Adidas preuzeo Runtastic

poruka: 8
|
čitano: 1.674
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Adidas preuzeo Runtastic".
14 godina
offline
Adidas preuzeo Runtastic

takvih aplikacija na tone, nekom se i papreno posreci, još jedan dokaz koliko je ta industrija suluda.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Adidas preuzeo Runtastic
danmega kaže...

takvih aplikacija na tone, nekom se i papreno posreci, još jedan dokaz koliko je ta industrija suluda.

 

je, al to je jedna od najboljih koje sam isprobao toga tipa,

 

stvarno su dečki napravili vrhunski posao, a šta je najbolje vrhunski su ga prodali, svaka čast

13 godina
online
Adidas preuzeo Runtastic

Nije da se ne hvalim, hehehehehehehe, baš sam neki mjesec prije piknuo PRO verziju aplikacije, i još sam veći poklonik Adidas brenda nego NIKE!!!! 

 

Ovo je za mene, stvarno izvrsna vijest!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Adidas preuzeo Runtastic
ATJLučko kaže...

Nije da se ne hvalim, hehehehehehehe, baš sam neki mjesec prije piknuo PRO verziju aplikacije, i još sam veći poklonik Adidas brenda nego NIKE!!!! 

 

Ovo je za mene, stvarno izvrsna vijest!!!!

 Znam da si odrastao čovjek, zašto si poklonik nekog brenda? 

 

Pogotovo brenda koji ne jamči da proizvode nisu proizvela podplaćena djeca u Aziji. 

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
13 godina
online
Re: Adidas preuzeo Runtastic
Onjegin kaže...
ATJLučko kaže...

Nije da se ne hvalim, hehehehehehehe, baš sam neki mjesec prije piknuo PRO verziju aplikacije, i još sam veći poklonik Adidas brenda nego NIKE!!!! 

 

Ovo je za mene, stvarno izvrsna vijest!!!!

 Znam da si odrastao čovjek, zašto si poklonik nekog brenda? 

 

Pogotovo brenda koji ne jamči da proizvode nisu proizvela podplaćena djeca u Aziji. 

Po vama kolega, dragi, a čega bih trebao, ili ne bih trebao biti poklonik?!?! 

Zašto "mislite" da jedan NIKE, SALOMON, PUMA, EA, SONY, HTC, LG, ..., ne koriste potplaćenu djecu, bilo kakve OFR ili TFR radnike???? 

Na kraju krajeva, počevši od "UKUSA", preko osobnog stava, što je "najbolje" za MOJ novac, donekle ne ne briga za potplaćenu djecu u Aziji, sve dok u toj Aziji raste broj multimilijunera ili multimilijardera, koji se Upravo iz prve ruke bogate na račun svojih sunarodnjaka?!?! 

Lako se o tome ne brine recimo UN, UNICEF, peti deseti, a zbog čega bih ja?!?! 

Ako ću se već brinuti, brinuti ću se onda radije kako će meni život biti lakši i ugodniji, po onoj "Poštuj samog sebe, pa će te i drugi poštivati", jer da i pokušam nešto kazati za te jadničke, što misliš, koliko bi daleko čulo se moje pitanje u recimo, Kineskom Veleposlanstvu?!?!

Imam dojam da bi mi se slatko nasmijali, i torpedirali me vritnjakom, upravo kao i Will Smith-a u "Princ sa Bel Air-a"!!!! 

 

BTW; sve vezano za "Runtastic" je iz Osterrihc, ili se možda varam, a gdje tamo ima potplaćenih oustrijanaca, ili marsijanaca?!?!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2015 23:33 (ATJLučko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Adidas preuzeo Runtastic
ATJLučko kaže...

 Kad sam vidio caps lock i brdo znakova interpunkcije nisam ni pročitao post. 

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
12 godina
offline
Re: Adidas preuzeo Runtastic
Pametno, nažalost ja pročitao...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Adidas preuzeo Runtastic
Onjegin kaže...
ATJLučko kaže...

 Kad sam vidio caps lock i brdo znakova interpunkcije nisam ni pročitao post. 

 Djetinjast stav!

Koliko god te bolila glava čitajući, ako te ne zanimaju raplike šta onda komentiraš.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice