55.000 besplatnih MP3-ca

poruka: 22
|
čitano: 4.388
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "55.000 besplatnih MP3-ca".
14 godina
protjeran
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

zasto nesto skidati sta ce ograniceno trajati ako mozes da skines sto ce cijeli zivot trajatiCool

Novi counter strike source server 84.16.243.71:27015
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

DRM-om zaštićene mp3 datoteke (koliko kbps?) koje se mogu preslušati 80 puta pa se moraju ponovo skinuti... koji je ovo biser smislio?

Uglavnom, ne hvala!

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Stvarno... OMG... 80 puta pa ponovo skinut, pa ponovo... Strašno.

Ili kupi muziku ili skini piratsku i to je to. Čemu izmišljat toplu vodu i takve pi*darije

dotore1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Ako je već nešta besplatno. Zašto je tu DRM. Ma to oni vuku za nos. Prvo če biti "besplatno" da navuku ljude, a onda če početi naplačivati.

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2009 14:33 (Hummer).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: 55.000 besplatnih MP3-ca
Zapravo zbilja ne kužim poantu besplatnoga ako ćeš nakon 80 slušanja opet morati skinuti i opet će biti besplatno.

lol

Totalna besmislica.
Igrica, igrica, igrica, igrica, igrica... Get over it!
16 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

...a tko to plača? A čisto sumljam da ima za moj ukus, no dobro. Za svaku pohvalu.

 

Baš me zanima dali ste koju pjemu poslušali više od 80 puta, ja teško, možda rijetko koju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

..bezveze....bas me zanima kakva ce biti kvaliteta zvuka...itd

 

bas me sad zanima sta ce t-mobile naravit...sigurno .....da se 90puta moze odslusati pjesma.;)

Ivan"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Đubrivo kapitalističko!!!

Kako mrzim taj DRM.

Smislit ga ne mogu.

I još nisam našo način kako ga probit.

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

U cemu je kvaka?

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: 55.000 besplatnih MP3-ca

pa koju ces pismu slusat priko 80 putam irudati, kad oces djabe skini priko torenta ili na rapidser forumina, ima materijala kolko ti dusa zazeli, ako san ja nasa onda more svak

ne pravte se tu da ocete sve legalno i da vas pece savjest ka skidate mutnin putevima

nu, glamac, djava ga odnija
15 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

"MUZIKA" na broj 775

 

 

Hmm zar nije LGA775 utor za intelove procesore starije generacije...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

A dali će se ta glazba moći slušati na računalu ako svoj mobilni uređaj uparimo s računalom preko BT-a ili USB kabla? Dakle ne fizički transfer već samo uporaba softwera s računala za reprodukciju fajla koji se nalazi na mobilnom uređaju!!??

Ako to može, onda im je uzalud DRM!Smijeh

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2009 16:43 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Ovi u Vip-u su izgleda opet izmislili toplu vodu barem tak oni misle stvarno im je ideja fenomenalna ali u losem smislu treba im dodijelit medalju nekakvu za ovo sigurno oni su izgleda do sad zivjeli u sumi negdje!Nevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Besplatno malo sutra!

Sad sam isprobao skidati 3 pjesme i otišlo je sa računa 18 Kn.

Možda sam pogriješio u postupku?

Uostalom, lakše mi snimiti mp3 sa računala bez DRM.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Ne vidim u čemu je problem i zašto se svi bunite. Ne naplaćuje vam se promet, ne naplaćuju vam se pjesme - apsolutno ništa. A vi i dalje prigovarate...

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

ali možda mnogima najviše smeta to vrijeme koje će izgubiti za pretragu i download svoje pjesme koju će moći samo preslušati 80 puta te nakon toga morati izbrisati ili ponovno downloadati..

no kao što sam gore postavio pitanje odnosno naveo na pomisao... ako se uređaj može upariti s računalom i reproducirati na njemu onda se pjesma lako snimi nekim softwerom ubaci u normalni .mp3 format te spremi na HDD bez ikakvog DRM-a! :))

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Ovu je u neku ruku u rangu onog razvijanja mobitela od strane RTL-a. S druge strane dobar potez Vip-a kako bi namamio jedan dio korisnika jer 55 000 pjesama nije malo pa makar one bile džebe i samo 80 puta. O bože kuda ide ovaj svijet...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

To je samo obican marketing ak to neko ne vidi moraju napravit nekaj novo da se ljudi zaintresiraju  to se odnosi na one neiskusne i mlađe jasno to je i cilj danasnjeg marketinga tj ciljana populacija pa odavno se zna vec od kuda ljudi skidaju i nabavljaju MP3-ce i sve besplatno jasno. Onda ovo zapravo i nema uopce smisla nikakvog no puno toga danas nema smisla uopce pa ipak postoji i gledamo to svaki dan i nikom nista kaj se moze takav je ovaj svijet!Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Dok smišljate novi način kako popljuvati besplatnu opciju legalnog koristenja 55000 pjesama, samo da skrenem pažnju na to da je to u neku ruku praktično. Dakle eliminira problem toga da moraš imati kompjutor, vezu na internet, znanje za pronalaženje svih nelegalnih sadržaja na netu, kabel ili bluetooth za prebacivanje toga na mob i sl. Ako si recimo na putu do mora ili u tramvaju i baš ti se nešto sluša, možeš si zaljepiti na čelo svoj core 2 quad na kojeg si toliko ponosan i pokušati uloviti signal torrent trackera, ali sumnjam da ce ti uspjeti skinuti novi hit Luke Nižetića. S druge strane, ako si na Vipu i imaš nešto mjesta u memoriji telefona ili na kartici, skineš si Luku i slušaš dok ti se ne zavrti u glavi... ako treba i 80 puta dok nisi savladao sve stihove. :-)

 

Primjer iz stvarnog života - djevojka X... ima neki samsung, 1gb SD i slušalice, ali nema kabel, a BT joj je nepodnošljivo spor i neda joj se to koristiti za prebacivanje pjesama. Na poslu ima modemsku vezu na net, što je skoro pa neupotrebljivo za koristiti za muziku, dakle - ovo bi joj moglo dobro doći pošto već je na Vipu da si prikrati vrijeme i sl.

Daleko od toga da ja ne skidam pjesme s neta i prebacujem na mobitel i toga da ne znam da Vip ima više koristi od toga nego mi sami, samo me živcira taj mentalitet pljuvanja po svemu bez obzira o čemu se radi.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Hahahaha!! Jadni oni što nasjednu. Torrent je majka što se tiče glazbe. Besplatno, bez ograničenja, no sporo skidanje.Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Predobro, baš su me iznenadili.. I ne vidim razloga zašto se neki bune kad je potpuno besplatno. Ako ti se ne sviđa niko te ne prisiljava na to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
55.000 besplatnih MP3-ca

Pa zgodna opcija ako baš želiš neku pjesmu poslušat, a nemaš kako drugačije...

I koliko god da mrzim DRM, nemogu se buniti na njegovu primjenu ovdje, zato što su pjesme i besplatne i legalne.

V.V.V.V.V.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice