AMD Rewards program

poruka: 56
|
čitano: 7.366
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Rewards program".
15 godina
offline
AMD Rewards program

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

Moj PC  
10 32 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

to sam i ja brzo naucio. stas, neki uce na svojim greskama.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

Cek, tebi smeta sto nema drajvera za 6 godina staru graficku ?

I zato nikad vise neces ic na AMD, jer nema drajvere za veoma staru graficku.

 

Ja vise nikad necu kupit Dukatov jogurt. Istekao mu je rok ima 2 godine, ali ja svejedno hocu da mi oni mjenjaju jogurt u čašici za novi.

Jel ti to zajebajes ili ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 11:36 (Zajeb).
14 godina
neaktivan
offline
AMD Rewards program

Svi su oni isti i NVIDIA i AMD, gledaju svoju zaradu, ja imam GTX 460 i nisam imao drivere gotovo godinu dana i šta bi sad trebao reć nikad više NVIDIA? Ljudi trebaju prestat plakat, imao sam i AMD u prošlosti i nikad nije bilo problema. Driveri od 8 rade i na 8.1.

 
20 1 hvala 0
15 godina
online
Re: AMD Rewards program
Zajeb kaže...
Envy kaže...

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

Cek, tebi smeta sto nema drajvera za 6 godina staru graficku ?

I zato nikad vise neces ic na AMD, jer nema drajvere za veoma staru graficku.

 

Ja vise nikad necu kupit Dukatov jogurt. Istekao mu je rok ima 2 godine, ali ja svejedno hocu da mi oni mjenjaju jogurt u čašici za novi.

Jel ti to zajebajes ili ?

Nije problem sto mu smeta, vec je problem to njegovo: "nikada vise AMD". Takoder mi je zanimljivo njegovo: "jednom mozes pogrijesiti, drugi put ne" haha prema tome, ja ne bih uopce trebao imati PC (svi oni, ukljucujuci Intel, nekada ATI, AMD, nVidia itd su grijesili vise puta).

 

Sto se tice HD4000 serija i Win8/8.1, slazem se s njim da trebaju objaviti drivere za Win 8.1 kada su vec objavili za Win 8. Usporedba s jogurtom ti nije bas neka, svaki jogurt ima drukciji rok trajanja na kojemu jasno stoji kada istice rok, a doslovno niti jedna graficka kartica iz serije HD 4000 nema drivere za Win 8.1.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 12:20 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
AMD Rewards program

Bloatware

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 6 hvala 0
15 godina
offline
AMD Rewards program

Ja jedino ne razumijem ovaj dio teksta Jedini preduvjet je da imate AMD-ovu grafičku karticu i procesor dali to znaći da su obje komponente iz AMD-ovog tabora ili CPU može biti i Intelov {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Obje moraju biti AMD-ove
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
AMD Rewards program

Kineski farmeri... spremni? Priprema... pozor... KRENI! :))

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Rewards program

Ne treba vam procesor samo grafa. Znam to posto mi frend ima i5 i hd7870 i moze uredno skupljati bodove i trositi ih na nagrade

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
robimarko kaže...
Obje moraju biti AMD-ove

Samo grafa.

13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
lovac82 kaže...
Zajeb kaže...
Envy kaže...

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

Cek, tebi smeta sto nema drajvera za 6 godina staru graficku ?

I zato nikad vise neces ic na AMD, jer nema drajvere za veoma staru graficku.

 

Ja vise nikad necu kupit Dukatov jogurt. Istekao mu je rok ima 2 godine, ali ja svejedno hocu da mi oni mjenjaju jogurt u čašici za novi.

Jel ti to zajebajes ili ?

Nije problem sto mu smeta, vec je problem to njegovo: "nikada vise AMD". Takoder mi je zanimljivo njegovo: "jednom mozes pogrijesiti, drugi put ne" haha prema tome, ja ne bih uopce trebao imati PC (svi oni, ukljucujuci Intel, nekada ATI, AMD, nVidia itd su grijesili vise puta).

 

Sto se tice HD4000 serija i Win8/8.1, slazem se s njim da trebaju objaviti drivere za Win 8.1 kada su vec objavili za Win 8. Usporedba s jogurtom ti nije bas neka, svaki jogurt ima drukciji rok trajanja na kojemu jasno stoji kada istice rok, a doslovno niti jedna graficka kartica iz serije HD 4000 nema drivere za Win 8.1.

Ali ni jednom jogurtu rok trajanja nije 2 godine. Usporedba je napisana brzinski, da sam tija ic u detalje i bolje primjere isa bi.

15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Zajeb kaže...
Envy kaže...

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

Cek, tebi smeta sto nema drajvera za 6 godina staru graficku ?

I zato nikad vise neces ic na AMD, jer nema drajvere za veoma staru graficku.

 

* * * 

Jel ti to zazaš ili ?

Moja 6 godina stara grafička kartica pokreće Fallout III na mojoj nativnoj rezoluciji u svim maximalnim postavkama, kao i Race Drive: GRID, World in Conflict, izvini što ne igram FarCray 3, Crisys 3, te Battlefield 4. Ove starije igre koje još nisam ni završio (konkretno Fallout III, F.E.A.R, Dragon Age: Origins i pitaj boga kad ću ih završiti jer vrlo rijetko igram video igrice) doslovce lete.. Jel mi za njih treba slučajno 780 Ti?

 

Da, tražim drivere za 6 godina staru grafičku karticu, jel dobro čitaš ili si slijep? Driveri postoje za Windows 8 ali ne i za Windows 8.1 (u mom slučaju serverska verzija datog OS-a tj. Windows Server 2012 R2 Datacentar). Što se tiče drivera za nVidiu postoje i za grafiče i po 8, 10, 12 godina stare. Dakle neću da mijenam OS nego hoću da mijenjam Grafičku.

 

Ali igre nisu problem nego želim hardversku akceleraciju videa, da mi ne ide preko CPU-a, sad mi i Youtube trza na sva 4 browsera. Ispitao detaljno glavni krivac AMD. 

 

Žao mi je ali ovdje mnogi pobjednika u ovome ratu AMD vs. nVidia gledaju zbog par sličica više ali zapravo treba malo dublje gledati na stvar. Svima je jasno, još od doba TNT-a grafičkih kartica (ne znam kak osu se zvale tadašnej ATI-jeve grafičke, ne da mi se googlat) ATI, odnosno sada AMD ne zna napraviti savršene drivere.

 

Što se tiče CPU segmenta AMD-ova može proći, jer za jeftinije pare dobiješ dosta toga. Dobro su se pokazali još od Windows 8 Developer Ppreview OS-a, ali što se tiče grafičkih NIKADA VIŠE, makar me nVidia koštala 20% skuplje uz 20% lošije gemejrske performanse.

 

Je li sada misliš jel se zezam ili ne ili možda misliš da svoju 6 godina karticu zamjenim za Radeon R9 290X?

 

14 godina
online
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...

Moja 6 godina stara grafička kartica pokreće Fallout III na mojoj nativnoj rezoluciji u svim maximalnim postavkama, kao i Race Drive: GRID, World in Conflict, izvini što ne igram FarCray 3, Crisys 3, te Battlefield 4. Ove starije igre koje još nisam ni završio (konkretno Fallout III, F.E.A.R, Dragon Age: Origins i pitaj boga kad ću ih završiti jer vrlo rijetko igram video igrice) doslovce lete.. Jel mi za njih treba slučajno 780 Ti?

 

Da, tražim drivere za 6 godina staru grafičku karticu, jel dobro čitaš ili si slijep? Driveri postoje za Windows 8 ali ne i za Windows 8.1 (u mom slučaju serverska verzija datog OS-a tj. Windows Server 2012 R2 Datacentar). Što se tiče drivera za nVidiu postoje i za grafiče i po 8, 10, 12 godina stare. Dakle neću da mijenam OS nego hoću da mijenjam Grafičku.

 

Ali igre nisu problem nego želim hardversku akceleraciju videa, da mi ne ide preko CPU-a, sad mi i Youtube trza na sva 4 browsera. Ispitao detaljno glavni krivac AMD. 

 

Žao mi je ali ovdje mnogi pobjednika u ovome ratu AMD vs. nVidia gledaju zbog par sličica više ali zapravo treba malo dublje gledati na stvar. Svima je jasno, još od doba TNT-a grafičkih kartica (ne znam kak osu se zvale tadašnej ATI-jeve grafičke, ne da mi se googlat) ATI, odnosno sada AMD ne zna napraviti savršene drivere.

 

Što se tiče CPU segmenta AMD-ova može proći, jer za jeftinije pare dobiješ dosta toga. Dobro su se pokazali još od Windows 8 Developer Ppreview OS-a, ali što se tiče grafičkih NIKADA VIŠE, makar me nVidia koštala 20% skuplje uz 20% lošije gemejrske performanse.

 

Je li sada misliš jel se zezam ili ne ili možda misliš da svoju 6 godina karticu zamjenim za Radeon R9 290X?

 

A je li neophodno imati zadnji operativni sustav ako znaš da za njega ne postoje driveri?

Ja si ne instaliram OSX kad znam da za njega nemam podršku niti mogu iskoristiti sve mogućnosti mog hardvera. 

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
PlayMaker10 kaže...

* * * Driveri od 8 rade i na 8.1.

Ne rade. Instaliraš onaj paket koji ima i Drivere + CCC, i uredno ti kaže da je sve instalirano osim Drivera. Pokreneš CCC i tamo imaš postavke samo za CPU (budući da mi je i CPU od AMD-a, za njega stvarno nemam nikakvih zamjerki).

Već je jednom bila vijest da izbacuju podršku za stariju HD seriju grafičkih kartica unutar drivera jer bi ima driveri bili veći za 10-tak MB, doboro se sjećam i gro nezadovoljnih korisnika, posebno onih HD4xxx serijom.

15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
sirka666 kaže...
Envy kaže...

* * *

 

A je li neophodno imati zadnji operativni sustav ako znaš da za njega ne postoje driveri?

* * * 

Pa imao sam Windowse 8 i za njega su (i to nakon gro jadikovanja nezadovljnih korinika na AMD-ovim forumima) postojali driveri. Za Windows 8.1 ne postoje. Pa bobogu brate to je DirectX 11 grafička kartica. Pa i procesor mi je 6 godina star pa vrti Windows 8 (uvijek miješam ali isto je, kod mene je Server 2012 R2) bolje, brže i stabilnije nego bilo koji od predhodnih Microsoftovih operativnih sustava.

 

l.p.

15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...
sirka666 kaže...
Envy kaže...

* * *

 

A je li neophodno imati zadnji operativni sustav ako znaš da za njega ne postoje driveri?

* * * 

Pa imao sam Windowse 8 i za njega su (i to nakon gro jadikovanja nezadovljnih korinika na AMD-ovim forumima) postojali driveri. Za Windows 8.1 ne postoje. Pa bobogu brate to je DirectX 11 grafička kartica. Pa i procesor mi je 6 godina star pa vrti Windows 8 (uvijek miješam ali isto je, kod mene je Server 2012 R2) bolje, brže i stabilnije nego bilo koji od predhodnih Microsoftovih operativnih sustava.

 

l.p.

pa dobro ti gore čovjek rekao. pa koliko kompanija ostaje na windowsima xp i dan danas upravo zbog takvih razloga jer im mnogo skupog hardwarea nema više podršku za novije sisteme. tako da nisi jedini i neznam čemu čuđenje. osim ako samo ne trolaš.

 

uvijek postoji crta do koje developeri drivera drže na životu stare kartice. a za grafičku karticu mislim da je 6 godina i previše. rađe si napravi dual boot za igre i jedan za rad ako hoćeš baš win 8.1...

13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...
Zajeb kaže...
Envy kaže...

"Jedini preduvjet je da imamo AMD-ovu grafičku karticu i ovu aplikaciju", a to što nemamo drivere za AMD HD4xxx seriju grafičkih kartica za Windows 8.1 (zanimljivo za Windows 8 imaju) koga biriga.

Odem na ovu stranicu čisto da vidim kako je urađena i ismijem se sličici "Auto-Optimize Your Games", odmah su me posjetili na onu reklamu kada žena krpom briše pod ili nekakve pločice jednim potezom a iza se sija, kao da je sto malih robova danima poliralo.

 

Nikad više AMD u moj računar. Jednom mogu pogriješiti, ali drugog puta neće biti. 

Cek, tebi smeta sto nema drajvera za 6 godina staru graficku ?

I zato nikad vise neces ic na AMD, jer nema drajvere za veoma staru graficku.

 

* * * 

Jel ti to zazaš ili ?

Moja 6 godina stara grafička kartica pokreće Fallout III na mojoj nativnoj rezoluciji u svim maximalnim postavkama, kao i Race Drive: GRID, World in Conflict, izvini što ne igram FarCray 3, Crisys 3, te Battlefield 4. Ove starije igre koje još nisam ni završio (konkretno Fallout III, F.E.A.R, Dragon Age: Origins i pitaj boga kad ću ih završiti jer vrlo rijetko igram video igrice) doslovce lete.. Jel mi za njih treba slučajno 780 Ti?

 

Da, tražim drivere za 6 godina staru grafičku karticu, jel dobro čitaš ili si slijep? Driveri postoje za Windows 8 ali ne i za Windows 8.1 (u mom slučaju serverska verzija datog OS-a tj. Windows Server 2012 R2 Datacentar). Što se tiče drivera za nVidiu postoje i za grafiče i po 8, 10, 12 godina stare. Dakle neću da mijenam OS nego hoću da mijenjam Grafičku.

 

Ali igre nisu problem nego želim hardversku akceleraciju videa, da mi ne ide preko CPU-a, sad mi i Youtube trza na sva 4 browsera. Ispitao detaljno glavni krivac AMD. 

 

Žao mi je ali ovdje mnogi pobjednika u ovome ratu AMD vs. nVidia gledaju zbog par sličica više ali zapravo treba malo dublje gledati na stvar. Svima je jasno, još od doba TNT-a grafičkih kartica (ne znam kak osu se zvale tadašnej ATI-jeve grafičke, ne da mi se googlat) ATI, odnosno sada AMD ne zna napraviti savršene drivere.

 

Što se tiče CPU segmenta AMD-ova može proći, jer za jeftinije pare dobiješ dosta toga. Dobro su se pokazali još od Windows 8 Developer Ppreview OS-a, ali što se tiče grafičkih NIKADA VIŠE, makar me nVidia koštala 20% skuplje uz 20% lošije gemejrske performanse.

 

Je li sada misliš jel se zezam ili ne ili možda misliš da svoju 6 godina karticu zamjenim za Radeon R9 290X?

 

Nitko ti ne brani da svoju 6 godina staru graficku zamjenis za bilo sto. Imao sam tu graficku, ali na normalnom OSu (Win 7 64) i sve sam pokretao. Drajveri su bili prosjecni.

I ne, danas ljudi ne gledaju samo na par slicica i odlucuju sto ce kupit. Danas se uz graficke nudi puno vise. Mantle ili G-Sync, ovaj bundle igara ili ovaj drugi, drajvei, proizvodaci kartica, potrosnja, cak i ovakve stvari kao bodovi za igranje.

 

Uglavnom, prihvati da AMD/ NVidia nece radit drivere za sve moguce OSove i njihove varijacije. A i ako izbace kojim slucajem bit ce jednom do dva puta godisnje.

13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...
sirka666 kaže...
Envy kaže...

* * *

 

A je li neophodno imati zadnji operativni sustav ako znaš da za njega ne postoje driveri?

* * * 

Pa imao sam Windowse 8 i za njega su (i to nakon gro jadikovanja nezadovljnih korinika na AMD-ovim forumima) postojali driveri. Za Windows 8.1 ne postoje. Pa bobogu brate to je DirectX 11 grafička kartica. Pa i procesor mi je 6 godina star pa vrti Windows 8 (uvijek miješam ali isto je, kod mene je Server 2012 R2) bolje, brže i stabilnije nego bilo koji od predhodnih Microsoftovih operativnih sustava.

 

l.p.

NE. To je DirectX 10.1 graficka kartica.

16 godina
offline
AMD Rewards program

Radi app i na Intel+nVidia kombinaciji. I dobijaju se bodovi.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
AMD Rewards program

Instalirao sam jucer.

Posto koristim Raptr, samo je njega "zamijenilo".

Nisam stigao previse prosvrljati po opcijama, ali na prvu je primjetna promjena boje u AMD-ovu crno/crvenu.

Raptr dock su ostale iste ikone.

Dodana je ta fora s optimiziranim postavkama za pojedine igre.

Recimo Borderlands 2 mi je podesen do "ubera", ali preporucene su za skoro duplo manje {#}.

Budem danas malo vise prosvrljao.

Obje komponente su AMD {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 15:10 (Chaky).
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
ranko091 kaže...
Envy kaže...

 

A je li neophodno imati zadnji operativni sustav ako znaš da za njega ne postoje driveri?

* * * 

Pa imao sam Windowse 8 i za njega su (i to nakon gro jadikovanja nezadovljnih korinika na AMD-ovim forumima) postojali driveri. Za Windows 8.1 ne postoje. Pa bobogu brate to je DirectX 11 grafička kartica. Pa i procesor mi je 6 godina star pa vrti Windows 8 (uvijek miješam ali isto je, kod mene je Server 2012 R2) bolje, brže i stabilnije nego bilo koji od predhodnih Microsoftovih operativnih sustava.

 

l.p.

* * * ...ako da nisi jedini i neznam čemu čuđenje. osim ako samo ne trolaš.

 

* * * Rađe si napravi dual boot za igre i jedan za rad ako hoćeš baš win 8.1...

Ne trolam, kvaka je u tome da nVidia za godinu ili dvije starije grafičke daje podršku za Windows 8.1 a AMD ne. Razgovarao sa 4 servisera i istu stvar sam dobio, samo razočarenje od strane AMD-a.

Video igre i ne igram, jednom mjesečno nešto kao započnem, pola sata do sat i to je to, muči me sve što ostalo ide uz ovakve kvazi drivere, prije svega trzanje Youtubea. Ubacio sam u isti moj sistem 7500 GT nVidiu, pa sve leti na njoj. Driveri jesu 200 i kusur MB daleko više od AMD-ovih, ali koga brga, za 15 minuta skinuti su, instalirani su i mojem oduševljenje nema kraju.

 

Zajeb kaže...
Envy kaže...
* * *

 

Je li sada misliš jel se zezam ili ne ili možda misliš da svoju 6 godina karticu zamjenim za Radeon R9 290X?

 

Nitko ti ne brani da svoju 6 godina staru graficku zamjenis za bilo sto. * * *

Kralju moj, nisam ja od juče, imao sam od Voodoo grafičkih kartica do preko Tridenda do svih mogućih varijacija.. Sve kada se zbroji i oduzme AMD je nakada davao a i dan danas daje bolji omjer uloženog i dobivenog, ali moje iskustvo i dalje stoji da je nVidia kvalitetnija kompanja od AMD-ove divizije za grafički odjel.

 

Da, zamjenit ću je za 6 godina staru nVidia grafičku karticu, vjerojatno 8600 GT.

 

Zajeb kaže...
Envy kaže...

Pa imao sam Windowse 8 i za njega su (i to nakon gro jadikovanja nezadovljnih korinika na AMD-ovim forumima) postojali driveri. Za Windows 8.1 ne postoje. Pa bobogu brate to je DirectX 11 grafička kartica. Pa i procesor mi je 6 godina star pa vrti Windows 8 (uvijek miješam ali isto je, kod mene je Server 2012 R2) bolje, brže i stabilnije nego bilo koji od predhodnih Microsoftovih operativnih sustava.

 

l.p.

NE. To je DirectX 10.1 graficka kartica.

Eto, velike mi razlike! Vidio sam tvoju kofiguraciju, imaš ona AMD R9 290X (kao da sam znao) ako se ne varam, čisto igraća konfiguracija, igraš igre i to ti je svrha, meni nije... eto skini si onaj program i skupljaj te bodove ili šta već.

 

Uređeno: Po članovima forumaša koji pišem (na stranu sirka666 njega ne računam) sad vidim da nemam smisla ići u daljnu raspravu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 15:28 (Envy).
14 godina
offline
AMD Rewards program

Ja skromno mislim da ti je nakon 6 godina vrijeme da kupiš neku noviju grafičku.

 

A ako ti je svejedno ona dovoljna onda nemoj forsirati OS za koji nema drivera za tu grafičku.

 

 

Nema vjerovatno ni za moju bivšu HD3200 ali ima za ovu HD8750M pa me baš briga za predhodnu.... :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 15:41 (Oldy).
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Rewards program

Ma neka se gone, prije tjedan dana imao sam gotovo 16k bodova da bi mi resterirali i sada imam oko 4k....lopine{#}

Frka85
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Chaky kaže...

Instalirao sam jucer.

Posto koristim Raptr, samo je njega "zamijenilo".

Nisam stigao previse prosvrljati po opcijama, ali na prvu je primjetna promjena boje u AMD-ovu crno/crvenu.

Raptr dock su ostale iste ikone.

Dodana je ta fora s optimiziranim postavkama za pojedine igre.

Recimo Borderlands 2 mi je podesen do "ubera", ali preporucene su za skoro duplo manje {#}.

Budem danas malo vise prosvrljao.

Obje komponente su AMD {#}

Ista spika i kod mene. Koristim raptr još od doba dok je bilo "nagrada" na njemu a ne samo dodaci za RIFT. Dobio sam preko njega par steam ključeva i pokupio par popusta. A sad vidim Hitmana za 5000 bodova, još samo 375 bodova i moj je :D

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
16 godina
offline
AMD Rewards program
stručnjak kaže...

Ma neka se gone, prije tjedan dana imao sam gotovo 16k bodova da bi mi resterirali i sada imam oko 4k....lopine{#}

Pa zali se supportu.

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2014 16:16 (Chaky).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Envy kaže...


Uređeno: Po članovima forumaša koji pišem (na stranu sirka666 njega ne računam) sad vidim da nemam smisla ići u daljnu raspravu.

sad sam se sjetio nečega ako ti je do win 8.1, da probaš izvuč drivere iz viste ili sedmice, ali ručno. nikakve instalacije. pa probat te drivere stavit. neznam hoće li bit dovoljno za igranje, ali vrijedi probat.

16 godina
offline
AMD Rewards program

Napokon će se i moj fetiš na AMD procesore isplatiti (nadam se) :P

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Rewards program
stručnjak kaže...

Ma neka se gone, prije tjedan dana imao sam gotovo 16k bodova da bi mi resterirali i sada imam oko 4k....lopine{#}

Prije tjedan dana promjenili su naci dobijanja bodova, i kolicine. Pise ti u Raptoru.

14 godina
offline
Re: AMD Rewards program
Zajeb kaže...
stručnjak kaže...

Ma neka se gone, prije tjedan dana imao sam gotovo 16k bodova da bi mi resterirali i sada imam oko 4k....lopine{#}

Prije tjedan dana promjenili su naci dobijanja bodova, i kolicine. Pise ti u Raptoru.

I....isto kao i banke....digneš kredit pa promijene kamatu...što nisu ostavili mojih 16k pa nek mijenjaju...lol{#}

Frka85
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice