alternative. Iznenadio bi se koliko je Android dobar.

 

 

Drazen kaže...

Ne mogu gotovo nista skinuti sa weba jer mi tablet nema SIM i za Google ne postojim.

Gotovo ništa ne možeš skinuti??? Ako si na netu skidaš, ako nisi, ne skidaš. Nema to veze sa SIM karticom. Skoro nitko nema SIM karticu pa mu tablet najnormalnije ide na net.

 

 

Drazen kaže...

Uvijek se sjetim ljudi koji pljuju po Microsoftu, a ovo ne komentiraju.

 Vjerojatno misliš na Windowse. Ako misliš da su mobilni Windowsi slični običnima gadno ćeš se razočarati.

 

 

Drazen kaže...

O aplikacijama koje su, velikom vecinom, pisane za portrait prikaz (mobiteli) i ne kuze rotacije ne zelim ni spominjat. Osobno me jako cudi jer su Googlove web aplikacije super dok je Android koma. Nisam ocekivao dok nisam probao.

 Jesi ti uopće koristio taj Android duže od 5 minuta?

 

13 godina
offline
Re: Android 3.2 uskoro
bilo bi im bolje da promene sve u honeycombu osim izgleda, probao sam ga na galaxy tabu 10.1 i tesko je sranje. nista zivo na tom tabletu ne radi, 1gb rama i tegra a honey force close-uje svaku aplikaciju nakon 5 sekundi koriscenja. jedino mu browser radi kako treba. galerija mu se vuce sa pinch to zoom-om stravicno. na prvi dodir sam se strasno razocarao. kontam doduse da je vise do samog uredjaja jer je na xoom-u verovatno bez greske ali gde xoom uopste ima kod nas, barem u srbiji.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 3.2 uskoro

Čuj, ne znam koji HC si ti probavao ali na A500 i Xoom-u sve radi kako treba. U 3.0.1 bilo je force close-a i malo zapinjanja ali na 3.1 sve radi kao podmazano. Upravo suprotno. Jedino što ne radi kako treba je browser. Sve drugo, bez riječi...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 3.2 uskoro

slično i ja mislim, jedino što ja nemam problema sa browserom jer kosristim operu :)

 

http://www.tufting.hr
15 godina
offline
Re: Android 3.2 uskoro
Ostao razocaran nakon po ure koristenja Taba, ono nema veze sa zivotom. Xoom je preskup za ono sta nudi...
DUMP Udruga mladih programera
14 godina
protjeran
offline
Re: Android 3.2 uskoro

ono sta bi tek onda rekao za ipad :)))

frend ima i 1 i 2 i probao oba nakon 2h igranja s njim stavis ga na policu i skuplja prasinu

jer nema nista vise da  se snjim radi

za net imas pc (a ne da gubis oci na tom malecnom)

ak si vani i moras na net imas mob (ko ce tegliti taj golemi frizbi) 

za knjige/stripove/filmove imas jefinih android padova (+- 100$)

 

tako da je sve ovo skupo --uh kako sam frajer/ica i to je to

 

15 godina
offline
Re: Android 3.2 uskoro
Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino.
DUMP Udruga mladih programera
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 3.2 uskoro
Fearless kaže...
Ostao razocaran nakon po ure koristenja Taba, ono nema veze sa zivotom. Xoom je preskup za ono sta nudi...

 Pa Xoom pomalo i je. Ali ima i drugih koji su jeftiniji, a po meni i bolji od Xooma. A500 je cca 3.400 kn a ima i full USB port i podršku za SD karticu. Transformer sa keyboard dockom je cca 4300 kn. A oba rade kao podmazana...

15 godina
offline
Re: Android 3.2 uskoro
marusius kaže...
Fearless kaže...
Ostao razocaran nakon po ure koristenja Taba, ono nema veze sa zivotom. Xoom je preskup za ono sta nudi...

 Pa Xoom pomalo i je. Ali ima i drugih koji su jeftiniji, a po meni i bolji od Xooma. A500 je cca 3.400 kn a ima i full USB port i podršku za SD karticu. Transformer sa keyboard dockom je cca 4300 kn. A oba rade kao podmazana...

Svi nešto kenjkaju, a u stvari nemaju para da ga kupe pa da shvate koliko je tablet dobra stvar.

 

Ajmo da vidimo za što uopće koristite tablete (oni koji su ga imali dulje od 1 sata u rukama):

0 Magnet za prašinu po stanu
0 Za hvalit se komadima na kavi
0 za viksu-put pa igre/net/mail
0 čest mail/net/igre/organizator
4 Bilješke,mail,net,knjige..ludo
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice