Adblock Browser blokira reklame na Androidu

poruka: 11
|
čitano: 3.630
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Adblock Browser blokira reklame na Androidu".
15 godina
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

Nevidim baš poantu, okrljašteni firefox bez podrške za dodatke, i radi sve potpuno isto kao i firefox + adblock plus.

Očekivao sam da će biti nešto "extra" kada već idu u gnjavažu izdavanja svog vlastitog browsera.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

ima kaj zgodno za iOS?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

ipak je kralj po tom pitanju adaway koji blokira na razini os-a tako da nema reklama ni u jednom browseru, a ni u jednoj aplikaciji koja izbacuje reklame

zivio android!

 

edit: da, treba root

 

edit2: za ekipu sa ios-om, kako je stevica reko tako ga moras koristiti , dok android koristis kako zelis

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2015 23:22 (digitall).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

Ne zanimaju me uopće mobilni browseri koji ne podržavaju flash...Dolphin je jedini i daleko najbolji!

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Adblock Browser blokira reklame na Androidu
digitall kaže...

ipak je kralj po tom pitanju adaway koji blokira na razini os-a tako da nema reklama ni u jednom browseru, a ni u jednoj aplikaciji koja izbacuje reklame

zivio android!

 jel treba telefon bit rootan??? treba mi neš takvo jer me živciraju reklame u svakoj mogućoj aplikaciji.

14 godina
offline
Re: Adblock Browser blokira reklame na Androidu
lllnuclearlll kaže...
digitall kaže...

ipak je kralj po tom pitanju adaway koji blokira na razini os-a tako da nema reklama ni u jednom browseru, a ni u jednoj aplikaciji koja izbacuje reklame

zivio android!

 jel treba telefon bit rootan??? treba mi neš takvo jer me živciraju reklame u svakoj mogućoj aplikaciji.

 da....root je potreban.... i na note 3 mi uopce neradi kao prije.... nikako da namjestim da mi blokira add-se.... poludio sam bio vise zbog toga...neznam jel zbog lollipopa il sta... prije je radio normalno

VenAtoR#2231
14 godina
neaktivan
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

AdAway je majka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Adblock Browser blokira reklame na Androidu
sina-k kaže...

ima kaj zgodno za iOS?

Ima..

wait for it.....

 

wait....

 

 

 

Android 

 

 

p.s koristim AdFree (bigtincan-a) otkako je bila na G. Playu i nakon što je skinuta s iste.
Prva aplikacija koju instaliram na mobitel.
Naravno, root je must have

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
10 godina
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

Ja imam najnoviji Firefox (za andorid) i podrzava add-onove te time i adblock. Time je rijesen problem reklama, ne vidim u cemu ce ovaj novi browser biti bolji?!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Adblock Browser blokira reklame na Androidu

koliko adblokeri na razini OS-a koje ste nabrojali čupaju baterije, neda mi se bezveze instalirat neprovjereno..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Adblock Browser blokira reklame na Androidu
xDISORDERx kaže...

koliko adblokeri na razini OS-a koje ste nabrojali čupaju baterije, neda mi se bezveze instalirat neprovjereno..

Nema utjecaja na bateriju.
Skinu hostove, preinstaliraju ih i filtrira ti sve reklame 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice