Steam: petina na Osmici

poruka: 16
|
čitano: 4.022
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steam: petina na Osmici".
15 godina
offline
Steam: petina na Osmici

ovo je sasvim razumljivo. u rijetko kojoj državi narod kupuje "gvožduriju" i sam sastavlja kompove (pa si onda i bira OS za instaliranje) kao u Rvat'na. uglavnom sami gotovani, papci i nevježe koji kupuju (masovno dostupne) "gotove konjfigurancije" u koje im se uvaljuje ta osmica, "lokalizirana". {#}

Moj PC  
6 18 hvala 1
14 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
Nemas blage veze o cemu pricas. Osmica je odlican os, sto vise najbolji os.
PUTA MADRID
10 godina
neaktivan
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...
Nemas blage veze o cemu pricas. Osmica je odlican os, sto vise najbolji os.

 

Slažem se da je odličan, međutim ne vidim neke kriterije po kojem bih ga prozvao najboljim. Što se Windows-a tiče, možda, ali uopšteno...

Windows? B**ch my Arch can do anything.
13 godina
protjeran
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...
Nemas blage veze o cemu pricas. Osmica je odlican os, sto vise najbolji os.

To ces rec i za windows 9

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...
Nemas blage veze o cemu pricas. Osmica je odlican os, sto vise najbolji os.

imaš pravo: nemam pojma. mea maxima culpa. svi oni "frendovi" na Steamu (Finska, VB, Austrija, Švicarska, Njemačka, Češka, Francuska, Rusija itd.) lažu, gadovi, a ja im vjerujem i čudim se kako se oni meni čude što sam sastavljam kante. usput, najtužnije je to što se ponavlja "priča" s Vistom. uvijek se nađe dovoljno religijskih fanatika - Gates-Ballmerovih svjedoka koji od vrata do vrata, portala do portala šire njihovo sveto pismo, obećavajući spas već u sljedećoj inačici/zakrpi Prozora ili paklene muke nevjernicima i Windowsohulnicima. kad sam argumentirano prorokovao propast Viste, započeo je Džihad. kad sam pohvalio sedmicu (jednako argumetirano), nitko nije ni pisnuo (to se, pretpostavljam, podrazumijevalo, ili?). žao mi je, mladiću no moj ateizam je legitiman i u skladu s Ustavom i sekularnom državom. kao i tvoja religija. sve zajedno naziva se demokracija. rings a bell? {#}

16 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
Ajar kaže...

ovo je sasvim razumljivo. u rijetko kojoj državi narod kupuje "gvožduriju" i sam sastavlja kompove (pa si onda i bira OS za instaliranje) kao u Rvat'na. uglavnom sami gotovani, papci i nevježe koji kupuju (masovno dostupne) "gotove konjfigurancije" u koje im se uvaljuje ta osmica, "lokalizirana". {#}

Zaboravio si više puta naglasiti da je XP najbolji i tako to.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
14 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici

Samo cu ti jedno reci, nikada nisam imao plavi ekran smrti na win8. Na sedmici je to bila normalna pojava. A ista konfa.

PUTA MADRID
13 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...

Samo cu ti jedno reci, nikada nisam imao plavi ekran smrti na win8. Na sedmici je to bila normalna pojava. A ista konfa.

 

Takoder nikad problema s win8, ni rusenja, ni blokiranja, ni bsod. Sve radi brzo i bez problema i stvarno ne znam zasto se toliko serucka. Ako metro smeta moze se i on maknut, ali po meni je poprilicno dobra stvar.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
16 godina
protjeran
offline
Steam: petina na Osmici

nije problem u funkcionalnosti,problem je u odvratnom metrou,koji nije za deskop

 

Metro mi samo smeta, jer od kad koristim windowse meni je deskop prazan,sve radim preko starta ili explorera,nevolim ikone,nevolim smece na deskopu

 

I sto sad treba da instaliram kojekakav softwer da bih dobio start ?... to treba da bude impletirano u OS i da nam daju izbor tijekom instalacije.

 

Nije 8 losa samo je ruzna i sa estetske strane nefunkcionalna za deskop,za notebookove,mobilne os svaka casta

 

 

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...

Samo cu ti jedno reci, nikada nisam imao plavi ekran smrti na win8. Na sedmici je to bila normalna pojava. A ista konfa.

Sto ne znaci da je do WIndows-a 7 nego mozda do drajverske podrske ili slicno. Ja do sada nisam nikada imao BSOD-om na sedmici(za razliku od vec starog XP-a).

Ako koristim Linux, moj potpis je ovdje. Ako koristim Windows trenutno nemojte mi zamjeriti.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...
Nemas blage veze o cemu pricas. Osmica je odlican os, sto vise najbolji os.

slazem se ja ga koristio par mjeseci pa se vratio na win 7 sasvim slucajno {#} 

mislim da osmasa ima najvise u battlefield 4 temi {#}

xfact
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2014 14:33 (=xfact=).
12 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
Ajar kaže...

 svi oni "frendovi" na Steamu (Finska, VB, Austrija, Švicarska, Njemačka, Češka, Francuska, Rusija itd.) lažu, gadovi, a ja im vjerujem i čudim se kako se oni meni čude što sam sastavljam kante.

"Lazu" o cemu?

 

Btw, Win 7 mi je do sad bio najstabilniji i najbrzi OS.

Jedva su me nagovorili na Win 8.

A kad tamo, po radu jednak Windowsima 7, OSIM sto je u igrama osjetno bolji {#} Pogotovo u BF4.

Navodno bolje iskoristavanje procesora s vise jezgri.

Naravno, za ovo moras pretrpjet ruzan dizajn, ili snimiti dodatni softver koji ga "ispravlja".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
=xfact= kaže...
mislim da osmasa ima najvise u battlefield 4 temi {#}

Vidis, trebalo bi pogledati i kako je na Originu, a ne samo na Steamu {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
14 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
Van_Blaster kaže...

nije problem u funkcionalnosti,problem je u odvratnom metrou,koji nije za deskop

 

Metro mi samo smeta, jer od kad koristim windowse meni je deskop prazan,sve radim preko starta ili explorera,nevolim ikone,nevolim smece na deskopu

 

I sto sad treba da instaliram kojekakav softwer da bih dobio start ?... to treba da bude impletirano u OS i da nam daju izbor tijekom instalacije.

 

Nije 8 losa samo je ruzna i sa estetske strane nefunkcionalna za deskop,za notebookove,mobilne os svaka casta

 

 

Nije to Metro nego Start. Puno ljepši i prilagodljiviji start.

PUTA MADRID
15 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
CyberDemonVZ kaže...
Ajar kaže...

 svi oni "frendovi" na Steamu (Finska, VB, Austrija, Švicarska, Njemačka, Češka, Francuska, Rusija itd.) lažu, gadovi, a ja im vjerujem i čudim se kako se oni meni čude što sam sastavljam kante.

"Lazu" o cemu?

 

Btw, Win 7 mi je do sad bio najstabilniji i najbrzi OS.

Jedva su me nagovorili na Win 8.

A kad tamo, po radu jednak Windowsima 7, OSIM sto je u igrama osjetno bolji {#} Pogotovo u BF4.

Navodno bolje iskoristavanje procesora s vise jezgri.

Naravno, za ovo moras pretrpjet ruzan dizajn, ili snimiti dodatni softver koji ga "ispravlja".

Da kupuju gotove konfiguracije s predinstaliranim. Putujući Europama i sam se u to uvjerih. Gotovo da i nema (iznimno rijetko a i to samo za entuzijaste) trgovina s "dijelovima". A mi volimo šarafiti. Takav nam ćoroskop {#}

15 godina
offline
Re: Steam: petina na Osmici
x18x05x kaže...

Samo cu ti jedno reci, nikada nisam imao plavi ekran smrti na win8. Na sedmici je to bila normalna pojava. A ista konfa.

Ja jesam i to vise puta.... kako na Win8 tako i u Win 7, osim toga, nije to nikakav pokazatelj kvalitete OS-a jer BSOD mozes dobiti zbog hardvera, softvera, drivera itd odnosno drugim rijecima, niti ne mora biti krivica MS-a.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice