8.098 kn za otključani iPhone 4

poruka: 485
|
čitano: 64.349
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "8.098 kn za otključani iPhone 4".
14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

ne bi da je od zlata..

Moj PC  
113 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4

Al fakat kad pretjeraju onda fakat pretjeraju.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Luđaci iz T-Coma

Ja takvog dobivam iz Kanade za 3500kn(tvornički otključan) za 2-3 tjedna

Volim jabuke :)
Moj PC  
43 1 hvala 0
14 godina
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

HAHAHAHAHAHA....

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Moj PC  
34 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Platit ćeš ga ko pokojnom ćaći misu.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
38 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Za te novce kupim gamersko računalo, mobitel i netbook...

 

(malo karikiram, ali otprilike tako nešto)

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
84 0 hvala 5
14 godina
protjeran
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4
Nitko nije lud da kupi za ovoliku cifru.na preplati je on puno jeftiniji kao sto je i receno u tekstu.ovo je samo argument mrziteljima iphonea i svega u vezi apple da mogu reci kako iphone kosta 8000 kn
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
7 52 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

sad stvarno neću biti kuuuul....PlačBelji se

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Ja cu otkljucanog. Pa i nije skup.

 

 
0 16 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Snobovi navalite!

 
33 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4
Toni93 kaže...
Nitko nije lud da kupi za ovoliku cifru.na preplati je on puno jeftiniji kao sto je i receno u tekstu.ovo je samo argument mrziteljima iphonea i svega u vezi apple da mogu reci kako iphone kosta 8000 kn

zbroji pretplatu za dvije godine plus obaveznu mjesečnu tarifu...Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

prije nego ka ludi navalite kupovat pogledajte video sto iphone ucinija od lika:http://www.bug.hr/bugvideo/iphone4-vs-htc-evo/1482.aspx

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
Moj PC  
8 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4
da, puno je jeftiniji osim sto 2 god mjesecno dajes 500kn za pretplatu i to ti na kraju ispadne 12000 kn. tko ima toliko za izdvojit ima i keša za uzet otključan, ali onda opet to mu nema smisla ako ga nece koristit na drugoj mrezi. nije mi jasno i nikada nece bit zasto bi netko davao toliki novac za te iPhone, kad postoje jednako dobre, ako ne i bolje alternative za doslovno duplo manje para
16 godina
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4
1000eura za mobitel... za te pare imas Desire i netbook.... ni u ludilu ...i zamisli platis ga 8k kuna i izgubis ga :S
K'eni pa te vat' ;)
13 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

jebote ovdje u svicarskoj iphon 4 bez pretplate 32 g. 800 franaka sto je nekih 4000 kn.a kod nas duplo.koji lopovi

 

 
18 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

al stvarno ne razumijem zasto u hrvatskoj stavljaju tolike cijene a u drugim drzavama duplo jeftinije

xDDD
 
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

pa i nije tako skup s obzirom na moju placu.

 
3 45 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Idem auto prodavat da si ga kupim.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
 
18 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Za te pare kupiš Desire (koji će usput raditi i imati signal kako god ga držao :), kupiš laptop i još ostanu pare za ljetovanje :)

Moj PC  
28 1 hvala 0
13 godina
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Ljudi kupujte :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

LOL, za te pare se može kupit MacBook u hrv (ako već netko želi nešto s jabukom) (http://www.ronis.hr/?prijenosnici-13-14/599/prijenosno-racunalo-apple-macbook-2-13ghz/Macbook2.13GHz).

 
12 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4
danfa123 kaže...

al stvarno ne razumijem zasto u hrvatskoj stavljaju tolike cijene a u drugim drzavama duplo jeftinije

pa kad mi imamo para... sta ce oni jadni siromasni ameri i stoka iz EU  sa takvim mobitelom... nemaju ni za kikiriki.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Stvarno kad puknu cijenu onda puknu, uzmes po tarifi i150, odmah platis 2898kn i na kraju te izade 6498kn(za dvije godine)...i eto 1600kn ustede...

A druga stvar da mi je znati po kojoj oni logici racunaju te prodajne cijene....jedna njemacka, svicarska koja ima vece place od nas, moze ga kupiti za duplo manju cijenu...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

Samo neki freak moze dat za mob 8000 kn, ili neki biznismen koi ima placu 30000 kn.Ja da imam 8000 kn kupio bih golfa II Izlanuo se

Hiroshima 45, Chernobil 86, Windows 98!
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

T-Com i njihovo pretjerivanje s cijenama je zaista fascinantno.

Kako li samo dođu do takvoga izračuna, ako netko ima strpljenja i znanja neka nam objasni.

Ali s druge strane, nema ni potrebe o tome razgalabati jer će se uvijek moći naći čudaka koji su spremni dati takvu količinu love, iako isti taj uređaj mogu dobiti u inozemstvu za puno manje novca (usto i odključan).

Mene samo zanima zašto se "institucije" ne uključe u ovo, čini mi se da je ovo nekakva vrsta monopola, jer nedostatak konkurencije koja nudi iPhone im omogućava ovakvo epsko pumpanje cijena.

Mislim ne dao Bog da Microsoft napravi ovakvo nešto, mislim da bi se zemlja počela okretati u suprotnome smjeru od žući koju bi svi prosuli na njih.

Alea Iacta Est
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 11:43 (Zix).
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

http://www.t-mobile.de/iphone/tarife

 

U Njemačkoj, 16GB košta 300€ (2190kn), 32GB 400€ (2920kn) uz mjesecnu tarifu 25€ (182kn).

Moj PC  
1 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4
danfa123 kaže...

al stvarno ne razumijem zasto u hrvatskoj stavljaju tolike cijene a u drugim drzavama duplo jeftinije

 

jer mogu :-)

 

sigurno je da će biti gomila ljudi koji će taj fancy komad tehnologije kupiti (i koji će zastarjeti za godinu dana). Kad ga nebi nitko kupio, smanjili bi cijenu :-)

 

 

8000 KN ... hm ... pa za te novce platiš si 10 dana putovanja po Kini (možda još malo dodati).

Ali dobro, 8000 KN za SMS i razgovore + povremeno igranje (dok čekaš autobus   ...).

http://www.sosomoso.com - meet nice people!
14 godina
protjeran
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4
@mdax

U mene je situacija da mi caca ima firmu i ima flex team.kad sam prije godinu dana kupio 3gs 32 gb na nositelja me kostao 500 kn i minus bodovi 1kn(jednu kunu,rijecima).gledao sam ja i druge mobitele ali bi me oni kostali skuplje nego iphone.caca nastavlja placati racune za firmu a za iphone nema troska.nakon 800 kn interneta u dva mjeseca sam iskljucio internet jer mi netreba
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
8.098 kn za otključani iPhone 4

e, treba ic tamo u red s tim lovatorima i malo djeparit... ili bar nazicat koju kunu!

1k eura za fakin telefon... takva 2 i imas moj komp... sad vjerovatno i bolji nego kad sam ga ja uzeo. ne krivim apple nego ove bezobraznike iz t-coma, mobila ili cega vec.. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 8.098 kn za otključani iPhone 4

Mado, ma opet ti dode isto kao kod nas uz tarifu i150..

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 11:48 (Uny).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice