15 minuta bez Facebooka

poruka: 26
|
čitano: 3.404
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "15 minuta bez Facebooka".
13 godina
offline
15 minuta bez Facebooka

I čitav svijet je implodirao...

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
 
10 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
15 minuta bez Facebooka

Who gives a shit? 

 

 

 
38 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
15 minuta bez Facebooka

kakav bi bio današnji svijet da facebook odjednom nestane?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
15 minuta bez Facebooka

Taman sam išao provjeriti šta sam sinoć pijan pisao...{#}

Freak Show Inc.
 
18 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Friday kaže...

Taman sam išao provjeriti šta sam sinoć pijan pisao...{#}

Zašto pišeš dok piješ,ugrožavaš sebe i druge. :D

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
15 minuta bez Facebooka

Poruka mora sadržavati tekst!

 
3 3 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka

Da odjednom nestane, izašo bi na ulicu s kokicama i gledao sveopću agoniju današnje mlađarije :D

Koristim i ja FB, ali za razliku od njih ne živim na njemu.

15 godina
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
pirat kaže...
Friday kaže...

Taman sam išao provjeriti šta sam sinoć pijan pisao...{#}

Zašto pišeš dok piješ,ugrožavaš sebe i druge. :D

 hmmm..

-dok vozi (pijan), ugrožava druge (nikog ne boli kifla što ugrožava sebe), zato ga društvo u vidu pajkana-mileta, kažnjava.

-dok piše (pijan), ugoržava sebe.... (svoj teško stećeni LEVEL-status, ostale jednako boli kifla), to društvo ponekad i nagrađuje, npr kiklopom ili nekim piskarajućim plaketama (Hemingway, Kržeža, Šeks...).

 

- zaključak, ako pije, nek piše, nek ne vozi. (upravo suprotno od tvog upitnog kritiziranja).

- Drž' se Friday! Napij se i piši, bar su rečenice tečnije... (ne nužno točnije).

 

btw, u textu ne spominjem facebook.. (?) jer za njega nikog ne boli kifla, osim onih (opet!) ''velika većina'' (?) stanovnika farmwilla. Što bi se promijenilo da je u pitanju 'mala većina'? ili da je nedostupnost trajala oko 14 minuta?? ...

-dali se neka vijest pozabavila npr nedostupnosti od oko 16 minuta nekog javnog (potrebnog) servisa, banke.. struje?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
15 minuta bez Facebooka

Vjerujem da ima odraslih normalnih ljudi koji su to deaktivirali. Ja sam to deaktivirao prije godinu i pol. Jeste li primjetili izraz lica kod većine sugovornika kada usred razgovora spomenete -"ne, nisam vidio objavu/status,ugasio sam FB "... za ne povjerovati, velika većina zastane i pogleda me nekim zapanjenim  smrznutim pogledom. "Pa..pa dobro..onaj..i što sam ono mislila reći...onaaaaj..eh i tada je objavio sliku..."

ex specijala
 
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Siskin kaže...

Vjerujem da ima odraslih normalnih ljudi koji su to deaktivirali. Ja sam to deaktivirao prije godinu i pol. Jeste li primjetili izraz lica kod većine sugovornika kada usred razgovora spomenete -"ne, nisam vidio objavu/status,ugasio sam FB "... za ne povjerovati, velika većina zastane i pogleda me nekim zapanjenim  smrznutim pogledom. "Pa..pa dobro..onaj..i što sam ono mislila reći...onaaaaj..eh i tada je objavio sliku..."

Tvoj problem zapravo nije bio Facebook nego činjenica da su ti svi prijatelji idioti. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Siskin kaže...

za ne povjerovati, velika većina zastane i pogleda me nekim zapanjenim  smrznutim pogledom. "Pa..pa dobro..onaj..i što sam ono mislila reći...onaaaaj..eh i tada je objavio sliku..."

Samo super-cool ljudi poput tebe imaju dovoljno mentalne snage (i veliku količinu tzv. swag-a) da isključe Facebook.

 

I onda se vucarate po nekom naopakom softveru tipa MSN Msgr., Skype, TS3, Ventrillo, koristite mobilne telefone (wtf u 21. st. plaćate za voice comm.) samo da smetate drugi normalni svijet koji za sve to mora samo ući na Facebook.

15 godina
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Onjegin kaže...
Siskin kaže...

za ne povjerovati, velika većina zastane i pogleda me nekim zapanjenim  smrznutim pogledom. "Pa..pa dobro..onaj..i što sam ono mislila reći...onaaaaj..eh i tada je objavio sliku..."

Samo super-cool ljudi poput tebe imaju dovoljno mentalne snage (i veliku količinu tzv. swag-a) da isključe Facebook.

 

I onda se vucarate po nekom naopakom softveru tipa MSN Msgr., Skype, TS3, Ventrillo, koristite mobilne telefone (wtf u 21. st. plaćate za voice comm.) samo da smetate drugi normalni svijet koji za sve to mora samo ući na Facebook.

A ni mudrovanje po forumima mu nije strano. Pa nije fora samo nemati fejs. Treba se s time i na desetak foruma pohvaliti. Kakvi je inače smisao toga da nema fejs. 

:) 

11 godina
neaktivan
offline
15 minuta bez Facebooka

Osim što nemam prave online prijatelje da razmjenjujemo selfije sa izbrijanim mudnim vrećicama, da tuga i čemer budu veći u mom tužnom protraćenom životu, ja nisam ni ljubitelj nogometa. Stvarno sam se trudio pogledati susret s Brazilom (pritisak u zraku, taj naboj)..i ništa, zaspao sam na 35-toj minut, premda su istinski patrioti bacali petarde i dinamit...uspio sam zaspati.

I za kraj...još malo da se osramotim.  U životu sam popio dvije ožujske...jednostavno mi ne ide..grko, nepitko i imam osjećaj da se netko pomokrio u radensku.

 

Dosta mi je svoje društvene mizerije i sošal-nesynkroniziranosti...imajte razumjevanja.

ex specijala
 
6 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Onjegin kaže...
Siskin kaže...

za ne povjerovati, velika većina zastane i pogleda me nekim zapanjenim  smrznutim pogledom. "Pa..pa dobro..onaj..i što sam ono mislila reći...onaaaaj..eh i tada je objavio sliku..."

Samo super-cool ljudi poput tebe imaju dovoljno mentalne snage (i veliku količinu tzv. swag-a) da isključe Facebook.

 

I onda se vucarate po nekom naopakom softveru tipa MSN Msgr., Skype, TS3, Ventrillo, koristite mobilne telefone (wtf u 21. st. plaćate za voice comm.) samo da smetate drugi normalni svijet koji za sve to mora samo ući na Facebook.

 

 

a super precool ljudima poput tebe je izgovor da imaš face da se možeš čuti s prijateljima, mislim ono, nekužim šta je lik krivo napisao, zar je uopće bitno preko koje tehnologije komuniciraš s ljudima oko sebe? 21. st. je pa imaš i neki izbor zašto bi to morao biti face?

9 godina
neaktivan
offline
15 minuta bez Facebooka

Većina Vas pljuje po društvenoj mreži koju i sama vrlo vjerojatno koristi. Problem je u vremenu provedenom na Face-u, bjesomučnom scroll-anju u nedogled, u ljudima koji Facebook-om liječe svoje osobne frustracije i probleme, a ne u društvenoj mreži kao cjelini i ideji.

"Prije svega budi čovjek."
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Siskin kaže...

Osim što nemam prave online prijatelje da razmjenjujemo selfije sa izbrijanim mudnim vrećicama, da tuga i čemer budu veći u mom tužnom protraćenom životu, ja nisam ni ljubitelj nogometa. Stvarno sam se trudio pogledati susret s Brazilom (pritisak u zraku, taj naboj)..i ništa, zaspao sam na 35-toj minut, premda su istinski patrioti bacali petarde i dinamit...uspio sam zaspati.

I za kraj...još malo da se osramotim.  U životu sam popio dvije ožujske...jednostavno mi ne ide..grko, nepitko i imam osjećaj da se netko pomokrio u radensku.

 

Dosta mi je svoje društvene mizerije i sošal-nesynkroniziranosti...imajte razumjevanja.

Razumijem ljude koji su te s čudenjem gledali jer s istim izrazom lica i ja čudno gledam u ove postove. Naime, nije problem u facebook-u i drugim ljudima, nisu oni čudni, nego ti.

Trebaš s vremena na vrijeme proviriti kroz prozor i vidjeti u kojem stoljeću zapravo živiš.

Why so serious?
16 godina
odjavljen
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Siskin kaže...

Vjerujem da ima odraslih normalnih ljudi koji su to deaktivirali. Ja sam to deaktivirao prije godinu i pol. Jeste li primjetili izraz lica kod većine sugovornika kada usred razgovora spomenete -"ne, nisam vidio objavu/status,ugasio sam FB "... za ne povjerovati, velika većina zastane i pogleda me nekim zapanjenim  smrznutim pogledom. "Pa..pa dobro..onaj..i što sam ono mislila reći...onaaaaj..eh i tada je objavio sliku..."

 

Bulšit momak, bulšit... Ja koristim fejs već ohoho i ne vidim zgodnijeg načina da sa BLISKIM prijateljima koji su rasuti po cijelom svijetu (aljaska, kanada, sad, meksiko, irska, švicarska...) podjelim neke privatne stvari. Imam i hrpu prijatelja koji uopće nemaju fejs i ne gledamo se poprijeko međusobno kao da "oni drugi" nisu normalni. To je valjda tako kod vas koji pod velikim odmorom nemate o čemu pričati - nemoj brkati nas normalne, odrasle, ljude sa vama. Mi koristimo fejs kao i svaki drugi medij za razmjenu informacija (mail, skype...). I ne robijemo mu... (osim ako je jutarnji 2-minutni login prije posla ovisnost, onda sorkač...)

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Friday kaže...

 

Bulšit momak, bulšit... To je valjda tako kod vas koji pod velikim odmorom nemate o čemu pričati

Ne, Bulšit je to što sam ja na godinu tvog rođenja po Rijeci već vozao svoj prvi auto, fićo 750 specijal. Po čemu često po forumu etiketirate mlade ljude.  Ja sam recimo "jako" star i sijed čovjek.

ex specijala
16 godina
odjavljen
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Siskin kaže...

Ne, Bulšit je to što sam ja na godinu tvog rođenja po Rijeci već vozao svoj prvi auto, fićo 750 specijal. Po čemu često po forumu etiketirate mlade ljude.  Ja sam recimo "jako" star i sijed čovjek.

 

Onda imaš gadan disability što se tiče odabira ljudi s kojima se družiš. Tvoj problem nije fejs, definitivno. Ti imaš puno gorih sranja...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Friday kaže...

 

Onda imaš gadan disability što se tiče odabira ljudi s kojima se družiš. Tvoj problem nije fejs, definitivno. Ti imaš puno gorih sranja...

Baš lijepo. Evo ovako izgleda komentar nekog korisnika koji bez ikakvog razloga vrijeđa sugovornika, bez razloga. Može te bit sram. 

ex specijala
11 godina
neaktivan
offline
15 minuta bez Facebooka

Upravo brisem acc..Dojadio mi je face,bolje da sad pomazem starom nego da stalno scrollam do nedogleda na facebooku :D

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
drakula789 kaže...

Upravo brisem acc..Dojadio mi je face,bolje da sad pomazem starom nego da stalno scrollam do nedogleda na facebooku :D

Tako žene koriste Facebook.

11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Onjegin kaže...
drakula789 kaže...

Upravo brisem acc..Dojadio mi je face,bolje da sad pomazem starom nego da stalno scrollam do nedogleda na facebooku :D

Tako žene koriste Facebook.

Kako ga ti koristis?

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
drakula789 kaže...

Kako ga ti koristis?

On je iznimka (foruma), premda su malo poviše ,mene predložili za (sošal)-vještačenje glave.

FB ima specifičnu opijumsku navlakušu na status lajk,u onom čarobnom obliku crvene notifikacije.

Neznam kako da potegnem paralelu...kao da zagriženom bug forumašu ili onjeginu, post postaviš za Poruku dana.  Nastaje delirij.

Eto neki mason-gay lobist, ovu temu je postavio na poruke dana. Vjerojatno je i on "normalno-sošal-deaktiviran",a ima više frendova po svijetu, nego je delegacija bilo u kući cvijeća.

 

 

ex specijala
11 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
Siskin kaže...

I don't even...

9 godina
neaktivan
offline
Re: 15 minuta bez Facebooka
drakula789 kaže...

Upravo brisem acc..Dojadio mi je face,bolje da sad pomazem starom nego da stalno scrollam do nedogleda na facebooku :D

Nije ti dojadio Facebook. Dojadilo ti je biti fucking Facebook klinac, koji nemože tri minute bez "lajka". Nemoj misliti da te pokušavam uvrijediti, ali to je činjenično stanje. Facebook je super stvar, za nekoga tko će to znati iskoristiti.!

 

Što te uopće tjera biti cijeli dan na Facebooku. To mi nikada neće biti jasno...

Prije svega budi čovjek. CS GO & Fifa 14 player
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice