Amazon ipak šalje i u Hrvatsku

poruka: 37
|
čitano: 36.003
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon ipak šalje i u Hrvatsku".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ipak šalje i u Hrvatsku
Da, preciznije bi bilo nema naknadne naplate niti povrata pdv-a, a carina nema uopće.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Amazon ipak šalje i u Hrvatsku

Nešto ipak naplacuju posto je pred par mjeseci cijena graficke na amazon.de bila recimo 630€ ali u kosarici prilikom naplate je skocila na 670€, postarinu ne racunam. Valjda je to razlika u PDVu al treba pazit.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Amazon ipak šalje i u Hrvatsku
gocc01 kaže...

Nešto ipak naplacuju posto je pred par mjeseci cijena graficke na amazon.de bila recimo 630€ ali u kosarici prilikom naplate je skocila na 670€, postarinu ne racunam. Valjda je to razlika u PDVu al treba pazit.

Razlika u PDV-u je 6%.

Jasno je naznačeno kod kupnje, Amazon je među prvima uveo direktan obračun s našim PDV-om.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ipak šalje i u Hrvatsku
Old Iggy kaže...
gocc01 kaže...

Nešto ipak naplacuju posto je pred par mjeseci cijena graficke na amazon.de bila recimo 630€ ali u kosarici prilikom naplate je skocila na 670€, postarinu ne racunam. Valjda je to razlika u PDVu al treba pazit.

Razlika u PDV-u je 6%.

Jasno je naznačeno kod kupnje, Amazon je među prvima uveo direktan obračun s našim PDV-om.

Na to sam mislio. 

Da li bi mi to bilo naplaćeno?

 

JER;

Ako koristite Borderlinx, logično je da Amaon misli da je finalna adresa u UK. A onda Borderlinx šalje dalje..

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ipak šalje i u Hrvatsku
Jeli mi moze tko pomoc,jer koji got prozvod nađem ne šalju u hr bio proizvod od 2$ ili 300$.Pa ako tko zna kako da mi Pretraživa samo proizvode za hr ili ako trebam na neki drugi Amazon link...hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ipak šalje i u Hrvatsku
Jeli mi moze tko pomoc,jer koji got prozvod nađem ne šalju u hr bio proizvod od 2$ ili 300$.Pa ako tko zna kako da mi Pretraživa samo proizvode za hr ili ako trebam na neki drugi Amazon link...hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Amazon ipak šalje i u Hrvatsku
Nadimak123098 kaže...
Jeli mi moze tko pomoc,jer koji got prozvod nađem ne šalju u hr bio proizvod od 2$ ili 300$.Pa ako tko zna kako da mi Pretraživa samo proizvode za hr ili ako trebam na neki drugi Amazon link...hvala

Američki Amazon? Malo toga šalju. CD-ove, knjige i slično.

Probaj Engleski, Njemački...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice