XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućne ko

poruka: 7
|
čitano: 1.642
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućne ko".
16 godina
offline
XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućne ko
Jos uvijek sporije od Samsunga...
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućn
Kako mozete pisat ovakve gluposti kad je samsung 960pro brzi od ovog
Samsung S8+
Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
offline
XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućne ko

Nije opčenito najbrži nego je najbrži od te tvrtke

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućn

Ne znam jel tko vidio uzivo te deklarirane sekvencijalne brojke ali u praksi je to dosta manje od navedenih brojki tako da same shit drugo pakovanje, govorim o real world file transferima, cak brzine znaju padat do sata propusnosti u nekim slucajevima

15 godina
neaktivan
offline
Re: XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućn
roby27 kaže...

Ne znam jel tko vidio uzivo te deklarirane sekvencijalne brojke ali u praksi je to dosta manje od navedenih brojki tako da same shit drugo pakovanje, govorim o real world file transferima, cak brzine znaju padat do sata propusnosti u nekim slucajevima

 Problem je što se ti SSD-ovi jako griju. Samsung 950 i 960 imaju probleme sa power throtlingom kada se prebacuje veći file jako se ugriju i pada brzina.

14 godina
offline
Re: XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućn
pasko kaže...
Kako mozete pisat ovakve gluposti kad je samsung 960pro brzi od ovog

 Paško, čitaj što piše s razumijevanjem. Citiram: "Ovo je ujedno i najbrži tvrtkin SSD za kućne korisnike do sada". Znamo da ima i bržih od ovoga, kao npr. ovaj Samsung koji si ti naveo, ali ovdje se govori o ADATA-i a ne o Samsungu i ostalima.

dolazim odmah - Godo
11 godina
offline
Re: XPG SX9000 je ADATA-in najbrži M.2 SSD za kućn
zeroname kaže...
roby27 kaže...

Ne znam jel tko vidio uzivo te deklarirane sekvencijalne brojke ali u praksi je to dosta manje od navedenih brojki tako da same shit drugo pakovanje, govorim o real world file transferima, cak brzine znaju padat do sata propusnosti u nekim slucajevima

 Problem je što se ti SSD-ovi jako griju. Samsung 950 i 960 imaju probleme sa power throtlingom kada se prebacuje veći file jako se ugriju i pada brzina.

 Koliko znam 960 serija ima bakreni hladnjak na sebi...tako je bilo govora na predstavljanju...puno tu faktora igra ulogu od nvme drivera do kontrolera koliko brzo se moze oporaviti u konzistentnim zapisivanjima...par transfera zaredom i vec se zblesira i pocne padat sa brzinom...uglavnom za vecinu kucnih korisnika i dalje se ne isplati placat price premium i manji kapacitet u odnosu na sata modele gdje se dobije za istu cijenu duplo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice