AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

poruka: 112
|
čitano: 16.673
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070".
9 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Bolje da ništ ne komentiram ... ali mogli bi vidjeti Vegu kao quad gpu kombinaciju da prati 1080ti

DigitaLife/EotS
Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

zakelo bi se da sam vidio istu takvu sliku ali je bila gtx 1080, sta to vrijedi amd-u kad su svi vec odavno na tim gtx-icama, amd konstantno zaostaje i nesto pokusava kad je nvidia vec pobrala svu lovu!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
6 12 hvala 0
15 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Bok,

 

Dopala me grafička GTX 1050 2GB. Obična, non-Ti verzija...

Rekoh, idem je malo isprobat, čisto reda radi (trenutno imam GTX 980, spojenu na FHD monitor).

 

Ostao sam ugodno iznenađen kako to dobro radi i vrti igre na FHD rezoluciji.

Uglavnom, isprobao sam na Witcher 3 (high), Rise of Tomb Raider (high), Crysis 3 (high/ultra)...

Nisam mjerio frameove jer mi se nije dalo.

 

Nevjerojatno koliko je Pascal dobra arihetektura.

 

Ali svejedno me iznenađuje činjenica da AMD mora upariti čipove da bude bolji od GTX1070...

 

 

 

Moj PC  
4 29 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
ZGamer kaže...

Bolje da ništ ne komentiram ... ali mogli bi vidjeti Vegu kao quad gpu kombinaciju da prati 1080ti

 Da dok oni vegu izbace nvdia ce opet biti korak ispred i tako u beskonacnost

9 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
490 nece biti dual gpu vec vega.
Ovo je patka koja se pojavila prije par mjeseci.
Da da je 490 zamisljen kao dual gpu(polaris)vec bi bio u prodaji
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Jedva čekam, da riješim neku veću lovu, pa da si nabavim 1070. Jebem ti AMD i dan kad sam je uzeo.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 6 hvala 3
13 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
fredii kaže...

Jedva čekam, da riješim neku veću lovu, pa da si nabavim 1070. Jebem ti AMD i dan kad sam je uzeo.

 Dan kad si kupio što?

root
11 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Će biti, biti će...dok ga netko od forumaša ne provuče kroz benčmarke i torture ništa ne vjerujem.

I ja ću biti jak kad narastem.

<----skorvy----> [tcbalkan.eu]
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Stjepanj kaže...

zakelo bi se da sam vidio istu takvu sliku ali je bila gtx 1080, sta to vrijedi amd-u kad su svi vec odavno na tim gtx-icama, amd konstantno zaostaje i nesto pokusava kad je nvidia vec pobrala svu lovu!

 Vidim već sam sebe spremaš na činjenicu da će mnogi ovdje brisati pod tvojom 1070kom 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Mos mislit

Samsung S6 Edge+
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Prince-Artas kaže...
Stjepanj kaže...

zakelo bi se da sam vidio istu takvu sliku ali je bila gtx 1080, sta to vrijedi amd-u kad su svi vec odavno na tim gtx-icama, amd konstantno zaostaje i nesto pokusava kad je nvidia vec pobrala svu lovu!

 Vidim već sam sebe spremaš na činjenicu da će mnogi ovdje brisati pod tvojom 1070kom 

Nije to njegova 1070-ka...

13 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Ove perfomanse i jesu perfomanse 480 X 2 @ 1200/8000...

Ja se toplo nadam da je odgovor u vidu kartice sa jednim čipom, inače je to shranje...

Ja vjerujem da je AMD mogao davno izbaciti dual GPU RX 480 na jednom PCB-u, dobro undervoltan na tim taktovima da je htio, tako da je vjerojatno ovo single GPU.

root
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 19:10 (zoharbizo).
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
ansha kaže...
Prince-Artas kaže...
Stjepanj kaže...

zakelo bi se da sam vidio istu takvu sliku ali je bila gtx 1080, sta to vrijedi amd-u kad su svi vec odavno na tim gtx-icama, amd konstantno zaostaje i nesto pokusava kad je nvidia vec pobrala svu lovu!

 Vidim već sam sebe spremaš na činjenicu da će mnogi ovdje brisati pod tvojom 1070kom 

Nije to njegova 1070-ka...

  Briga tebe, ti ćeš vjerojatno, kao i uvijek, ubrzo ići na nešto jače i neće te biti briga za 490vs1070, Stjepku je to problem jer je bio cijelo ljeto na paštetama zbog novih komponenti, sad kad ih je kupio dolazi 490ka da mu sredi 1070ku, još ako će mu Zen popapat i7cu moglo bi biti i suza

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 19:12 (Prince-Artas).
13 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Ja isto mislim da će zaplakati kada uvidi da mora na AMD a tek kad popuši na prodaji nove konfee, auuu :D

root
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

pusti ga vidis da je u brigama kolko je kinez love nagrno   i kolko je tko cega prodao... 

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10

Da da, ovo je kao ono "počinjem s teretanom u ponedjeljka". GTX 1070 je toliko dobra kartica i toliko je već kod ljudi dobro sjela da ovo nema smisla. AMD opet debelo kasni za Nvidia-om tako da mislim da je Nvidia siguran, a ovi su opet failali

15 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

U pocetku sam imao kartice od nVidie (TNT, TNT 2, Geforce 2 GTS, Geforce 4 Ti 4200, FX 5600) , pa na kraju presao na ATI/AMD (Radeon 9600Pro, 9800Pro, X800 Pro, X1950 PRO, HD 3650, HD 3850, HD 4870) i zadovoljan sam. Iduca ce biti RX-ica, a trenutnu R7 250 (privremeno u novom kompu) cu vratit nazad u HTPC u dnevnoj sobi jer je low profile ... 
Iskreno, nema mi smisla davati 500-600 € za graficku karticu, kad i sa ovima u rangu 100-140€ mogu igrati FPS-ove bez problema.... .....

P.S.
Nikad nisam  imao problema sa ATI/ AMD grafama

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 20:05 (Maksimus).
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Ovo je super vijest zapravo - valjda ce cijene napokon poceti padati...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Maksimus kaže...

U pocetku sam imao kartice od nVidie (TNT, TNT 2, Geforce 2 GTS, Geforce 4 Ti 4200, FX 5600) , pa na kraju presao na ATI/AMD (Radeon 9600Pro, 9800Pro, X800 Pro, X1950 PRO, HD 3650, HD 3850, HD 4870) i zadovoljan sam. Iduca ce biti RX-ica, a trenutnu R7 250 (privremeno u novom kompu) cu vratit nazad u HTPC u dnevnoj sobi jer je low profile ... 
Iskreno, nema mi smisla davati 500-600 € za graficku karticu, kad i sa ovima u rangu 100-140€ mogu igrati FPS-ove bez problema.... .....

P.S.
Nikad nisam  imao problema sa ATI/ AMD grafama

 

Velika je razlika igrat FPS-ove bez problema, i igrat ih na ultra detaljima. 

Sve zavisi šta tko preferira. 

S grafom od 100 - 150 eura ćeš jako teško igre vrtit maxed out

16 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Mislim da 90% ekipe ne igra na ultra detaljima cak ni kad ima vise nego sposoban hardver. Sjecam se kad sam bio uzeo GTX 770 u vrijeme kad sam igrao BF4. Kolega mi rece "je, drzat ces sve na ultra 2 dana i onda vratiti na neke miks postavke". Tako je i bilo. Jednostavno previse detalja smeta (ako pricamo o multiplayeru)

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Friday kaže...

Mislim da 90% ekipe ne igra na ultra detaljima cak ni kad ima vise nego sposoban hardver. Sjecam se kad sam bio uzeo GTX 770 u vrijeme kad sam igrao BF4. Kolega mi rece "je, drzat ces sve na ultra 2 dana i onda vratiti na neke miks postavke". Tako je i bilo. Jednostavno previse detalja smeta (ako pricamo o multiplayeru)

 To je u slučaju FPS multiplayera, svi smo mi spuštali detalje, radi više fps-a itd, no kad je riječ SP onda je lijepo nafrljiti sve na MAX ako se može. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
7 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
boxer kaže...
Friday kaže...

Mislim da 90% ekipe ne igra na ultra detaljima cak ni kad ima vise nego sposoban hardver. Sjecam se kad sam bio uzeo GTX 770 u vrijeme kad sam igrao BF4. Kolega mi rece "je, drzat ces sve na ultra 2 dana i onda vratiti na neke miks postavke". Tako je i bilo. Jednostavno previse detalja smeta (ako pricamo o multiplayeru)

 To je u slučaju FPS multiplayera, svi smo mi spuštali detalje, radi više fps-a itd, no kad je riječ SP onda je lijepo nafrljiti sve na MAX ako se može. 

  Da slažem se. Imao sam ranije i ja GTX 770 ali uvijek je bio neki mix detalja i u SP 

Samo SP igram pa volim sve nafrljit što se da. 

Zato sam i morao izdvojit skoro 2 plaće za gtx 1080 da bih uzivao u tome.

Witcher je svakako užitak na ultra 

12 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070
Za pro gaming danas dovoljna 970. A ima ih brdo na njusci, detalji uvijek ultra low fps lock ovisi o igri, 120-125 za quake engine. Za UE2.5 nekih 140, etc. Ovisi da li također igra koriati udp ili tcp, puno faktora ovisi o samom enginu. 4:3 uvijek imao. Rezolucija ovisi.
Za Ultra High detalje i single player fps unlock imao 2x970 eno vam spy benchmark derem 1070... Sa dvije stare kartice.

Meni 490 "PRO" sto je sad ovo svi dodaju pro u ime.... Me nimalo interesira. Ulagabje u kartice nove, nema smisla kad sam kupio karticu od 3k r9 390 novu ljeto 2015, kao neki amd high end dodje 1070 i pojede je tako da no comment.
Amd se raspada ako im ovo se odbije o glavu vise manje gotovo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Crypt kaže...

Zato sam i morao izdvojit skoro 2 plaće za gtx 1080 da bih uzivao u tome.

 

 

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Friday kaže...
Crypt kaže...

Zato sam i morao izdvojit skoro 2 plaće za gtx 1080 da bih uzivao u tome.

 

 

 Jedan og glavnih problema hrvatskog drustva. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 9:26 (war3_tft).
11 godina
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Zabrinjavajuce je zbog onog "morao", ali ne virujem da je tu krivo HR drustvo.

 

Ili je entuzijast ili, nesto...

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Friday kaže...
Crypt kaže...

Zato sam i morao izdvojit skoro 2 plaće za gtx 1080 da bih uzivao u tome.

 

 

 

Kaj se čudiš? Pa #prioriteti!

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 1070

Ovisnost.

Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Radeon Pro 490 bit će snažniji od GTX-a 10
Ovisnost -.-
Svatko ima nesto sta ga veseli i u cemu uziva, nekome su to nove komponente i ige na max detaljima.
Xxx jesi li pusac? Pijes li kavu? Trosis li 400-500 kn kad izadjes van? Trosis li puno na auto... ne govori gluposti jer je sve danas ovsisnost... naspram alkohola,droge i kocke mislim da je bolje potrosit novac na novu graficku... (da se razumijemo ni to nije bas dobro sa danasnjim placama i nacinom zivljenja)
Zakljucak : i ti na nesto trosis novac sta bi netko mogao nazvat ovisnost, nisi svet ne brini nitko nije....
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice