Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani

poruka: 8
|
čitano: 1.373
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani".
13 godina
neaktivan
offline
Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani

Valjda će kupnja brzih čitatelja na eBayu stajati manje od Amazonove naknade.

 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani

onda bi i mogli prodavati knjige po pročitanoj stranici

koliko pročitaš, toliko platiš...

 

 

ps. oglas za ameriku:

 

"nudim usluge listanja knjiga preko kindle uređaja. cijena usluge jednaka cijeni knjige"

MPLAB C18
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih st
zhUPer_C18 kaže...

onda bi i mogli prodavati knjige po pročitanoj stranici

koliko pročitaš, toliko platiš...

 

 

ps. oglas za ameriku:

 

"nudim usluge listanja knjiga preko kindle uređaja. cijena usluge jednaka cijeni knjige"

 Iako se to na prvu ruku čini logičnim, da se onda i knjige korisniku naplačuju po pročitanim stranicama zaboravio si da bi nakladnik onda izgubio profit na sranje koje ti je uvalio što se direktno kosi s 1. trgovačkim zakonom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih st

Mislim da bi to bilo pravedno. Zašto platiti cjelu knjigu ako je knjiga loša? Ovako bude više kupaca čitalo knjige. Nema ništa gore nego kupiš knjigu i vidiš da je jako loša.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih st

Knjigu možeš kupiti ili ne, a imaš i pravo na povrat neko vrijeme. Nisi mjerodavan da odlučuješ što je loše, a što ne, nego što se tebi sviđa, a što ne. Ako ne, fino je vratiš cijelu. Ovo je samo način Amazonu da smanji troškove sebi.

16 godina
offline
Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani

Bože gluposti...

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani

Koja glupost. Umjesto da potaknu autore da pišu zanimljivija djela, potaknut cće ih da pišu sapunice.

 

Kada se samo sjetim koliko se u stručnoj literaturi i udžbenicima razvlaći pisanje! Deblji udžbenici koštaju više pa zato i autori krenu trkeljati takve gluposti da na kraju imaš problema s razumjevanjem značenja rečenice. Kada god sam mogao, spremio bih knjigu u ladicu i učio po skripti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon će pisce plaćati po broju pročitanih strani

baš me zanima kako će znati da su stranice pročitane (a ne samo listane). hoće kupci morati na kraju pisati sastavak iz lektire? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice