80.000 aplikacija za Windows Phone

poruka: 6
|
čitano: 2.091
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "80.000 aplikacija za Windows Phone".
16 godina
odjavljen
offline
80.000 aplikacija za Windows Phone

Jos malo i wracam se windowse tebiiii.... 

resistance is futile
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
80.000 aplikacija za Windows Phone

Broj aplikacija za neki OS sam za sebe ne govori ništa. Koristim Android i mogu reći da ima gomila potpuno nezanimljivih programa. Pisati o aplikacijama za Windows Phone sasvim je u redu, ali uspoređivati brojke ne znači apsolutno ništa. Čudi me da se još uvijek pišu vijesti na ovaj način. Vjerojatno je to samo nekakva bezvezna reklama za MS.

 
2 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: 80.000 aplikacija za Windows Phone
CTN962 kaže...

Broj aplikacija za neki OS sam za sebe ne govori ništa. Koristim Android i mogu reći da ima gomila potpuno nezanimljivih programa. Pisati o aplikacijama za Windows Phone sasvim je u redu, ali uspoređivati brojke ne znači apsolutno ništa. Čudi me da se još uvijek pišu vijesti na ovaj način. Vjerojatno je to samo nekakva bezvezna reklama za MS.

 Meni je nevjerovatno da su uspjeli ubaciti nesto izmedju 2 teksta i 1 pop out window o Apple-u :))

 

btw... i ja sam na androidu...iako sam prije ovoga imao win na HTC-u...... uzet cu opet i win....makar izbacio pc iz upotrebe... (joke)

resistance is futile
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 10:17 (unimatrix001).
16 godina
offline
Re: 80.000 aplikacija za Windows Phone
CTN962 kaže...

Broj aplikacija za neki OS sam za sebe ne govori ništa. Koristim Android i mogu reći da ima gomila potpuno nezanimljivih programa. Pisati o aplikacijama za Windows Phone sasvim je u redu, ali uspoređivati brojke ne znači apsolutno ništa. Čudi me da se još uvijek pišu vijesti na ovaj način. Vjerojatno je to samo nekakva bezvezna reklama za MS.

 Zasto? Pretpostavka je da smeca, procentualno, ima jednako na svim platformama (iako je Android pomalo na losem glasu po tom pitanju). Tako da i apsolutne brojke mogu dati relativno dobre informacije.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: 80.000 aplikacija za Windows Phone
CTN962 kaže...

Broj aplikacija za neki OS sam za sebe ne govori ništa. Koristim Android i mogu reći da ima gomila potpuno nezanimljivih programa. Pisati o aplikacijama za Windows Phone sasvim je u redu, ali uspoređivati brojke ne znači apsolutno ništa. Čudi me da se još uvijek pišu vijesti na ovaj način. Vjerojatno je to samo nekakva bezvezna reklama za MS.

Ja se djelomicno slazem s ovim - brojka NE MORA znaciti puno.

 

ALI cesto je jako dobar indikator rasta platforme, jer nije moguce da tako brzo poraste sa 70 na 80 tisuca, a da su svi appovi nezanimljivi.

 

Takoder, brojke su jedini objektivan kriterij usporedbe. U zivotu opcenito. Kada bi pisali o nekim jako cool twitter klijentima, onda bi se netko javio i rekao "ja ne koristim twitter i meni je ovo nezanimljivo" (uz neizostavan dodatak da je "Bug placen da to napise" itd. :D)

Jednome nezanimljivo, drugome upaljeno cijelo vrijeme. :)

 

Tako da iako brojke ne govore direktno i o kvaliteti appova, zapravo su jedini nacin mjerenja.

http://igrali.wordpress.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 11:43 (igrali).
16 godina
offline
Re: 80.000 aplikacija za Windows Phone
CTN962 kaže...

Broj aplikacija za neki OS sam za sebe ne govori ništa.

 Za WP7 ovo je itekako vazno jer je jedan od najvecih nedostataka te platforme upravo mali broj aplikacija u odnosu na konkurenciju. Sada se i taj problem polako rjesava pa vise nista ne sprecava put Windowsa prema globalnoj dominaciji.. {#} 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice