Airbus A380 na Street Viewu

poruka: 12
|
čitano: 2.955
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Airbus A380 na Street Viewu".
15 godina
offline
Airbus A380 na Street Viewu

Bio sam u Lufthansinom, fenomenalan zrakoplov, no ne nadmašuje dojam Concordea :) (iako Concorde nije ništa posebno iznutra, ali ima nekih fora tehnoloških dostignuća iznutra)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Airbus A380 na Street Viewu

It mi.{#}

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu
Mitch kaže...

Bio sam u Lufthansinom, fenomenalan zrakoplov, no ne nadmašuje dojam Concordea :) (iako Concorde nije ništa posebno iznutra, ali ima nekih fora tehnoloških dostignuća iznutra)

Kao naprimjer?

15 godina
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu
Penryn kaže...
Mitch kaže...

Bio sam u Lufthansinom, fenomenalan zrakoplov, no ne nadmašuje dojam Concordea :) (iako Concorde nije ništa posebno iznutra, ali ima nekih fora tehnoloških dostignuća iznutra)

Kao naprimjer?

Sva stakla su savinuta pri dnu jer se u zraku od topline savijaju nazad u prvi polozaj, autopilot spušta zrakoplov ovisno o radijaciji, a i izvana ima pokretljivi nos.

 

Postoji hrpa stvari koje ti osobno ne bih znao objasnit :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
protjeran
offline
Airbus A380 na Street Viewu

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

Ad astra peronospora
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Airbus A380 na Street Viewu
hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Airbus A380 na Street Viewu

E razina:Ljudi poredani kao sardine

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu

A inace je to u ostalim zrakoplovima drugacije. {#}

its summer in here...
15 godina
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu
Bypass kaže...

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

787 Dreamlinerom sam letio u ekonomskoj klasi, možda najbolja ekonomska u kojoj sam bio, no opet je bitnije gledati kvalitetu osoblja nego ovo, a Emirates su po tome #1

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu
Moraju biti inace ti ruku odsjeku ili te kamenuju :)

Super je sve to ali kad tak nekaj padne s neba onda je od jednom dan zalosti u najmanje deset zemalja svijeta.

Letio sam do sad samo par puta u zivotu i najduzi let u komadu mi je 12 sati. Vise NIKAD! Zajebi ti te spike vise ljudi umre u autu za volanom. U autu za volanom sam ja i kad se nesto desi parkiram sa strane i cekam OAMTC. Tu kad se nekaj desi je game over za 853 duša u all economy class avionu plus minus posada.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu
Mitch kaže...
Bypass kaže...

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

787 Dreamlinerom sam letio u ekonomskoj klasi, možda najbolja ekonomska u kojoj sam bio, no opet je bitnije gledati kvalitetu osoblja nego ovo, a Emirates su po tome #1

Mitch, daj malo pojasni, sto je bilo bolje u Dreamlineru? Svidja mi se taj avion, ali osobno ne vidim nikad razlike u ekonomskim klasama. Putujem često i business klasom i tu sam vidio jako velike razlike i ovaj AirBus mi se čini da je jako dobro složio business klasu (pogotovo ovi koji nisu uz hodnik). Prvom klasom se nisam nikad vozio, ali ne vidim neke prednosti nad business.

15 godina
offline
Re: Airbus A380 na Street Viewu
zoki.zlikowski kaže...
Mitch kaže...
Bypass kaže...

Prva kapitalitička klasa je super, za razliku od stočnog vagona ispod njih.

787 Dreamlinerom sam letio u ekonomskoj klasi, možda najbolja ekonomska u kojoj sam bio, no opet je bitnije gledati kvalitetu osoblja nego ovo, a Emirates su po tome #1

Mitch, daj malo pojasni, sto je bilo bolje u Dreamlineru? Svidja mi se taj avion, ali osobno ne vidim nikad razlike u ekonomskim klasama. Putujem često i business klasom i tu sam vidio jako velike razlike i ovaj AirBus mi se čini da je jako dobro složio business klasu (pogotovo ovi koji nisu uz hodnik). Prvom klasom se nisam nikad vozio, ali ne vidim neke prednosti nad business.

Udobnije, više prostora sastrane (pogotovo ukoliko sjediš na ona dva mjesta na kraju reda gdje su inače tri sica) i mrvicu više za koljena, tako da je čisto do udobnosti, inače kad gledam business ili 1st class, uvijek uzimam business, iako je u zadnje vrijeme cjenovna razlika sve manja kod nekih kompanija ako si frequent flyer

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice