Ipak 3,5 inča dijagonale

poruka: 60
|
čitano: 6.484
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ipak 3,5 inča dijagonale".
14 godina
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

 

 

 

 

Mislim da če ipak biti 10 inča ekran {#}

 

 

The_God_Of_The_Gods
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2012 19:07 (mihi999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
mihi999 kaže...

 

 

 

 

Mislim da če ipak biti 10 inča ekran {#}

 

 

Odi ti bolje gramatiku ponovit nego šta trolaš tu. {#}

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Dok god se prodaje s ovakvim ekranom Apple neče mjenjati veličinu. Sva sreča pa postoje drugi proizvođači, za nas ostale, koji vole -napredak.

scientia est potentia
 
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Iz pouzdanih izvora znam da će ekran biti 3,52''

Ajde bugovci bacite se odmah na pisanje nove vijesti!!

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Ne nego će biti dvije verzije jer teško da mogu pokriti zahtjeve za velikim ekranom i male gabarite u jednom.

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Glavni razlog da nisam do sada kupio niti jedan iPhone je upravo taj ultra mikro oligo ekran na uređaju koji košta k'o da je od zlata napravljen.

 
3 6 hvala 0
14 godina
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Manji konektor? Sta ima sad konektor smeta? Proizvodjaci dodataka previse zaradjuju? Da nemaju kakvih zagoraca u top-managementu? {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Blue_Fatal1ty kaže...
mihi999 kaže...

 

 

Mislim da če ipak biti 10 inča ekran {#}

 

Odi ti bolje gramatiku ponovit nego šta trolaš tu. {#}

Fatje se klice Sulijo... {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
NenadX kaže...

Manji konektor? Sta ima sad konektor smeta? Proizvodjaci dodataka previse zaradjuju? Da nemaju kakvih zagoraca u top-managementu? {#}

Znači sad sve ono priče "isti konektor na svim IOS uređajima, kompatibilnost sa dodatcima maximalna" padaju u vodu?

14 godina
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

LTE? koji standard i koje frekvencije??

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
McD kaže...

Znači sad sve ono priče "isti konektor na svim IOS uređajima, kompatibilnost sa dodatcima maximalna" padaju u vodu?

Od kud ti to da padaju u vodu? Ako idu stavljati manje konektore, onda idu po redu valjda. Neće snagom volje na već proizvedene iPadove materijalizirati nove konektore. Po redoslijedu izlaska.

 

alien kaže...

Sva sreča pa postoje drugi proizvođači, za nas ostale, koji vole -napredak.

Nisam znao da se napredak očituje kroz dimenzije. Kakav je roadmap za 2012-2013? Dokle ćemo napredovati? 7''? 8''?

 

Tonči Jukić u članku kaže...

Idući iPhone neće imati 4,6 inča dijagonale ekrana, već standardan IPS LCD dijagonale 3,5 inča, kakav ima i iPhone 4S.

Kakve su vam ovo gluposti? Valjda se unutar iste rečenice, ispred tvrdnje naglasi - "Prema izvorima iz xyz - [tvrdnja]."

 

NenadX kaže...

Manji konektor? Sta ima sad konektor smeta? Proizvodjaci dodataka previse zaradjuju? Da nemaju kakvih zagoraca u top-managementu?

Wow! Smanjuju dimenzije konektora! Banda nacistička.  {#}

 

15 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Dajte mi tehničke mogucnosti trice i pravi ekran i kupit cu ga, nezelim smrdljvi android ni 3,5" ekran!

 

Jedna od glasina koja se nadam da nije tocna..

Uvijek nesto novo..
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
TrutYF kaže...

Dajte mi tehničke mogucnosti trice i pravi ekran i kupit cu ga, nezelim smrdljvi android ni 3,5" ekran!

Jedna od glasina koja se nadam da nije tocna..

  Tebe treba staviti u potpis. A koja je dijagonala na 3G-u? Na četvorci? Na 4S-u?

 

Da ti pomognem - 3.5''.

12 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Apple samo iste proizvode dava. To nemožeš vjerovati.Iphone 3 pa isti iphone3s s malom poboljšanjima isto tako i s iphone4 pa s peticom. IPad2 je isti kao i iPad3...

Arian RIčko
 
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Random. kaže...
TrutYF kaže...

Dajte mi tehničke mogucnosti trice i pravi ekran i kupit cu ga, nezelim smrdljvi android ni 3,5" ekran!

Jedna od glasina koja se nadam da nije tocna..

  Tebe treba staviti u potpis. A koja je dijagonala na 3G-u? Na četvorci? Na 4S-u?

 

Da ti pomognem - 3.5''.

Apple vitezovi u obrani!

 

 

 

Lulz is on lulz.
12 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
alien kaže...

Dok god se prodaje s ovakvim ekranom Apple neče mjenjati veličinu. Sva sreča pa postoje drugi proizvođači, za nas ostale, koji vole -napredak.

znaci, napredak je veci display

Had a dream I was king, I woke up still king
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale

Napredak nije velika dijagonala. Ja volim uređaje s velikim ekranom ali max što mobitel može imati je 5.00, ne možeš izdati 2 uređaja jedan za drugim da imaju isti dizain kao i psošli. A konfiguracija im je skoro pa ista.

Poboljšanja na mobitelima koja svi želimo su, brži internet, jaća kamera, veća baterija, jaća konfiguracija... cjena će uređaju će biti previsoka isto kao i ostalim uređajima od Apple.

 

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2012 22:25 (77ari).
13 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Da,veci display u manjem form factoru.

 

4.0" bi trebalo biti minimalno,kad pogledam, 3.5" je naprosto presmjesno,za svaku stvar moram uzasno puno scrolat.

 

Iskreno 4.65" na Nexusu mi je taman,jos da malo protegnu ekran i smanje rubove,4.8" bi bez beda stalo na taj uredaj a bio bi savrsen za drzat i opcenito sto se ergonimije tice.

 

Zasto bi itko pobogu htio manji ekran?

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Osobno draže su mi vijesti o 3.5".

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Uzmu kučište starog mobitela, ubace novi hardware i OS, i evo ti ga novi iPhone

 
7 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
bobo rastur kaže...

Uzmu kučište starog mobitela, ubace novi hardware i OS, i evo ti ga novi iPhone

A košta debelo više!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale

sta ce ti komedija uz ovakvo novinarstvo

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
apoteka kaže...

sta ce ti komedija uz ovakvo novinarstvo

nemoj tako, dečki su ipak (pot)plaćeni da svaki dan pišu neku senzacionalnu vijest o iRevolucionarnimStvarima

15 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
logik kaže...
bobo rastur kaže...

Uzmu kučište starog mobitela, ubace novi hardware i OS, i evo ti ga novi iPhone

A košta debelo više!

Pa ako je novi hardver, nekako je logično.  {#}

K
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
Random. kaže...
McD kaže...

Znači sad sve ono priče "isti konektor na svim IOS uređajima, kompatibilnost sa dodatcima maximalna" padaju u vodu?

Od kud ti to da padaju u vodu? Ako idu stavljati manje konektore, onda idu po redu valjda. Neće snagom volje na već proizvedene iPadove materijalizirati nove konektore. Po redoslijedu izlaska.

Pa ako mjenjaju konektor onda novi iPhone nemožeš koristiti na uređajima koje si koristio sa iPhonom 1/2/3/4.

Dakle padaju u vodu, kompatibilnost sa već postojećim iPhone "Accessoriesima" 0 bodova.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 0:21 (McD).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
bobo rastur kaže...

Uzmu kučište starog mobitela, ubace novi hardware i OS, i evo ti ga novi iPhone

Ali ako uzmu kućište starog mobitela, kako će ljudi znati da imam novi iPhone? {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 0:18 (McD).
14 godina
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Kako vam ne dosadi? Ako vam treba veći ekran kupite neki Android, a nemojte uvjeravati sve oko vas da je iPhone smece jer vama ne pase, nekome 3.5" odgovara više nego 4.7. Osobno volim velike ekrane, nebi mi ni 5.0 smetao, ali uz ovoliku rezoluciju i sve ostale pogodnosti meni je iPhone draži nego bilo koji Android.

 

Imate toliko izbora, pa izaberite ono što vam paše umjesto da se žalite što Apple ne daje nikakav izbor.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 0:43 (power_user).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
BMK kaže...

Da,veci display u manjem form factoru.

 

4.0" bi trebalo biti minimalno,kad pogledam, 3.5" je naprosto presmjesno,za svaku stvar moram uzasno puno scrolat.

 

Iskreno 4.65" na Nexusu mi je taman,jos da malo protegnu ekran i smanje rubove,4.8" bi bez beda stalo na taj uredaj a bio bi savrsen za drzat i opcenito sto se ergonimije tice.

 

Zasto bi itko pobogu htio manji ekran?

 

iPhone (do sada) ima ekran od 3.5", ali mu je omjer stranica ekrana 3:2

vecina androida ide na omjer 16:9

ako pogledamo pitagorin poučak koji kaže da je A*A+B*B=C*C , gdje su A i B stranice, a C dijagonala pravokutnog trokuta, lako se zaključi kako iPhonov ekran od 3.5" ima veću  površinu od Android uređaja s ekranima od 3.5"

a to je uostalom i vidljivo nakon malo dužeg korištenja

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 0:43 (ivoleko).
14 godina
neaktivan
offline
Ipak 3,5 inča dijagonale

Vi androidaši ste gori od jabukaša i da nemam android kupio bi iphone samo za inat, pa makar ga morao plaćati cijeli moj život!

 

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
Moj PC  
3 10 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ipak 3,5 inča dijagonale
ivoleko kaže...
BMK kaže...

Da,veci display u manjem form factoru.

 

4.0" bi trebalo biti minimalno,kad pogledam, 3.5" je naprosto presmjesno,za svaku stvar moram uzasno puno scrolat.

 

Iskreno 4.65" na Nexusu mi je taman,jos da malo protegnu ekran i smanje rubove,4.8" bi bez beda stalo na taj uredaj a bio bi savrsen za drzat i opcenito sto se ergonimije tice.

 

Zasto bi itko pobogu htio manji ekran?

 

iPhone (do sada) ima ekran od 3.5", ali mu je omjer stranica ekrana 3:2

vecina androida ide na omjer 16:9

ako pogledamo pitagorin poučak koji kaže da je A*A+B*B=C*C , gdje su A i B stranice, a C dijagonala pravokutnog trokuta, lako se zaključi kako iPhonov ekran od 3.5" ima veću  površinu od Android uređaja s ekranima od 3.5"

a to je uostalom i vidljivo nakon malo dužeg korištenja

 

Ne filozofiraj lega. {#}

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice