Siri - "povremeno neupotrebljiva"

poruka: 46
|
čitano: 6.318
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Siri - "povremeno neupotrebljiva"".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"

apple i lazno oglasavanje?

ma to je glupost {#}

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
Moj PC  
27 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

 {#}

Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Sta se sad bune, kad su ko ovce bez glave trcali ispred trgovina da sto prije ispljunu pare.

 
24 0 hvala 0
16 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Ne kuzim? Sta bi htjeli ? HAL3000 u telefonu velicine dlana koji za sve upite i informacije cucala internet promet i ovisi o brzini istog.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 11:45 (Romano).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Kakav idiotizam korisnika.

 

Možda imaju pravo biti živčani, ali ovo je naprosto presmiješno {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Ako su isli da kpe telefon samo zbog siriija sigurno da su razocarani.......

15 godina
neaktivan
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

U zadnje vrijeme Kad god vidim Apple prođe mi glavom ona Alkina - Laži, laži, laži meeee, ti to radiš najboljeeee!!!!

Moj PC  
3 6 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Samo osoba vrlo recuciranih intelektualnih sposobnosti vjeruje da SW poput siri zaista radi kako treba :)))

ali da se apple MORA tuziti i osramotiti, to jest :)

Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
eevek kaže...

Kakav idiotizam korisnika.

 

Možda imaju pravo biti živčani, ali ovo je naprosto presmiješno {#}

a sta ocekujes od apple korisnika? razumijevanje u tehnologiju? :)

16 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Androidaši, evo vam pa uživajte: Steve Woznika o iPhoneu, iOS-u, Siri... :-)))

 

Da ne bi netko rekao da sam i ja Apple fanboy pa ne vidim dalje od onoga što Apple kaže i reklamira ;-)

Iako, ja moram biti iskren i reći da ono za što ja tu i tamo upotrijebim Siri zbilja radi bez greške. No, kako usluge Siri koje su vezane lokacijske mogućnosti nisu podržane u HR, ne mogu nikako tvrditi da ista radi savršeno jer ne radi uopće. Lokacijske usluge tipa "Siri, find me some good restarants nearby" ili "Where's the closest hotel" vezane su za Mapse a isti to ne pokrivaju kod nas.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Inače, koliko sam ja shvatio za trenutne probleme sa Siri prvenstveno je zaslužna velika opterećenost Appleovih servera s iCloud korisnicima, na koje je preusmjeren najveći dio "pažnje" u data centrima, te Siri usluge imaju low priority status. Koliko ima ili nema istine u tome - ne znam, ali ameri sigurno vene režu jer im Siri neće pronaći najbliži McD ili King Burger u vrijeme happy houra. :-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

15 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Ovo nekako paše uz temu... :)

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Ja neznam što korisnici očekivaju od upravljanja glasom, da više nikad neće morati dotaknuti mob?

Glasovno upravljanje će možda jednoga dana biti dovoljno usavršeno za korisnost, sada je tu tek radi "fore" i reklame, može se pokoja ok stvar uraditi preko njega, ali dok mob skuži šta hoćeš lakše je klasičnom metodom.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
inžinjer kaže...
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

 

 

Ako ti smatras Amerikance necim zasluznim, ... nemam ti sta reci.

13 godina
neaktivan
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Amerika je postala u najmanju ruku nacija detaljno opisana filmom "Idiocracy".

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
xxxxx kaže...

Ja neznam što korisnici očekivaju od upravljanja glasom, da više nikad neće morati dotaknuti mob?

Glasovno upravljanje će možda jednoga dana biti dovoljno usavršeno za korisnost, sada je tu tek radi "fore" i reklame, može se pokoja ok stvar uraditi preko njega, ali dok mob skuži šta hoćeš lakše je klasičnom metodom.

Ljudi vole igračke i koliko god su smartphonei spremni za vrlo kvalitetne stvari, ljudima je na umu prije svega igračka.

 

Ja osobno nikada ne bih koristio glasovne naredbe za bilo što bitno.

Ne zato što sam glup, ili zašto što nisam lijen, nego zato što ne vjerujem i nikada neću vjerovati softveru "na riječ"...moje oči moraju vidjeti bitne stavke {#}

12 godina
neaktivan
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

Siri je super ideja, ali nešto stvarno po tom pitanju moraju napraviti. Već je prošlo 6 mjeseci od predstavljanja Sirija, a ništa nisu popravili. Siri je spor, glup, ne razumije i nervira svojom glupošću i nerazumijevanjem.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"

jel ti znas da pricas sa mobitelom ,a ne sa stvarnom osobom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
Arnold Layne kaže...

jel ti znas da pricas sa mobitelom ,a ne sa stvarnom osobom ?

 

Ma da? Pa zar nije mali covjeculjak u mom iPhoneu?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
zoki.zlikowski kaže...
Arnold Layne kaže...

jel ti znas da pricas sa mobitelom ,a ne sa stvarnom osobom ?

 

Ma da? Pa zar nije mali covjeculjak u mom iPhoneu?

pa onda ne mozes ocekivat da ce bit pametna kao ti

15 godina
protjeran
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
inžinjer kaže...
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

14 godina
protjeran
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
TranceMight kaže...

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

Jesi mozda bio u americi? Ovo tvoje su tipicni primitivni stavovi jednog balkanca koji se nije makao dalje od pri*izdine u kojoj zivi cijeli zivot i misli da je najbolji i najpametniji. 

 

Pravi si primjer intelektualne superiornosti hrvata {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
Romano kaže...

Ne kuzim? Sta bi htjeli ? HAL3000 u telefonu velicine dlana koji za sve upite i informacije cucala internet promet i ovisi o brzini istog.

Ako proizvođač to tako reklamira onda tako mora i raditi...

 

 

Fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo,   fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, fantastično, jednostavno, intuitivno, funkcionalno, neponovljivo, .....

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
neaktivan
offline
Siri - "povremeno neupotrebljiva"
Sta je je Siri nikako ne radi kako treba... A pogotovo u Hrvatskoj jer nije sve dostupno.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
ansha kaže...
TranceMight kaže...

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

Jesi mozda bio u americi? Ovo tvoje su tipicni primitivni stavovi jednog balkanca koji se nije makao dalje od pri*izdine u kojoj zivi cijeli zivot i misli da je najbolji i najpametniji. 

 

Pravi si primjer intelektualne superiornosti hrvata {#}

A ti si tipična mind-controled lutka koja je zasljepljena lažnim sjajem, filmovima i bijelom fasadom , vjerujući kako je sve bajno i sjajno. Iza svega toga stoji golema trulež neodrživog kapitalizma koji živi na osnovi iskorištavanja populacije i resursa trećeg svijeta. No ne može i to vječno. Žao mi je kad su ljudi slijepi kod vlastitih očiju..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
limitedition kaže...
ansha kaže...

Jesi mozda bio u americi?

A ti si tipična mind-controled lutka koja je zasljepljena lažnim sjajem, filmovima i bijelom fasadom , vjerujući kako je sve bajno i sjajno. Iza svega toga stoji golema trulež neodrživog kapitalizma koji živi na osnovi iskorištavanja populacije i resursa trećeg svijeta. No ne može i to vječno. Žao mi je kad su ljudi slijepi kod vlastitih očiju..

Daj odgovori čovjeku. Jesi bio u Americi kad već imaš tako čvrsto mišljenje?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
TranceMight kaže...
inžinjer kaže...
TranceMight kaže...
NEW_MAN kaže...

Read the fine print lol.

 

Pretpostavljam da ekipa koja tuži ima laganu mentalnu retardaciju ili ciljano idu u kupovinu proizvoda da bi kasnije mogli na sud.

 

ako to rade, onda nisu glupani i intelektualno retardirani, vec FACE.... ali sumnjam ja u to, klasican glupavi amer koji vjeruje Jobsu i slicnim degutantnim personama!

 

 Fascinantno mi je kako je kod nas sasvim normalno postalo koristiti izraze poput "glupavi amer" - a govorimo o zemlji koja je po svim obrazovnim i tehnološkim mjerilima svjetlosnim miljama iznad ovih krajeva. Fascinantno.

A meni je fascinantno kako je to nekome cudno :) sve stvar percepcije jel...

 

ali drustvo koje zivi konzumeristicki, rastrosno... 60% debelih prasaca... a sve to zasluzuje vanjsko politickoj politici nasilja, lopovluka i izrabljivanja drugih bas i ne vidim drukcije nego GLUPO, a to sto netko ima krivu percepciju, jebi ga,,, stvar percepcije a to i govori o takvim pojedincima, jako puno....

 

obrazovni system, jes... imaju nekolko vrhunskih univerziteta i masu nicega :) i nedostatak mozgova nadopunjuju imigracijom, jel, pametni :)) strasno :P

 

Nekoliko vrhunskih sveučilišta!?

 

Inače, Amerikanci imaju oko 30% visokoobrazovanih, a to što im ni to nije dovoljno pa još uvoze vrhunsku obrazovanu radnu snagu dovoljno govori o snazi ekonomije i ulozi znanja u takvom društvu. Iz perspektive većine ostatka svijeta, krajnje je licemjerno i idiotski takvo društvo nazivati glupim.

 

 

14 godina
offline
Re: Siri - "povremeno neupotrebljiva"
inžinjer kaže...

Nekoliko vrhunskih sveučilišta!?

 

Inače, Amerikanci imaju oko 30% visokoobrazovanih, a to što im ni to nije dovoljno pa još uvoze vrhunsku obrazovanu radnu snagu dovoljno govori o snazi ekonomije i ulozi znanja u takvom društvu. Iz perspektive većine ostatka svijeta, krajnje je licemjerno i idiotski takvo društvo nazivati glupim.

Ja se, recimo, slažem da ne treba cijelo društvo zvati glupim, ali moje osobno iskustvo sa Amerima, a imam ga podosta, govori mi da su "tupavi".

Ne u smislu da su retardi nego jednostavno njihov tip života, taj njihov ogranak "civilizacije", je takav da izrodi oveći broj čudnovatih uskoumnih ljudi.

Da stvar ne bude nekakav napad, želim napomenuti da taj uzorak primjećujem i u ovoj bananko državi sa nepismenim "visokoobrazovanim" ljudima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 11:02 (eevek).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice