6 mjeseci do Googleovog tableta

poruka: 14
|
čitano: 3.025
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "6 mjeseci do Googleovog tableta".
15 godina
neaktivan
offline
6 mjeseci do Gooleovog tableta

Upravo ovako su govorili za prvi Nexus, da će svakome pokazati kako se to radi.

 

Onda im ga je HTC utjerao do crne džigarice, osjetili su na svakoj promjeni vremena, koliko su im ga utjerali.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
6 3 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
6 mjeseci do Gooleovog tableta

U pravu si. Uređaj je odlično zamišljen u Googleu ali im je HTC (i svima nama koji smo ga kupili) uvalio sramotno malo interne memorije, faličan multi touch i već tada zastario SoC, odnosno GPU.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
6 mjeseci do Gooleovog tableta

kako su krenuli, vjerojatno ga razvijaju u suradnji sa samsungom. i iskreno, to mi se svida. samsung je vise za mlade, htc je poslovnjake

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta

Mozda su u suradnji s Apple-o. Nikad see ne zna!

15 godina
neaktivan
offline
6 mjeseci do Gooleovog tableta

Ova vijest je stara 6 mjeseci.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
6 mjeseci do Gooleovog tableta

Schmidt, stari kenjator. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 12:25 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta
Staljin kaže...

kako su krenuli, vjerojatno ga razvijaju u suradnji sa samsungom. i iskreno, to mi se svida. samsung je vise za mlade, htc je poslovnjake

 

Ovo bi mogao biti prvi proizvod proizašao iz Googleove Motorole, pogotovo ako će primarno ciljati na sjevernoameričko tržište - što zasigurno hoće. Koliko god se Google trudio da ne otjera Samsung i HTC favoriziranjem Motorole, kad tad će morati krenuti i u tom pravcu.

 

 

13 godina
protjeran
offline
6 mjeseci do Gooleovog tableta

Motorola je kvalitetan proizvođač uređaja ali je uvijek imao loš i user unfriendly softver. S njihovim hadverom i Googleovim softverom ovo bi mogao biti odličan proizvod.

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta
rjakopec kaže...

Kad smo kod Googla, jeste li primetii da se više praktički ne govori o Google+. Mislim da je to propali projekt. Bit društvene mreže je društvo, a društvo je na Facebooku. To je kao fenomen kafiča, na večer nečeš izači u najbolji kafič u gradu nego u kafič u kojem je društvo, makar taj kafič nije najbolji. 

jebe mi se za "drustvo"

 

bitno je di se nalazi meni 2-3 najbitnije osobe, ostatak svijeta je NEBITAN! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta
Zeljko1 kaže...

U pravu si. Uređaj je odlično zamišljen u Googleu ali im je HTC (i svima nama koji smo ga kupili) uvalio sramotno malo interne memorije, faličan multi touch i već tada zastario SoC, odnosno GPU.

slazem se samo za internu memoriju, umjesto 512, trebalo je tu biti barem 2gb, odnosno 1,5 iskoristive korisniku!

 

multi touch radi odlicno bez ikakvih problema u svakodnevnom radu a GPU je i vise nego brz i obavlja sve zadace odlicno.

zapamti da je mob kostao SAMO 500e... a vrhunski hw za vrijeme od pred 2 godine... danas losiji uredjaji(u odnosu na trziste) kostaju vise :)

13 godina
protjeran
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta
TranceMight kaže...
Zeljko1 kaže...

U pravu si. Uređaj je odlično zamišljen u Googleu ali im je HTC (i svima nama koji smo ga kupili) uvalio sramotno malo interne memorije, faličan multi touch i već tada zastario SoC, odnosno GPU.

slazem se samo za internu memoriju, umjesto 512, trebalo je tu biti barem 2gb, odnosno 1,5 iskoristive korisniku!

 

multi touch radi odlicno bez ikakvih problema u svakodnevnom radu a GPU je i vise nego brz i obavlja sve zadace odlicno.

zapamti da je mob kostao SAMO 500e... a vrhunski hw za vrijeme od pred 2 godine... danas losiji uredjaji(u odnosu na trziste) kostaju vise :)

Interna je najveći fail. Za korisničke aplikacije je ostalo koliko? Nešto preko 100MB. Multi touch zapravo nije multi, ispravno detektira samo jedan dodir. Drugi već zna pogriješiti pogotovo ako se presijeku osi. Probaj rotirati Google maps. Mislim da je već tada postojao bolji GPU. Nakon što su izdali Desire (skoro istovjetan Nexusu) ubrzo su izdali Desire HD koji ispravlja gore navedene nedostatke i ima Adreno 205.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 17:40 (Zeljko1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta
Dkc kaže...

Ova vijest je stara 6 mjeseci.

To znači da onda danas izdaju tablet? {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: 6 mjeseci do Gooleovog tableta
Dkc kaže...

Ova vijest je stara 6 mjeseci.

 

Dakle ovih dana bi trebao biti predstavljen? * vidim da su me preduhitrili. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 19:47 (kinsif).
12 godina
neaktivan
offline
6 mjeseci do Googleovog tableta

Naravno u vijesti nije spomenut Samsung kao proizvođač tableta...

možda bude opet s Googleom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice