3DMark 11 u prodaji

poruka: 19
|
čitano: 2.391
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3DMark 11 u prodaji".
13 godina
protjeran
offline
3DMark 11 u prodaji

Kak moras bit pametan da to kupis?

 
2 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
3DMark 11 u prodaji

Ja sam kupio Advanced verziju za 19$.Kupio sam zato šta mi se neda zahebavati sa onom besplatnom verzijom sa kojom moraš non-stop biti na netu,a to mi ne odgovara pošto se malo ozbiljnije bavim OC-om.

I'll be back
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
microman kaže...

Ja sam kupio Advanced verziju za 19$.Kupio sam zato šta mi se neda zahebavati sa onom besplatnom verzijom sa kojom moraš non-stop biti na netu,a to mi ne odgovara pošto se malo ozbiljnije bavim OC-om.

Imaš ti para na bacanje dok 50% nacije je bez posla....

um caruje dok snaga ne popizdi
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 20:32 (sheX).
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji

19 dolara nije strašno, koliko je ono bila cijena Vantagea? Preko 30 ili se varam. Jučer sam baš odvrtio 3D mark 11 i dobio sam 4922 boda ( ovaj moj 24/7 OC + zaboravio sam na nabrijane 3D postavke u Nvidia CC-u). Preko vikenda se bacam u specijaliziranu temu {#}

Q9650 @ 3.83GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 850MHz | Gainward GTX480 | 2x WD Caviar Black 640GB RAID 0 | Corsair HX850W | CM-690 |
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
sheX kaže...
microman kaže...

Ja sam kupio Advanced verziju za 19$.Kupio sam zato šta mi se neda zahebavati sa onom besplatnom verzijom sa kojom moraš non-stop biti na netu,a to mi ne odgovara pošto se malo ozbiljnije bavim OC-om.

Imaš ti para na bacanje dok 50% nacije je bez posla....

Dakle netko baca pare na cigarete(ja ne pušim) i ktome još truje vlastiti život, a ja bacam pare na ovo koje mi ako ništa drugo ne stvara rak na plučima.

I dam se kladit da tih 50% nacije koje nema posao još uvijek ima za cigarete. U mojem kraju ima par takvih koji nemaju posla i okolo hodaju prosit, al bitno je da imaju za alkohol i cigarete

I'll be back
15 godina
offline
3DMark 11 u prodaji

Mora da uz onu professional verziju dolazi i godišnja zaliha ćevapa s ajvarom, lukom i pumfritom i proteza sa zlatnim zubima kad mi zubi ispadnu.

 

microman kaže...

Dakle netko baca pare na cigarete(ja ne pušim) i ktome još truje vlastiti život, a ja bacam pare na ovo koje mi ako ništa drugo ne stvara rak na plučima.

I dam se kladit da tih 50% nacije koje nema posao još uvijek ima za cigarete. U mojem kraju ima par takvih koji nemaju posla i okolo hodaju prosit, al bitno je da imaju za alkohol i cigarete

Pravo veliš, no ja nit nepušim nit ću to kupit. Uzet ću besplatnu advanced inačicu.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 20:39 (Hyperion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
3DMark 11 u prodaji

LOL. Za tu profesionalnu verziju dobijem još dvije GTX580.LOL Ja sam prvo mislio da su se zabunili,al likovi su ozbiljni. Tko zna možda u paketu dobiješ zlatni CD obložen dijamantima.

I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
microman kaže...

LOL. Za tu profesionalnu verziju dobijem još dvije GTX580.LOL Ja sam prvo mislio da su se zabunili,al likovi su ozbiljni. Tko zna možda u paketu dobiješ zlatni CD obložen dijamantima.

ne dobijes nista extra osim prava da tu inacicu mozes komercijalno iskoristavat - citaj inacica za pokazivnje na sajmovima, prezentacijima, konferencijama ... na divovskim panelima, bijesnim visemonitorskik sustavima itd. a ciljanoj publici tih 999$ ne znaci ama bas nista. 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
15 godina
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
dado8 kaže...

ne dobijes nista extra osim prava da tu inacicu mozes komercijalno iskoristavat - citaj inacica za pokazivnje na sajmovima, prezentacijima, konferencijama ... na divovskim panelima, bijesnim visemonitorskik sustavima itd. a ciljanoj publici tih 999$ ne znaci ama bas nista.

To sam i pomislio, to je samo za AMD i NVIDIU te njihove minione (sapphire, palit, visiontek, galaxy, powercolor...)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 21:08 (Hyperion).
16 godina
odjavljen
offline
3DMark 11 u prodaji

jel ovo pogreška 995 dolara ili nije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
3DMark 11 u prodaji

smijesni ste...presmijesni. sta onda kazete na godisnje licence za autocad? i to je oblozeno dijamantima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
Nije
mjenjam xbox 360 za ps3
13 godina
neaktivan
offline
3DMark 11 u prodaji

sad ce neko rec-to sluzi ljudima za posao-e pa ovo isto {#} i sta imas ti micromane protiv ljudi koji puse-ako imaju para, zele to, neka puse.a to sta tebe pitaju otkud ti pare njihov problem. poznata je hrvatska -glavno da je meni dobro a kak je ostalima-nije me briga

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
3DMark 11 u prodaji

Ako se baviš modeliranjem to je skoro neizostavno. Kako ćeš ti povratiti 900 dolara utrošenih na 3d mark? Hvaljenjem kakvu imaš grafu? Za autocad je druga stvar možeš freelancati pa će ti biti isplativo ako imaš kupca. Svatko tko kupuje autocad sigurno ne kupuje da mu se ne isplati.

Edit: Offtopic

Ovo za pušenje općenito nemam ništa protiv, ali imam protiv onih koji puše svaki dan žale se da nemaju posao, ali imaju za cigarete (tako je i microman rekao). Neki će reći da nemaju posao, ali mnogi ne žele raditi slabo ( slabije plaćeni posao) i to je to. Jedna je stvar ljudi žele raditi pa nemogu, a druga stvar ljudi koji mogu raditi pa ne žele.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 23:58 (mac92).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
3DMark 11 u prodaji

moraš bit toatlni fanatik, da kupiš benchmark i onda se diviš grafici i rezultatu koji postigneš... svašta {#}

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
dado8 kaže...
microman kaže...

LOL. Za tu profesionalnu verziju dobijem još dvije GTX580.LOL Ja sam prvo mislio da su se zabunili,al likovi su ozbiljni. Tko zna možda u paketu dobiješ zlatni CD obložen dijamantima.

ne dobijes nista extra osim prava da tu inacicu mozes komercijalno iskoristavat - citaj inacica za pokazivnje na sajmovima, prezentacijima, konferencijama ... na divovskim panelima, bijesnim visemonitorskik sustavima itd. a ciljanoj publici tih 999$ ne znaci ama bas nista. 

pazi ih samo kako su domišljati!!!

 

Umjesto da ti plate za reklamu oni ju naplate!

 

Nema šta carevi su! {#}

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
neaktivan
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
mac92 kaže...

Ako se baviš modeliranjem to je skoro neizostavno. Kako ćeš ti povratiti 900 dolara utrošenih na 3d mark? Hvaljenjem kakvu imaš grafu? Za autocad je druga stvar možeš freelancati pa će ti biti isplativo ako imaš kupca. Svatko tko kupuje autocad sigurno ne kupuje da mu se ne isplati.

Edit: Offtopic

Ovo za pušenje općenito nemam ništa protiv, ali imam protiv onih koji puše svaki dan žale se da nemaju posao, ali imaju za cigarete (tako je i microman rekao). Neki će reći da nemaju posao, ali mnogi ne žele raditi slabo ( slabije plaćeni posao) i to je to. Jedna je stvar ljudi žele raditi pa nemogu, a druga stvar ljudi koji mogu raditi pa ne žele.

kako je kolega gore napisao, te profi benchmarke sigurno ne kupuje krajnji korisnik, jer jednostavno netreba vise od advance lvl-a.a oni koji kupuju da mogu promovirat svoje proizvode, sigurno im isto tako donose neku zaradu, al ne kao alat (kao CAD) sigurno

16 godina
neaktivan
offline
3DMark 11 u prodaji

i7-975 @3.33 (stock), Corsair 1600MHz 7-7-7-20 12GB, GTX 580

- 3DMark11

Extreme preset - X1970

Professional preset - P6007

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3DMark 11 u prodaji
sheX kaže...

Imaš ti para na bacanje dok 50% nacije je bez posla....

 

xyan kaže...

sad ce neko rec-to sluzi ljudima za posao-e pa ovo isto {#} i sta imas ti micromane protiv ljudi koji puse-ako imaju para, zele to, neka puse.a to sta tebe pitaju otkud ti pare njihov problem. poznata je hrvatska -glavno da je meni dobro a kak je ostalima-nije me briga

Protiv ljudi koji puše nemam ama baš ništa. Uostalom velika večina mojih frendova i frendica puši i redovito zalazim u bircove di se puši. Imam samo protiv Ove sheX-ove izjave.

A ako se ljudi koji nemaju dovoljno para za pošteno nahranit i platit režije ne odriču alkohola i cigareta, zašto bi se ja odricao onog šta ja volim i ktome imam za svakodnevne osnovne potrebe,mjesečne režije,itd...?

Kao šta rekoh netko troši na cigarete, a ja trošim na takve stvari.

I'll be back
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice