25 milijuna na Outlook.comu

poruka: 18
|
čitano: 3.903
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "25 milijuna na Outlook.comu".
11 godina
neaktivan
offline
25 milijuna na Outlook.comu

Izostatak podrške za IMAP protokol me odbio od outlooka,hotmaila,live maila. Sa Gmailom ,kao i uvijek,sve uredno radi,mail aplikacija nemora sve mailove (1000 i više) skidati na računar

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 11:23 (abyssis).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu

Aplikacije je ružna i očito je da je dizajner nije ni štapom dirnuo. Ocjena 1. 

11 godina
neaktivan
offline
25 milijuna na Outlook.comu

prezadovoljan. posebna preporuka svakom tko pored primarnog gmaila, zeli i dodatni mail servis.   podosta sam nagnuo ka ovom outlooku.... posebno me veseli skydrive kojeg sam nadoplatio za 45 gb, odnosno 56kn godisnje.

dakle za sada sve 5.   obecavajuc daljnji napredak usluge.

 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
25 milijuna na Outlook.comu

Također koristim. Jedino ne razumijem što će im dodatna aplikacija - nema li svaki Android u sebi već ugrađenu email aplikaciju? A nije da ova njihova donosi neke dodatne funkcije.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
25 milijuna na Outlook.comu

I ja ga koristim, uz Gmail. I mogu reći da mi je otulook puno pregledniji i ima više mogućnosti, od jednostavnih stvarčica poput drag and drop, desni klik... pa do kreiranja aliasa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 12:07 (5220).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu

kad kupim WP8 phone prelazim na outlook

16 godina
offline
25 milijuna na Outlook.comu

Koristim oba servisa, ali mi je Outlook dizajnerski ljepši i funkcionalno bolji. {#}

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu

mene jedino smeta pop3 kod outlooka koji ima vremensko ograničenje i to mi radi probleme inače bi već bio na outlooku!

16 godina
offline
25 milijuna na Outlook.comu

Odličan je! pogotovo od kada imam instaliran win8 pa je direktno integriran u winse.

Odličan jednostavan dizajn i brzina izvođenja radnji.

Gmail, koji koristim ko sekundarni mail (kojeg preusmjeravam na outlook.com) je isto odličan ali vizualno prenatrpan i neprivlačan naspram outlooka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu
Memphis kaže...

mene jedino smeta pop3 kod outlooka koji ima vremensko ograničenje i to mi radi probleme inače bi već bio na outlooku!

Mozes koristit i microsoft exchange po novom, ima vec nekoliko mjeseci. Zapravo, meni vise ni ne radi preko POP-a jer znam da sam morao mijenjat postavke na mobu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu

Mogu pokušati sa ovim, ali G-mail je prvi, isto kao što Google pokušava da parira Facebooku sa Google+, ali Facebook je prvi i uvijek će biti u svom "domenu"... 

G-mail + Google Chrome + Cloud Sinhronizacija... Google je tu kralj i uvijek će biti ... a oni nek se drže desktop računara i office alata na tim računarima, a ni to ne rade kako treba,  al' su raju "navukli" da ih koriste...

Znam puno, ali ne i dovoljno...
16 godina
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu
dachoxl kaže...

Mogu pokušati sa ovim, ali G-mail je prvi, isto kao što Google pokušava da parira Facebooku sa Google+, ali Facebook je prvi i uvijek će biti u svom "domenu"... 

G-mail + Google Chrome + Cloud Sinhronizacija... Google je tu kralj i uvijek će biti ... a oni nek se drže desktop računara i office alata na tim računarima, a ni to ne rade kako treba,  al' su raju "navukli" da ih koriste...

Nekad je i Yahoo bio prvi u domenu maila i pretrazivanja. :)

Btw, koristim i Gmail i Outlook mail,  Outlook mail - ljepsi i prakticniji za koristenje (nisam poredio detaljno mogucnosti, ali ima ih meni sasvim dovoljno). Chrome sam ostavio vec neko vrijeme jer mi je pravio probleme, IE 10 na Win 8 je brz ko munja, cak nemam ni instalirano nista alternativno. Cloud sinhronizacija. Mislis na GDrive? Google tu kaska cak i za MS-om, ako nista po kapacitetu.

12 godina
neaktivan
offline
25 milijuna na Outlook.comu
Da li je moguce svoju domenu registrirati na Outlooku? Kao sto je na Google Apps to moguce.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu
knight kaže...
dachoxl kaže...

Mogu pokušati sa ovim, ali G-mail je prvi, isto kao što Google pokušava da parira Facebooku sa Google+, ali Facebook je prvi i uvijek će biti u svom "domenu"... 

G-mail + Google Chrome + Cloud Sinhronizacija... Google je tu kralj i uvijek će biti ... a oni nek se drže desktop računara i office alata na tim računarima, a ni to ne rade kako treba,  al' su raju "navukli" da ih koriste...

Nekad je i Yahoo bio prvi u domenu maila i pretrazivanja. :)

Btw, koristim i Gmail i Outlook mail,  Outlook mail - ljepsi i prakticniji za koristenje (nisam poredio detaljno mogucnosti, ali ima ih meni sasvim dovoljno). Chrome sam ostavio vec neko vrijeme jer mi je pravio probleme, IE 10 na Win 8 je brz ko munja, cak nemam ni instalirano nista alternativno. Cloud sinhronizacija. Mislis na GDrive? Google tu kaska cak i za MS-om, ako nista po kapacitetu.

Pa dobro. Sve prolazi, sve se mijenja... Da kažemo da si tu i u pravu... 

 

A u vezi Cloud-a mislim prije svega na mogućnost sinhronizacije Google Chrome-a jednostavno da jednostavnije nemože biti, logovanjem sa kredencijalima naloga koji imate na G-mail-u... Na ovaj način možete imati isto podešen browser Chrome bilo gdje da se nalazite u svijetu i pristupate Internetu... Evo sada preko G-maila možete poslati ataćment koji je težak 10 GB za nekoliko sekundi, jer su se pametni ljudi sjetili da ovo odrade na način da u stvari ne šaljete fajl nego ga šerujete i šaljete link, a ne atačment... http://www.bug.hr/vijesti/bolja-povezanost-gmaila-drivea/120110.aspx

 

Očekujte da se za koji mjesec ovo pojavi i u Qutlook-u... 

Znam puno, ali ne i dovoljno...
16 godina
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu
dachoxl kaže...

Evo sada preko G-maila možete poslati ataćment koji je težak 10 GB za nekoliko sekundi, jer su se pametni ljudi sjetili da ovo odrade na način da u stvari ne šaljete fajl nego ga šerujete i šaljete link, a ne atačment... http://www.bug.hr/vijesti/bolja-povezanost-gmaila-drivea/120110.aspx

Očekujte da se za koji mjesec ovo pojavi i u Qutlook-u... 

 Mozda ako zivis u 2010., s obzirom da je to jos Hotmail uveo prije vise od godine dana... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu
SupremeCommander kaže...
dachoxl kaže...

Evo sada preko G-maila možete poslati ataćment koji je težak 10 GB za nekoliko sekundi, jer su se pametni ljudi sjetili da ovo odrade na način da u stvari ne šaljete fajl nego ga šerujete i šaljete link, a ne atačment... http://www.bug.hr/vijesti/bolja-povezanost-gmaila-drivea/120110.aspx

Očekujte da se za koji mjesec ovo pojavi i u Qutlook-u... 

 Mozda ako zivis u 2010., s obzirom da je to jos Hotmail uveo prije vise od godine dana... {#}

 

Pa dobro Hotmail... ali ja sam rekao Qutlook... Mada iskren da budem nisam ni znao ovu informaciju jer ne koristim Hotmail. A je li ovo znači kraj Hotmail-a i početak Qutlooka... Komplikuju brate, sve zakomplikuju... Zato ih ne volim... :)

Znam puno, ali ne i dovoljno...
13 godina
offline
25 milijuna na Outlook.comu

Outlook (ne Qutlook) je isto što i Hotmail samo očito pod drugim imenom i izgledom te će za neko vrijeme skroz zamijeniti hotmail.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 25 milijuna na Outlook.comu
5220 kaže...

Outlook (ne Qutlook) je isto što i Hotmail samo očito pod drugim imenom i izgledom te će za neko vrijeme skroz zamijeniti hotmail.

da, makar još uvijek postoji mogućnost za povratak na Hotmail sučelje. sviđa mi se mogućnost promjene e-mail adrese (ime.prezime@outlook.com) jer nekoliko ljudi dijeli isto ime i prezime samnom pa su mi dostupne ime.prezime29 i slične gluposti {#}

a i super je sučelje, sinkronizacija sa windowsima 8 i win8 mobitelima. sve u svemu, sviđa mi se više nego Hotmail, makar mi je Gmail i dalje glavni za fax i posao {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice