Optima službeno predstavila Tornado

poruka: 11
|
čitano: 4.528
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Optima službeno predstavila Tornado".
16 godina
odjavljen
offline
Optima službeno predstavila Tornado

"međunarodnim mobilnim ili fiksnim mrežama korisnike Tornada stoji tek 0,74 kn s PDV-om"

 

Zaj*bi, ima puno jeftinijih opcija, a za ovo smece jos moras bit spojen na net.

 

Dok se nalazim u inozemstvu radje cu koristiti Skype (5 centi prema fiksim linijama) ili Viber ako ga druga osoba ima.

 

Smece.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 20:53 (Edge).
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima službeno predstavila Tornado
I agree with kolega
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
offline
Re: Optima službeno predstavila Tornado
Po čemu je ovo bolje od, npr, nonoha?
K
13 godina
offline
Re: Optima službeno predstavila Tornado
Dobra ideja koja je lose realizirana
AMD u <3 Intel u C===3
15 godina
offline
Re: Optima službeno predstavila Tornado

a može li malo pojašnjenja ... osim kritike, zašto je ovo toliko loše?

14 godina
neaktivan
offline
Optima službeno predstavila Tornado

Neki spominju Skype isl voip-sip servise , ali problem skypea je korištenje kanala, znaći korištenje nekog od pristupa internetu, e sad ako nemate wifi a trebate obaviti razgovor tada jedina mogučnost ostaje korištenje podakatovnog prometa , koji koliko se ja sječam je bio ogromno skup.

 

Meni se ovo čini OK.

 

Možda sam negdje pogriješio pa molim da me se ispravi.

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Optima službeno predstavila Tornado
Za Tornado su vam potrebni:
  • Pametni mobilni uređaj (smartphone)
  • Aplikacija Tornado koju možete besplatno preuzeti s AppStorea ili Google Playa
  • Širokopojasni pristup internetu (Wi-Fi, 3G) putem bilo kojeg operatera
  • 074 broj koji dodjeljuje Optima Telekom


    Kako se meni cini, i tu treba pristup internetu :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Optima službeno predstavila Tornado
cutshade kaže...
Za Tornado su vam potrebni:
  • Pametni mobilni uređaj (smartphone)
  • Aplikacija Tornado koju možete besplatno preuzeti s AppStorea ili Google Playa
  • Širokopojasni pristup internetu (Wi-Fi, 3G) putem bilo kojeg operatera
  • 074 broj koji dodjeljuje Optima Telekom


    Kako se meni cini, i tu treba pristup internetu :)

Ovo bold-ano, jel se to naplačuje?

 

Ako da, ova usluga nema smisla onda.....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Optima službeno predstavila Tornado

...odmah kad sam to vidio, palo mi na um, da ako si u drugoj državi, trebao bi imati neki sim od lokalnog gsm operatera...jer inace placas roaming naravno.
Ima voip davatelja koliko hoces, samo su valjda stavili tako zvucno ime, da korisnici to ne povežu, pa možda potraže nekog jeftinijeg.
I još ovo sa njivoe stranice:

"

Za kvalitetno funkcioniranje ove usluge, Optima Telekom je razvio vlastitu aplikaciju koja je potpuno integrirana u sustave Optima Telekoma, čime je korisnicima zajamčena sigurnost korištenja i podrške. KomunikacijaTornadom maksimalno je sigurna budući se za vezu koristesecureserverii TLS tehnologija pa se pozivi do pozivatelja ne mogu neovlašteno presretati ili blokirati. Usluga Tornado i dalje će se razvijati te uskoro očekujemo mogućnostvideocalla, instant messaginga i signalizaciju prisutnosti korisnika na mreži.

Zbog korištenja posebnih codeca aplikacija se može koristiti i na standardnim brzinama za prijenos podataka kod mobilnih operatera, pa za uspostavu kvalitetnog razgovora nije nužna brza Wi-Fi veza."

 

Ali mislim da to nije losa cijena, + uspostava poziva 7 lipa.

 

.......................................................................................................

Uslugu nisam ni gledao kao unutar hr, tu naravno nije isplativa.

Ja dok sam vani (npr. tajland)....lokalna gsm kartica + skype...svaki veci trg. ili neki centar ima wifi, svugdje ga uglavnom ima... roaming izbjegavam...
jer sam se jedamput nešto zeznuo sa t-mobile...pa sam dobio jos 1000kn na račun :).
Ali kad bi roaming sa njihovom mrezom bio uključen, e to bi bila vrhunska stvar...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 13:52 (cutshade).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Optima službeno predstavila Tornado

Uzas, katastrofa i jad!

Pa na bonbonu imam poziv prema svim mrezama (ukljucujuci i fiksne) za 0,70 kn/min, a ne trosim internet promet.. Ajde da se placa neka naknada, tipa 100-130kn (da budu jeftiniji od revolucije) pa deri besplatno, al ove cijene su smijesne. I jos uspostavu poziva naplacuju, daj me nemoj! 

Isplativije mi frendove s kojima se stalno cujem nagovorit na Viber nego uzimat nesto ovakvo. Za danasnje doba, 2012. godinu, ovo je presmijesno, a u isto vrijeme i vrlo zalosno.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
15 godina
offline
Optima službeno predstavila Tornado

SIP Tornado 40

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice