Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let

poruka: 6
|
čitano: 1.634
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let".
16 godina
protjeran
offline
Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let

Od dronova neće biti ništa iz razloga što kada ih bude na stotine iznad grada nitko neće imati mira od silne buke. Živi ti u blizini aerodroma, pa da te vidim kako ćeš zadržati pribranost.Plati mi za ugradnju bravarije sa četveroslojnim staklima i HVAC klimatizacije (tako da ne trebam otvarati prozore), pa onda možemo govoriti o "letećim autobusima." MOŽDA.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 16:56 (Mayo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let

Dajte da ovo već jednom počne ličiti na 21. vijek. Inače, ovaj bus zamišljam sa balonom, tako da mu ne treba bučna mašina da ga digne u zrak, znači, kombinacija balona sa plinom i strojeva slabije snage.  

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let

Pa mogla je biti koja riječ i fotka više, ali hvala barem na linku i vijesti. Iako mi ovo liči na objavu za pumpanje vrijednosti dionica ili pravdanje troškova jer konkretne slike baš i nema (ona umjetnička više skriva nego pokazuje)... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let

OK kad se vec zovu "airbus" ;-)

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let
Nije mi uopće jasno o čemu se ovdje radi. Kakva je to letjelica? Helikopter, avion, dirižabl? Kakav joj je pogon? Koliko putnika nosi? Kako se njome upravlja? Gdje slijeće i gdje uzlijeće? Ništa o njoj ne znamo - samo ime.
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Airbus predstavio rješenje za prometne gužve - let

To je bio plan Airbusa od početka

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice