Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S

poruka: 24
|
čitano: 6.146
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S".
16 godina
neaktivan
offline
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S

Ne veseli me na iPhone toliko koliko na iPad2, zadnja karika u home teatheru :)

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S

Bio je gadan zaheb kad sam stavio sa OS 4.3 na OS 5.0 jer sam čekao JB više od 3 mjeseca :)

više me neće dobiti na tu foru

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
bistri kaže...

Ne veseli me na iPhone toliko koliko na iPad2, zadnja karika u home teatheru :)

Da, to je prava stvar za gledanje serija na kenjari :)

14 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Damok kaže...
bistri kaže...

Ne veseli me na iPhone toliko koliko na iPad2, zadnja karika u home teatheru :)

Da, to je prava stvar za gledanje serija na kenjari :)

 

može se i bez jailbreaka.

1. instalirati oplayer hd iz appstorea

2. u oplayer hd web browseru otici na poznatu "ledenu" informacijsku stranicu pa pratiti linkove te fajl skinuti ili streamati

3. u slucaju da prethodno skinete fajl mozete dodati i titlove. recimo skinuti ih sa podnapisa, raspakirati u unarchiveru i otvoriti u oplayer hd-u. po potrebi i preimenovati tamo.

 

16 godina
offline
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Čemu to sve? Većina aplikacija koje nisu besplatne koštaju 1 dolar. Ne vjerujem da oni koji si mogu priuštit iPad ili iPhone nemaju novaca za tu i tamo kupiti aplikaciju po cijeni od pola male kave.
 
4 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Malto kaže...
Čemu to sve? Većina aplikacija koje nisu besplatne koštaju 1 dolar. Ne vjerujem da oni koji si mogu priuštit iPad ili iPhone nemaju novaca za tu i tamo kupiti aplikaciju po cijeni od pola male kave.

Nisu sve aplikacije tako jeftine. Npr., meni treba Navigon koji kosta 70 dolara(cini mi se). Necu to kupovat kad mogu imat besplatno.

15 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Malto kaže...
Čemu to sve? Većina aplikacija koje nisu besplatne koštaju 1 dolar. Ne vjerujem da oni koji si mogu priuštit iPad ili iPhone nemaju novaca za tu i tamo kupiti aplikaciju po cijeni od pola male kave.

  Nije poenta jailbrake-a samo u crackovanim aplikacija, jailbrake donosi puno vise od toga....

14 godina
protjeran
offline
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S

Treba jailbreak za one sta nemaju 4.99$ za oplayer {#}

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
zoka kaže...
Malto kaže...
Čemu to sve? Većina aplikacija koje nisu besplatne koštaju 1 dolar. Ne vjerujem da oni koji si mogu priuštit iPad ili iPhone nemaju novaca za tu i tamo kupiti aplikaciju po cijeni od pola male kave.

  Nije poenta jailbrake-a samo u crackovanim aplikacija, jailbrake donosi puno vise od toga....

Istina, al donosi puno manje nego prije kad je bio kljucan, sad je vecini uglavnom koristan za crackane aplikacije..

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 15:57 (ansha).
15 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
E sad jos da smisle unlock novog bb-a i na konju sam ^_^
League Of Legends EU West : KeiichiAssassin
13 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
ansha kaže...

Treba jailbreak za one sta nemaju 4.99$ za oplayer {#}

 

 

Ipak mislim EC Player da je malo žešći {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
dturko kaže...

Nisu sve aplikacije tako jeftine. Npr., meni treba Navigon koji kosta 70 dolara(cini mi se). Necu to kupovat kad mogu ukrasti.

Fixed.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
15 godina
neaktivan
offline
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S

ima li Navigon Darth Wader zvuk? Ili se može napraviti nekako?

 

osim toga, zaista nije skupo.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S

Aplikacije za iphone su skroz jeftine da stvarno nema potrebe za instaliranje krekovanih aplikacija. A te aplikacije najcesce ne razvijaju firme nego pojedinici pa nije ni problem dati dolar ili cak ispod toga da se nagradi i trud tog koji je razvio aplikaciju.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Protivko kaže...

Aplikacije za iphone su skroz jeftine da stvarno nema potrebe za instaliranje krekovanih aplikacija. A te aplikacije najcesce ne razvijaju firme nego pojedinici pa nije ni problem dati dolar ili cak ispod toga da se nagradi i trud tog koji je razvio aplikaciju.

 

Crackane aplikacije su samo 1% od onoga kaj Jailbreak nudi. Jailbreak sluzi za instaliravanje third party apps-a koji nisu dostupni na officialnom App storu, nevjerovatno kak se mobitel moze poboljsati uz JB.

 

Imam Jb-an uredjaj, al nemam instaliran Installous, sve aplikacije koje imam sam kupio.

15 godina
online
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Neki to jednostavno naprave zbog unlocka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Na zaloslt ne planiram dugo bas imat uredzaj neg cu se vratit jednom na android :) s obzirom da tamo vec imam 30$ spickano na appove ni u ludilu ne planiram i Za ovaj ios kupovat ista... Cracked ftw :D plus srsly tweekovi su zakon :D
League Of Legends EU West : KeiichiAssassin
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Damok kaže...
bistri kaže...

Ne veseli me na iPhone toliko koliko na iPad2, zadnja karika u home teatheru :)

Da, to je prava stvar za gledanje serija na kenjari :)

 

Nope, nego cu od njega napravit daljinski za sve.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
online
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
bistri kaže...
Damok kaže...
bistri kaže...

Ne veseli me na iPhone toliko koliko na iPad2, zadnja karika u home teatheru :)

Da, to je prava stvar za gledanje serija na kenjari :)

 

Nope, nego cu od njega napravit daljinski za sve.

 kako?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
mar123 kaže...
bistri kaže...
Damok kaže...
bistri kaže...

Ne veseli me na iPhone toliko koliko na iPad2, zadnja karika u home teatheru :)

Da, to je prava stvar za gledanje serija na kenjari :)

 

Nope, nego cu od njega napravit daljinski za sve.

 kako?

Teamviewer

Mobile Mouse

XBMC

VLC Remote

iJdownloader

Plex

AirMonitor

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
13 godina
neaktivan
offline
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Nije baš uredu da ste napisali naslov "Uskoro trajni jailbreake za iPhone 4S".
Prije svega trajno nije ništa, a pogotovo jailbreake za iPhone 4S. Ako ste već napisali da je trajan onda ste mogli nadodat da ce biti trajan za iOS 5.0.1 verziju operacijskog sustava koji dotični koristi. Osim problema koji ste naveli u kompleksnosti tehnike samog uređaja koja i nije na prvom mjestu veliki problem predstavlja takozvani sandbox u kojem pretplaćeni iOS programeri testiraju svoje aplikacije te iz kojeg je teško izaći da bi sam jailbreake bio legalan. Ustvari problem je ubaciti program u iPhone 4S putem bilo čega drugog osim Appstorea ili Appleovog developer accounta što na taj način jailbreake čini ilegalnim. Ilegalnim? Da ako ga ubacite na bilo koji drugi način to je legalno (bilo na sudu , dobili ga ) samo što Apple konstantno vodi borbu sa jailbreakerima te im postavlja svaki puta sve teži zadatak. Da ste malo pobliže pročitali blog od @pod2g možda bi malo kvalitetniji članak napisali.
Za one koji se pitaju čem jailbreake;
Jailbreake vam jednostavno omogućava osim besplatnih programa preko instalusa koji su zapravo ilegalni da instalirate hrpu kvalitetnih dodataka koji omogučavaju iPhone još boljim za korištenje. Sigurno se sada pitate kako ilegalnih a dobili su sud da su legalni. Cydia koju dobijete sa Jailbreakom je legalna dok Instalus koji instalirate pomoću Cydie je ilegalan.
Eto toliko od mene
Pozdrav
http://iw3b.info
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Bistri mozes mi malo pojasnit programe airmonitor i ijdownloader, ovaj drugi nisam ni naso na app store-u a prvi nisam shvatio iz opisa. Vec sam isprobo mobile mouse i odlicno je, sad iz kreveta mogu surfat na tv-u.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
Ja cu jailbreakat (kad dode) zbog tema,a i zbog crackanih aplikacija jer nemam karticu,da imam rado bi kupovo (5 kn za aplikaciju,nije problem)
Evo potpisa!
15 godina
offline
Re: Uskoro trajni jailbreak za iPhone 4S
@imported

5kn po 5kn i skupit ce ti se 200kn jako brzo ;) cist iz iskustva :) anyway slazem se sa svime navedeno i stvarni nije problem dati 0.99$ za app da podrzis developera :)
League Of Legends EU West : KeiichiAssassin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice