Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

poruka: 41
|
čitano: 6.368
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara".
15 godina
neaktivan
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Prica se da je cifra oko 250 milijuna dolara. Sve u svemu, jedva cekam da vidim što ce momci napravit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Nadam se momcic nece nokautirati novog producenta. Svaka cast Amazonu pokazali su da su im najvaznije pare, mozda sljedece ozive Cosby Show.

 
1 17 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Taj Top Gear mi nikad nije bil nekaj posebno napeti. Ono volim engleski humor i fora su ali ne tolko kolko ekipa brije. Ako ih daju djabaleske za Amazon Prime korisnike onda si budem pogledal ali ne mislim placat.
13 godina
online
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

 Nek se jebe BBC, ekipa će opet prašit i dalje i pare će kupit Amazon. Jedva čekam njihov šou .

16 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
NEW_MAN kaže...
Taj Top Gear mi nikad nije bil nekaj posebno napeti. Ono volim engleski humor i fora su ali ne tolko kolko ekipa brije. Ako ih daju djabaleske za Amazon Prime korisnike onda si budem pogledal ali ne mislim placat.

Opet strahuješ bezveze fučkaj ga, kad krene novi serijal pa to če ionako završit na Torentima, ili na Watch Series stranici i to odma drugi dan.Kaj se tiče ove vijesti potpuno očekivano, hebiga BBC se debelo zahebal pa sad nek kusaju.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-anketa/sto-mislite-o-otkazu-bbc-legendi-top-geara/223770.aspx?page=0&jumpto=4598074&sort=asc&view=flat

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
16 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
rambox kaže...
NEW_MAN kaže...
Taj Top Gear mi nikad nije bil nekaj posebno napeti. Ono volim engleski humor i fora su ali ne tolko kolko ekipa brije. Ako ih daju djabaleske za Amazon Prime korisnike onda si budem pogledal ali ne mislim placat.

Opet strahuješ bezveze fučkaj ga, kad krene novi serijal pa to če ionako završit na Torentima, ili na Watch Series stranici i to odma drugi dan.Kaj se tiče ove vijesti potpuno očekivano, hebiga BBC se debelo zahebal pa sad nek kusaju.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-anketa/sto-mislite-o-otkazu-bbc-legendi-top-geara/223770.aspx?page=0&jumpto=4598074&sort=asc&view=flat

 bilo bi lijepo da ga metnu free za prime korisnike. za tu  cifru stvarno ne treba torrente ganjati (slicno ko i netfflix).

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
online
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Ivo Robić kaže...

Nadam se momcic nece nokautirati novog producenta. Svaka cast Amazonu pokazali su da su im najvaznije pare, mozda sljedece ozive Cosby Show.

  Ti to kao pokušavaš bit smješan ili sarkastičan ?

15 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
NEW_MAN kaže...
Taj Top Gear mi nikad nije bil nekaj posebno napeti. ...

Jesi pogledao recimo utrku Bugatti Veyron protiv aviona lovca?

 

Ili lansiranje auta sa vojnog broda nosača aviona?

 

Boćanje s autima itd. Ne znam maštoviju emisiju o autima od njih, a da zbilja ostvare što su zamislili a ne samo pričaju.

16 godina
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Ili kad policajac John McClane testira trubu na novoj Kiji

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 9:03 (Dardevil).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Ivo Robić kaže...

Nadam se momcic nece nokautirati novog producenta. Svaka cast Amazonu pokazali su da su im najvaznije pare, mozda sljedece ozive Cosby Show.

 

Ne laprdaj gluposti SJW pozeru.

15 godina
odjavljen
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

O autima nemam pojma, niti me zanimaju. Niti ce me ikad zanimati.

No top gear sam gledao par godina, rijetko koji bi propustio. A nisam ih gledao radio automobila, jer kako vec rekoh - isti me ne zanimaju. Odlican potez amazona.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
mislav_01 kaže...
Ivo Robić kaže...

Nadam se momcic nece nokautirati novog producenta. Svaka cast Amazonu pokazali su da su im najvaznije pare, mozda sljedece ozive Cosby Show.

 

Ne laprdaj gluposti SJW pozeru.

Evo jos jedna 'rvatina i HDZ-ov glasac.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Usporedba udarca, jednog, u napetim okolnostima tj. atmosferi i to između 2 muškarca nakon kojega se sve odigralo iznimno normalno i covjeka koji je optuzen za silovanje 40ak zena kroz nekoliko desetljeca je blago receno promašena. Samo totalni hipster i pozer moze tako nešto rec. A kakve veze s icime ima "'rvatina i HDZov" glasac je jasno samo tvom iskompleksiranom mozgu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 13:47 (mislav_01).
16 godina
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Ebote cim nekaj velis protiv Top Geara dobijes batine isto ko dok poseres Justin Bibera. 

Pogotovo protiv ovoga prastarog rasistu kojemu nebi dal ni posel odrzavanja lokalnih kanti za smece (isprike svim smetlarima, taj jeremy Vam nije ni do koljena).

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Ponovo se pokazalo da će onima koji zabavljaju narod i donose velik novac sve biti oprošteno, ma kakve ljudske nule bili.

I onda se čudimo što živimo u svijetu kojim dominiraju Nives Celzijus, Severina i Justin Bieber.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
neaktivan
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Što su vama nažao napravila ta trojica? Top Gear je bio izvrstan, humorističan, zabavan, ponekad čak i poučan.

 

A ako ste ljubomorni što ganjate polovnog Golfa i radite svoj usrani posao, ne znači da su oni nule od ljudi. I oni su se trudili da budu što jesu.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Visak kaže...
Ponovo se pokazalo da će onima koji zabavljaju narod i donose velik novac sve biti oprošteno, ma kakve ljudske nule bili.

I onda se čudimo što živimo u svijetu kojim dominiraju Nives Celzijus, Severina i Justin Bieber.

 

Iako se ne slazem sa poprilicnim  brojem njegovih stavova, Clarkson za razliku svih drugih politicki korektnih, jedini javno kaze ono sto misli.

Kolika nula moras biti da govoris javno jedno a radis privatno drugo? Svako toliko izleti primjer majstora koji je protiv prostitucije/homoseksualizma/marihuane/antisemitizma (biraj temu) da bi nakon toga bio ulovljen sa kurvom/gey odnosu/nasmrkan/u nacistickoj odori. Ironicno, najcesce su to participanti u izvrsnoj vlasti ili jos cesce pripadnici parlamenta, dakle creme de la creme nekog naroda ili nacije.

 

Sto god ti mislio o tome, taj covjek nije ljudska nula ako radi nicega drugoga onda radi hrabrosti izreci onoga sto misli.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 15:54 (syncmaster245b).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Zašto bi Clarkson MENI nešto trebao učiniti da ga smatram nulom? Za takvu ocjenu dovoljno je vidjeti kako se ponaša prema drugima. Osoba koja fizički napadne kolegu zbog nezadovoljstva hranom (a to je tek jedan u nizu samoljubivih ekscesa) ne zaslužuje više od toga. Kvaliteta njegovog rada pri tome ne igra nikakvu ulogu (i ja rado pogledam TG).

Očito niste u stanju razdvojiti njegove profesionalne od osobnih kvaliteta. A to je čest slučaj da se zbog privlačnosti jedne dimenzije neke osobe ignorira potpuno neprihvatljivo ponašanje. Dapače, nekima je ekscesno ponašanje (kao nekakav izraz 'slobodnjaštva') još dodatno simpatičan, naravno dokle god nisu oni ti koje dotični gospodin šamara ili vrijeđa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
online
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

 A šta ti znaš kakav je on osoba kad ga niti znaš niti imaš pojma o njemu ?? S tim što nekog tako osuđuješ samo pokazuješ kakav si ti i fala Bogu pa ti i ovih par tu koji su se javili ništa ne odlučuju pa me ne mora bit briga za vaše mišljenje. Ekipa iz Top Gear-a je super i malo je takvih danas u javnosti.

15 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Visak kaže...

Očito niste u stanju razdvojiti njegove profesionalne od osobnih kvaliteta. A to je čest slučaj da se zbog privlačnosti jedne dimenzije neke osobe ignorira potpuno neprihvatljivo ponašanje. Dapače, nekima je ekscesno ponašanje (kao nekakav izraz 'slobodnjaštva') još dodatno simpatičan, naravno dokle god nisu oni ti koje dotični gospodin šamara ili vrijeđa.

 

Interesatno, kada procitam ovu tvoju recenicu zasebno, prva asocijacija mi je Sanader.

 

Usput, vjerujem da upravo ti nisi sposoban razdvojiti njegove profesionalne od osobnih kvaliteta.

 

citirati cu te jos jednom:

Visak kaže...
Ponovo se pokazalo da će onima koji zabavljaju narod i donose velik novac sve biti oprošteno, ma kakve ljudske nule bili.

 

Clarksonu nije nista oprosteno. On je za svoj ponasanje adekvatno kaznjen. Sto je jos trebalo uciniti sa Clarksonom? Baciti ga u tamnicu?

Podsjecas me na ove moderne fejsbuk moraliste koji se pjene kada se pretilom covjeku kaze da je debeo, kada se znanstveniku zanemari sav trud i uspjeh radi krivog motiva na kosulji......i dakako ne treba puno cekati dok ne dodju i prve prijetnje smrcu sa strane internet pravednika.

 

Uzivam citati tvoje postove na znanstvenim temama, ali u socijalnim temama se poprilicno razilazimo.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
itomic009 kaže...

 A šta ti znaš kakav je on osoba kad ga niti znaš niti imaš pojma o njemu ?? S tim što nekog tako osuđuješ samo pokazuješ kakav si ti i fala Bogu pa ti i ovih par tu koji su se javili ništa ne odlučuju pa me ne mora bit briga za vaše mišljenje. Ekipa iz Top Gear-a je super i malo je takvih danas u javnosti.

 Isto kao sto i o vecini nacista nemas pojma ali ih mrzis upravo zbog toga sto su - nacisti. Ima iskrivljene stavove koje su mu pobegle iz tih pokvarenih zvalja i to je to. Covjek je seksist, rasist i smrdljivac. Nije to nikakvo osudjivanje vec cinjenice. A kaj se tice Top Geara, BBC je taj koji im je omogucil da postanu poznati cisto iz razloga sto su imali ogroman buget na raspolaganju. Da je ta ista ekipa snimala u hrvatskoj recimo za HRT, danas nebi dalje od Cepetovca niko cul za njih. Ali tak ti to ide u zivotu - kad si jedna ogromna nulcina i postanes poznat zbog drugih, ti drugi postanu irelevantni. Gazis ih, pljujes, tuces i na kraju si u pravu (po vecini misljenja). GG.

13 godina
online
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Ovakav rezon i glupe komentare se uopće ne isplati komentirati. Im out.

14 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Ljubomora i zavist kolaju ovom temom. Mada nije ni mjesto a ni vrijeme za te vaše gluposti. Koga briga kakva je on osoba?! Dok je show gledljiv ja ću pratit, ubit tih 45 minuta.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
ukay1000 kaže...
itomic009 kaže...

 A šta ti znaš kakav je on osoba kad ga niti znaš niti imaš pojma o njemu ??

 Isto kao sto i o vecini nacista nemas pojma ali ih mrzis upravo zbog toga sto su - nacisti.

 Ehej, stani maloooo. Gdje si već do nacista došao?! Prije svega, Top Gear NIJE samo Clarkson. 
Tu je prije svega izvrsna produkcijska ekipa, scenaristi i tu su i druga dva vrlo dobra voditelja (što se vidi po emisijama koje je svaki od njih vodio: Npr. James May's 20th Century ili Richard Hammond - Brainiac: Science Abuse Dakle, kao što je rečeno, Hammond je za svoj karakteri ponašanje kažnjen. Dobio je otkaz na BBC zbog dugog jezika i nasrtaja na producenta zbog hladne večere. Dali je to jednako nacistu, i dali zato moraju ispaštati svi ljudi uključeni u projekt? Uostalom, koga briga što jedan pseudonim na nekom forumu ima za potrebu prizivati nacizam u vijest o auto emisiji...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 20:18 (overhaul).
16 godina
neaktivan
offline
Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

Opa, dobri ste, vec na nacistima, pa ovo je novi rekord (Godwinov zakon za neupucene).

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
overhaul kaže...

 Ehej, stani maloooo. Gdje si već do nacista došao?! Prije svega, Top Gear NIJE samo Clarkson. 
Tu je prije svega izvrsna produkcijska ekipa, scenaristi i tu su i druga dva vrlo dobra voditelja (što se vidi po emisijama koje je svaki od njih vodio: Npr. James May's 20th Century ili Richard Hammond - Brainiac: Science Abuse Dakle, kao što je rečeno, Hammond je za svoj karakteri ponašanje kažnjen. Dobio je otkaz na BBC zbog dugog jezika i nasrtaja na producenta zbog hladne večere. Dali je to jednako nacistu, i dali zato moraju ispaštati svi ljudi uključeni u projekt? Uostalom, koga briga što jedan pseudonim na nekom forumu ima za potrebu prizivati nacizam u vijest o auto emisiji...

Znaci nekakav dvostruki standard. Kad je neko rasist a ima popularnu emisiju dovoljno je da ga se kazni u obliku otkaza i to je to (s time da puno ljudi podrzava lose ponasanje), dok netko drugi biva bojkotiran i razapet po svim mogucim medijima s unistenom karijerom. James i Richard bi se trebali ograditi od takvog idiota ali ocito da su i oni slicni pa ne mogu otkantati "prijatelja" s odvratnim zivotnim stavovima.

Zakaj sam ti dal primjer nacista (koji ocito nisi shvatio). Pa imas ljude koji imaju krive stavove poput nacistickih, a vecinu poslova koji rade - rade dobro. Da li su onda oni pozitivci ili negativci? Mislim da znamo odgovor na pitanje.

Protiv Top Geara nemam nist protiv, dapace, pogledat cu tu i tamo koji epizodu, ali bez tog kretena (koji uopce nije ni smijesan). 

 

P.S. Top Gear je samo Clarkson i to svi znaju. Ova dvojica s novim voditeljem nemaju nikakve sanse... (da se ne zavaravamo). Zato nikad nisu ni pokusali. Nebi Amazon spiskal par 100 milijuna dolara bezveze.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

Očito niste u stanju razdvojiti njegove profesionalne od osobnih kvaliteta. A to je čest slučaj da se zbog privlačnosti jedne dimenzije neke osobe ignorira potpuno neprihvatljivo ponašanje. Dapače, nekima je ekscesno ponašanje (kao nekakav izraz 'slobodnjaštva') još dodatno simpatičan, naravno dokle god nisu oni ti koje dotični gospodin šamara ili vrijeđa.

 

Interesatno, kada procitam ovu tvoju recenicu zasebno, prva asocijacija mi je Sanader.

 

Usput, vjerujem da upravo ti nisi sposoban razdvojiti njegove profesionalne od osobnih kvaliteta.

 

citirati cu te jos jednom:

Visak kaže...
Ponovo se pokazalo da će onima koji zabavljaju narod i donose velik novac sve biti oprošteno, ma kakve ljudske nule bili.

 

Clarksonu nije nista oprosteno. On je za svoj ponasanje adekvatno kaznjen. Sto je jos trebalo uciniti sa Clarksonom? Baciti ga u tamnicu?

Podsjecas me na ove moderne fejsbuk moraliste koji se pjene kada se pretilom covjeku kaze da je debeo, kada se znanstveniku zanemari sav trud i uspjeh radi krivog motiva na kosulji......i dakako ne treba puno cekati dok ne dodju i prve prijetnje smrcu sa strane internet pravednika.

 

Uzivam citati tvoje postove na znanstvenim temama, ali u socijalnim temama se poprilicno razilazimo.

 Moram priznati da nisam shvatio poveznicu sa Sanaderom.

 

Što

se razdvajanja tiče, negativne osobne kvalitete utječu na procjenu profesionalnih, dok obrnuto ne vrijedi. Ako je tip privatno gnjida to ga i profesionalno diskreditira (vidi Cosby slučaj), dok izvrsni poslovni rezultati ne mogu opravdati loše osobne kvalitete. 

 

Ne razumijem kako si od moje kritike došao do prijetnji smrću. Clarkson je kažnjen otkazom (ostatak je dobrovoljno otišao, jer očito ne vjeruju da mogu bez njega), i to je OK što se tiče BBCja, no moja kritika ide Amazonu, koji znajući s kime ima  posla gleda isključivo financijsku stranu priče.

 

Clarkson je inače jedno izuzetno bahato i samoljubivo stvorenje koje ne cijeni nikoga, osim možda užeg kruga bliskih ljudi. Nešto kao naš Kerum, samo malo duhovitiji, mada je Mnogima kod nas i Kerum super zabavan i duhovit tip.

 

Protivi se zabrani pušenja i lova na lisice, ne zanima ga globalno zatopljenje, jer se osobno ne osjeća pogođen njime, smetaju ga biciklisti i gomila sličnih stavova koji pokazuju potpuni nedostatak empatije s natruhama sociopatije.

 

Clarkson nije dobričina koja je izgubila živce, pa udarila nekoga, nego mizantrop koji bi gazio sve oko sebe, samo kad bi se svaki put mogao izvući bez posljedica. U Hrvatskoj takve stvari još i prolaze ako si Horvatinčić, Šurjak, ili je tata kupio Sanaderu autić, pa je razumljivo da pojedinci ovdje nemaju razvijen osjećaj što je prihvatljivo ponašanje, a što nije.

 

 

 

 

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
online
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara

 Ti za humor i sarkazam očito nisi čuo u životu niti shvačaš što je to.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
itomic009 kaže...

 Ti za humor i sarkazam očito nisi čuo u životu niti shvačaš što je to.

 Govorim o njegovim privatnim razmišljanjima i stavovima. To što on njih zaogrne humorom ne mijenja činjenicu da on to stvarno misli. Kad normalan čovjek ispriča rasistički vic to još može proći kao šala, no kada rasist stalno priča rasističke viceve to prestaje biti smiješno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Amazon ponovno okupio zvijezde Top Geara
Visak kaže...

Ne razumijem kako si od moje kritike došao do prijetnji smrću. Clarkson je kažnjen otkazom (ostatak je dobrovoljno otišao, jer očito ne vjeruju da mogu bez njega), i to je OK što se tiče BBCja, no moja kritika ide Amazonu, koji znajući s kime ima  posla gleda isključivo financijsku stranu priče.

 

Clarkson je inače jedno izuzetno bahato i samoljubivo stvorenje koje ne cijeni nikoga, osim možda užeg kruga bliskih ljudi. Nešto kao naš Kerum, samo malo duhovitiji, mada je Mnogima kod nas i Kerum super zabavan i duhovit tip.

 

Protivi se zabrani pušenja i lova na lisice, ne zanima ga globalno zatopljenje, jer se osobno ne osjeća pogođen njime, smetaju ga biciklisti i gomila sličnih stavova koji pokazuju potpuni nedostatak empatije s natruhama sociopatije.

 

Clarkson nije dobričina koja je izgubila živce, pa udarila nekoga, nego mizantrop koji bi gazio sve oko sebe, samo kad bi se svaki put mogao izvući bez posljedica. U Hrvatskoj takve stvari još i prolaze ako si Horvatinčić, Šurjak, ili je tata kupio Sanaderu autić, pa je razumljivo da pojedinci ovdje nemaju razvijen osjećaj što je prihvatljivo ponašanje, a što nije

 

 Jos jednom, sa velikom vecinom Clarksonovih stavova se ne slazem, no to ne znaci da ga automatizmom proglasavam ljudskom nulom. Za tako nesto moras covjeka ipak malo bolje poznavati od onoga sto procitas u medijima o njemu. Covjek je iskren i sa njim barem znas na cemu si.

To sto ga ne zanima globalno zatopljenje nije krimen, pa ni mene ne zanima da li Sj Koreja ima nuklearno naoruzanje  pa se nekako ne smatram radi toga manje vrijednim ili cak ljudskom nulom.

 

Vecina internet pravednika se zalaze za mir u svijetu, pravednost, razlicitost sve dok ne nalete na nekog razlicitog, a kada se to dogodi, internet pravednici pretvaraju se u zvijeri koje ne staju dok se potpuno ne unisti po njihovom vidjenju "moralna nakaza"

 

Dao sam ti primjer Matta Taylora, izvrsnog znanstvenika kojeg su moralisti iz fotelje razapeli radi kosulje do te mjere da se covjek rasplakao. Najgore sto u tom svom pravednickom bijesu nisu niti skuzili tocan motiv kosulje. Ali  neeee, oni su se osjetili prozvanim covjeku pokvariti nesto sto ce mu vjerojatno biti vrhunac karijere, sasuvsi na njega toliku kolicinu mrznje da je to zastrasujuce. Kazu seksist je, a koliko tih istih internet pravednika se zalozilo na bilo koji nacin protiv kastracije djevojcica u Africi? Ili djecjeg rada u Aziji? Prokleti licemjeri, ako mene pitas.

 

Nemam nikakvog problema kada izjavis da je netko bahat, samoljubiv, zlocest, bezobrazan,glup,  ili da ti se ne svidja radi toga i toga, ali tako olako iznijeti ocjenu da je netko ljudska nula mi je jednako zastrasujuce kao i to tvoje uporno inzistiranje da vise nitko nebi trebao imati posla sa Clarksonom i da ga treba unisititi do kraja kao da je u  najmanju ruku ustrcavao heroin bebama u rodilistu.

 

....ako se ispravno sjecam, mislim da si bas ti negdje na ovom forumu citirao Voltaira o pravu na misljenje..... ako jesi onda je ironija dozivjela svoj vrhunac.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice