Sony 4K televizor u Hrvatskoj

poruka: 71
|
čitano: 13.837
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony 4K televizor u Hrvatskoj".
13 godina
neaktivan
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Bit će lijepo gledati SD signal na tome :P

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
46 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
g12356 kaže...

Bit će lijepo gledati SD signal na tome :P

Ma nekoliko SD signala, video-zid! {#}

 

Sasa

you don't have to be crazy to work here, but it helps
13 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

A prodat će za početak 1, 2...

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

200k kn hehe kako da ne

Huawei u8650/u8652 CM7 team
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

za 200 tisuca kuna kupim odlican 55" full hd tv. kupim odlican zvucni sustav kakav cujemo u kinima, te opremim posebnu sobu koja se zove privatno kino. a ne tu jedan tv.

Moj PC  
6 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
mar123 kaže...

za 200 tisuca kuna kupim odlican 55" full hd tv. kupim odlican zvucni sustav kakav cujemo u kinima, te opremim posebnu sobu koja se zove privatno kino. a ne tu jedan tv.

I auto..

Winter is coming...
16 godina
neaktivan
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Zapravo dovoljno je za 3 auta (doduše, Toyota Aygo s najmanjom opremom) + sitniš...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

I gledati Ligu prvaka na HRT-u.
Ah, da. Ne prenose! Iznenađen {#} 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
mar123 kaže...

za 200 tisuca kuna kupim odlican 55" full hd tv. kupim odlican zvucni sustav kakav cujemo u kinima, te opremim posebnu sobu koja se zove privatno kino. a ne tu jedan tv.

 

Ti kužiš da je tih 30 inča zapravo 75 cm dijagonale, pa iako brojka ne izgleda znatno veća, zapravo se radi o gotovo četiri puta većem ekranu.

 

 

Ali zanimljivo je kako Sony čak i na američki CES dovodi japanke čisto iz marketingškog razloga. Uz malu japanku, televizor na snimkama i fotografijama izgleda znatno veći.

Ali naš narod to ne dira uopće. Ramljakica je pred televizor stavila Dolenca s njegovih dva metra. Čak i da televizor uz njega izgleda kao 19 inčni monitor, čovjek bar zna o čemu priča.

15 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Nisam ocekivao da ce biti bas toliko paprena cijena..... ouch, koliko ce dugo trebati proci vremena da se spusti cijena oakvih TV-a {#}

 

Zanimalo bi me ima li kakav test vezan za ovo: "U njega ugrađen video-procesor bi trebao omogućiti da 1080p sliku dovede zamalo do 4K kvalitete."

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 15:24 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Prvi LCD na našem tržištu su prije nešto više od deset godina imali cijenu preko 100,000 Kn... kada uračunamo inflaciju u proteklom vremenu to je tu negdje... :)

edit: ti televizori su bili 720p

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 15:52 (Mayo).
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
sudy_freak kaže...

I gledati Ligu prvaka na HRT-u.
Ah, da. Ne prenose! Iznenađen {#} 

Imaš na Areni u HD-u.

16 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Da imaš, samo za koju cijenu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
sudy_freak kaže...

I gledati Ligu prvaka na HRT-u.
Ah, da. Ne prenose! Iznenađen {#} 

Slika bi bila go*no, pošto je kvaliteta na HRT-u izvanredna.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
lllnuclearlll kaže...

Da imaš, samo za koju cijenu?

Za 95 kn mjesečno (MaxTV 65 + sportski paket 20 + HD 20). Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da je tako nekako.

13 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
Jabulani kaže...
sudy_freak kaže...

I gledati Ligu prvaka na HRT-u.
Ah, da. Ne prenose! Iznenađen {#} 

Slika bi bila go*no, pošto je kvaliteta na HRT-u izvanredna.

Zato i kažem.

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
zoki.zlikowski kaže...
lllnuclearlll kaže...

Da imaš, samo za koju cijenu?

Za 95 kn mjesečno (MaxTV 65 + sportski paket 20 + HD 20). Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da je tako nekako.

sportski paket je 60kn.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj

U pravu su zemlju dosli prodavat televizore od 200k kuna...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 17:25 (gamer34).
16 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

ništa čudno za cijenu. 1998 sam kupio novi auto za 72000kn i nakon par dana dođem u trgovinu kad ono LCD-e 80cm Sony košta 74000kn, a sada neki Vivax ili Qvadro 80cm kupiš za 1500kn.

Have A Nice Day
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Japanci ce prenositi svjetsko nogometno prvenstvo u 4K, a nama jos ne puštaju ni 16:9 signal sa tih velikih natjecanja. :)

 
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Baš.. U Sjevernoj Koreji se one parade prenose u 16:9 a kod nas niš.. {#}

 -- Zašto je plavuša konvergentna? Jer je ograničena i monotona.. || http://youtu.be/7W8QERGvax0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
Rain Man kaže...

Japanci ce prenositi svjetsko nogometno prvenstvo u 4K, a nama jos ne puštaju ni 16:9 signal sa tih velikih natjecanja. :)

  Ja bih bio zadovoljan da je makar 720p.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
odjavljen
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Za 80 godina, možda će ovaj model imati smisla u Hrvatskoj. Mi najprije trebamo prijeći na 16:9 do kraja 2050., zatim na 720p tijekom 22. stoljeća. 4K ćemo uvesti u broadcast negdje kad se rodi Jean Luc Picard, 2305. godine...

:)
Moj PC  
23 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
Rain Man kaže...

Japanci ce prenositi svjetsko nogometno prvenstvo u 4K, a nama jos ne puštaju ni 16:9 signal sa tih velikih natjecanja. :)

japanci su najrazvijenija drzava u svijetu a mi smo...

16 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
Rain Man kaže...

Japanci ce prenositi svjetsko nogometno prvenstvo u 4K, a nama jos ne puštaju ni 16:9 signal sa tih velikih natjecanja. :)

Puštaju kako ne samo koja televizija,Nevinašce OI London na SPTV sve u 16-9 formatu a na posranom i trulom HTV-u OI London sprešano 4-3 smeče.SPTV od početka ima cijeli program u 16-9, a HTV ništa no tu je još gora situacija on mogu pustit dolazni 16-9 signal u izvornom formatu ali neče koji apsurd na kvadrat.{#}Izlanuo se{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 17:59 (rambox).
16 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Eh sjecam se kad je ovoliko kostala panasonicova plazma tam negjde 1997,98 godine i ista bila izlozena u bivsem europatrade-u kod trga u ilici ;) 

 

bdw sebe vidim kako 2016. rokam neki PS4 fps naslov ili voznju  u 60fps na 4k UHD 3D plazmi ;) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 18:04 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Malo si optimističan... I za godinu i za 4k na PS4.

Winter is coming...
16 godina
offline
Sony 4K televizor u Hrvatskoj

zbog cega ... igre ce se do tad dobro nastaniti na 2k/4k ,biche dosta 2k 4k filmova  a i sama telka ce kostat 15k so 20k

kolko su bile prve 3d plazme ;) 

 

ja sam svoju platio 12k u 5.mj 2011. a nije bila high end model tj VT serija  {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 18:18 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj

Pa VT jest high-end. Ja imam V koji je 2D high-end i zadovoljan sam. Proći će neko vrijeme do 4K sadržaja.

:)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony 4K televizor u Hrvatskoj
4mal kaže...

zbog cega ... igre ce se do tad dobro nastaniti na 2k/4k ,biche dosta 2k 4k filmova  a i sama telka ce kostat 15k so 20k

kolko su bile prve 3d plazme ;) 

 

ja sam svoju platio 12k u 5.mj 2011. a nije bila high end model tj VT serija  {#}

Prvo neka igre na konzolama budu u Full HD, da barem bude pomaka od ove (sub)720p generacije, tesko da ce iduci PS i Xbox imati dosta igara sa rezom vecom od 1080p {#}.

Btw, buduci da ovo reklamiraju kao "4K", a zapravo nije 4K, jer mu fali pixela, to znaci da vec sada imas hrpu, ogromnu hrpu "2K" filmova, buduci da je "2K" = Full HD = 1080p.

 

 

Inace, cijela ova prica oko "4K" jedino ima smisla na ovako velikim ekranima, od 60'' pa na vise. A ovi su stavili da se 84'' gleda sa 1.5m, sto je najveca glupost. A druga jos veca glupost je sto na 4K modelima obicno prikazuju staticne slike ili video koji ima jako spore scene. U tim uvjetima, kada si blizu ekrana a na njemu je staticna slika ili nesto sto je jako sporo, nase oko moze vidjeti vise detalja. Cim se nesto brze dogadja gubimo detalje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 18:52 (Shen).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice