101touch – tipkovnica na ekranu

poruka: 16
|
čitano: 4.349
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "101touch – tipkovnica na ekranu".
15 godina
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

sori, dečki, ne dam vam ni probušenu paru za to (ne podnosim prekidače koji ne načine "klik" kad ih stisnem; nikad nisam koristio "touchpad" na laptopu i takve zaslone [čak ni u dm-u]; nemam ni takav telefon). ali mogu vam dati jedan bronhi. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

Užasna ideja. Cijela poanta fizičke tipkovnice je da osjetiš kada nešto klikneš i da možeš tipkati i bez gledanja, sa ovakvom to ne možeš. Ja sam platio fizičku tipkovnicu za tablet, ali sigurno ne bi platio ekran za računalo.

Ako je nekome ovako nešto potrebno, već duže vrijeme je moguće to ostvariti sa remote appovima za tablete uz brojne druge stvari.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 101touch – tipkovnica na ekranu

Katastrofa, ako ne osjetim sto tipkam ni neznam sto tipkam. Na ovoj tipkovnici mogu gledati u strop i znao bi sto pisem.

isto tako nevolim tipkovnice koje su kao tanke (Primjer http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/460185257/Mini-slim-white-keyboards-for-table-computer-pc.jpg )

Jedino bi bilo dobro da naprave mehanicku tipkovnicu koja nije glasna.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

idiocracy ...

 

 

A sta fali ovome:

http://en.wikipedia.org/wiki/Model_M_keyboard

Moj PC  
3 4 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: 101touch – tipkovnica na ekranu
Ja volim tanke tipkovnice, na njima je ugodnije i brzo tipkati sa svim prstima. Tanku tipkovnicu sam zavolio kada sam kupio prvi laptop :)
Sto se tice touch tipkovnice, nemogu se zamisliti na njoj jer moram prisloniti prste na tipkovnicu i tipkati bez gledanja. Touch tipke bi mi usporavale tipkanje za 90%. Ja mislim da bi touch tipkovnica mogla uspjeti kada bi:
- tipke mogle oblikovati tako da se mogu osjetiti kada stavis sve prste na njih.
-mora biti mogucnost da mogu pritisnuti bar par mm.
12 godina
neaktivan
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

Pa ne vjerujem, baš nedavno pričao frendu kak treba napravit potpunu touch tipkovnicu i nenormalno se obogatit i sad vidim ovo -.-

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

To u kombinaciji za onim "baloncicima" za touchscreen (o tome se pisalo dost aprije god-2) bi mozda i moglo funkcionirati,iako nema do prave tipkovnice. 
Čak i na mobu, na starome sam imao fizičku tipkovnicu na izvlačenje i pisao sam puno brže i sa manje grešaka nego sada na novome,svako malo krivo pritisnem,uopće nemam osječaj za pisanje po touchscreenu. 

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

da trebalo bi da bude perforirano staklo s nekakvim staklenim cjevcicama koje bi izlazile iz ekrana i simulirale tipke

ili nekakvo gel staklo s mjehuricima kao one folije za pakiranje na zracne jastucice))

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

Koja glupost, spominjati da radi cak i pod DOSom, a protokol za keyboard nije se promjenil od prvog dana PCa.

Osim toga, keyboard ide prek BIOSa i DOS s time nema nista (DOS zove BIOS za komunikaciju).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

Na kickstarteru svaki dr*k prolazi.

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

Uzas....

CoolerMaster Support
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

Idem patentirati klavijaturu na touch. Trebam skupit 2 miliona kn. 

A poslje toga se bacam na autoindustriju - paucice od gasa, kočnice i kumplunga sve na touch. Istina i Bog morat cete voziti bosi, ali zato će bit opcija da se moze promijenit izgled papucice. 

 

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
101touch – tipkovnica na ekranu

budalaština, da mi je vidjet tog pametnog koji tipka na ovom duže vrijeme, pa jagodice bi ga ubijale, da cijeli dan lupkaš prstima po nečem tvrdom, to se samo budala može sjetiti.

 

vjerojatno bi fora bilo imati to sa strane za neke pomoćne stvari, ali primarno koristiti za tipkanje mislim da bi bilo smrt za prste

www.pazii.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 101touch – tipkovnica na ekranu
možda će vibrirati tipkovnica pri tipkanju?!
10 godina
neaktivan
offline
Re: 101touch – tipkovnica na ekranu
Ne pomaze, i dalje nemozes staviti sve prste na tipkovnicu. Ova tipkovnica ne koristi ljudima koji pisu sa svim prstima i to bez gledanja.
15 godina
neaktivan
offline
Re: 101touch – tipkovnica na ekranu
Markić7 kaže...
Ne pomaze, i dalje nemozes staviti sve prste na tipkovnicu. Ova tipkovnica ne koristi ljudima koji pisu sa svim prstima i to bez gledanja.

To baš,u 2 sek postaviš prste bez gledanja i pišeš, to na touchscreenu ne možeš.

Svi znamo da je ovo neslavno propalo:

--------------------------------------------------------------------------------------------
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice