85 inča iz Samsunga

poruka: 19
|
čitano: 2.748
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "85 inča iz Samsunga".
15 godina
neaktivan
offline
85 inča iz Samsunga

2160p na 70 inča dušu dalo za gaming. Dabogda ih sve stisnuli zbog namještanja cijena pa da ne prodajemo bubrege.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
85 inča iz Samsunga

Ummm, možda sam nešto krivo shvatio, ali nitko još nije vidio taj tv čak ni na slici i ne zna se koje su mu karakteristike, a dobio je nagradu za inovaciju?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 85 inča iz Samsunga
Za tu rezoluciju trebaš biti 2 m od ekrana koji je veći od te udaljenosti. Trebao bi doći u paketu s kremom protiv bolova u vratu.
13 godina
offline
85 inča iz Samsunga

Kada bih i imao već novce za kupiti ovakvo nešto, a koliko bi onda kvadrata trebala biti prostorija u koju ju smjestiti pod "normalnim" uvjetima {#} ?!?!

 

Ovakve dijagonale su za privatne kino dvorane, a ne nažalost nečije dnevne boravke, osim ako kojim slučajem dobijem na lutriji EU pa kupim dvorac ili vilu kakvu, a onda sa ovakvim telcem u najveću dvoranu, i da, par primjerenih stereo zvučnika i operi {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
85 inča iz Samsunga

Dobro pa neam love za takvu stvar inače bi se zabrinuo kak bi to u bunker natrpao kad bi ga kupio {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 85 inča iz Samsunga
ATJLučko kaže...

Kada bih i imao već novce za kupiti ovakvo nešto, a koliko bi onda kvadrata trebala biti prostorija u koju ju smjestiti pod "normalnim" uvjetima {#} ?!?!

 

Ovakve dijagonale su za privatne kino dvorane, a ne nažalost nečije dnevne boravke, osim ako kojim slučajem dobijem na lutriji EU pa kupim dvorac ili vilu kakvu, a onda sa ovakvim telcem u najveću dvoranu, i da, par primjerenih stereo zvučnika i operi {#} !!!!

Neki 7.1 sustav Yamaha, Denon, Harman Kardon, B&O...

11 godina
neaktivan
offline
Re: 85 inča iz Samsunga
ATJLučko kaže...

Kada bih i imao već novce za kupiti ovakvo nešto, a koliko bi onda kvadrata trebala biti prostorija u koju ju smjestiti pod "normalnim" uvjetima {#} ?!?!

 

Ovakve dijagonale su za privatne kino dvorane, a ne nažalost nečije dnevne boravke, osim ako kojim slučajem dobijem na lutriji EU pa kupim dvorac ili vilu kakvu, a onda sa ovakvim telcem u najveću dvoranu, i da, par primjerenih stereo zvučnika i operi {#} !!!!

 

Kupio bi stereo zvučnike za filmove, u jednoj dvorani?

15 godina
odjavljen
offline
85 inča iz Samsunga

Super je što ima tanak rub, pa neće smetati u 2*2 ili 3*3 konfiguraciji.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
85 inča iz Samsunga

a je l se uz TV dobije i ova mala sdesna? {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 85 inča iz Samsunga
logik kaže...
ATJLučko kaže...

Kada bih i imao već novce za kupiti ovakvo nešto, a koliko bi onda kvadrata trebala biti prostorija u koju ju smjestiti pod "normalnim" uvjetima {#} ?!?!

 

Ovakve dijagonale su za privatne kino dvorane, a ne nažalost nečije dnevne boravke, osim ako kojim slučajem dobijem na lutriji EU pa kupim dvorac ili vilu kakvu, a onda sa ovakvim telcem u najveću dvoranu, i da, par primjerenih stereo zvučnika i operi {#} !!!!

Neki 7.1 sustav Yamaha, Denon, Harman Kardon, B&O...

BOSE, Mark Lewinson, Bower&Wilkins, Acuphase, nešto slično recimo i ovome {#} !!!!

 

Inače, onaj Harman kardon je iskreno najslabija opcija od svih navedenih, zaobići {#} !! 

baso533 kaže...
ATJLučko kaže...

Kada bih i imao već novce za kupiti ovakvo nešto, a koliko bi onda kvadrata trebala biti prostorija u koju ju smjestiti pod "normalnim" uvjetima {#} ?!?!

 

Ovakve dijagonale su za privatne kino dvorane, a ne nažalost nečije dnevne boravke, osim ako kojim slučajem dobijem na lutriji EU pa kupim dvorac ili vilu kakvu, a onda sa ovakvim telcem u najveću dvoranu, i da, par primjerenih stereo zvučnika i operi {#} !!!!

 

Kupio bi stereo zvučnike za filmove, u jednoj dvorani!!?? {#}

U pravu si, MEA CULPA, {#} kada sam spomenuo stereo zvučnike, malo sam se zanio za neku drugu kombinaciju, a u ovom slučaju, nešto minimalno 5.1 a 7.1 vrlo vjerojatnije uz obvezno kablove koji opravdavaju cijelu konfiguraciju {#} !!

 

Stereo zvučnike, svašta sam i ja nadrobio {#} {#} !!!!

ATJ Lučko
13 godina
protjeran
offline
85 inča iz Samsunga
Lg i Samsung se ne podnose baš ako se natječu tko ima većeg...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
85 inča iz Samsunga

size matters ali skupo brate {#}

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: 85 inča iz Samsunga
Neki dan sam u Mediamarktu gledal 75 inchni Samsung i da serem lovu kupil bi ga onak odma! Dojde 7599 eura i tv je mrak.
Da dobim na lotu kupil bi dva ova od 85 i to onak preorder.
12 godina
online
Re: 85 inča iz Samsunga
ATJLučko kaže...
logik kaže...

Neki 7.1 sustav Yamaha, Denon, Harman Kardon, B&O...

BOSE, Mark Lewinson, Bower&Wilkins, Acuphase, nešto slično recimo i ovome {#} !!!!

 

Inače, onaj Harman kardon je iskreno najslabija opcija od svih navedenih, zaobići {#} !! 

Kombinacija meni najviše prirasla srcu {#}

 

Ovo je za bogatije ljudove koju imaju jedno subu frei. Unutra puknu ovo, spomenuto ozvučenje, i deri po koncertima, filmovima...

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
12 godina
protjeran
offline
85 inča iz Samsunga

 kad sam vidio naslov, mislio sam da je najava za galaxy note 3..

 
9 1 hvala 1
16 godina
moderator
online
Re: 85 inča iz Samsunga
DigiMagic kaže...

Ummm, možda sam nešto krivo shvatio, ali nitko još nije vidio taj tv čak ni na slici i ne zna se koje su mu karakteristike, a dobio je nagradu za inovaciju?

Ne, javnost ga nije vidjela. CES-ov žiri mu sigurno nije naslijepo dao nagradu. {#}

13 godina
offline
85 inča iz Samsunga

Meni bi bio dovoljan jedan 48 do 64" UHD za ACAD ili više otvorenih prozora (word, visio,ACAD...) sada koristim vertikalno postavljene 22"FHD monitore i nervira me rub ekrana...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
85 inča iz Samsunga

Naravno da je skupo. Moraju razni Kerumi i sl. platit masno kako bi se vratila lova za research, pa cemo za koju godinu i mi doc na red, a dotat se strpit sa 50-55" ekranima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
85 inča iz Samsunga

to mi taman stane preko prozora, ma kom treba sunce...

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice