Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

poruka: 50
|
čitano: 6.895
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Xbox - nema igre bez Interneta?".
16 godina
odjavljen
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Bravo - ne znaju kako da zaštite igre pa uvedu nešto ovako glupo. Danas-sutra ćeš sa kupljenom igrom dobiti vizitku od čovjeka koji radi za firmu koja je izdala igru i ako hoćeš igrati moraš njega nazvati i sačekati da dođe i kontrolira kako se igraš. Učinkovito, ne?

Freak Show Inc.
 
29 2 hvala 3
16 godina
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Još malo, pa će Tscum i ekipa davat konzole umisto rutera {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Ova ideja mi je isto dobra kao i driveri od Razera za mis koje nemozes podesiti ako nemas account i nisi logiran u njega na racunalu gdje imas drivere.

Sto ako imas super providera pa ti veza puca svakih nekoliko minuta, kako onda igrati ako ti igra obrise sav progress?

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
20 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

prelose,mislim da to nije u redu i da ces izgubiti mali dio korisnika xboxa

 
4 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

http://vgm.tv/
Moj PC  
29 2 hvala 16
14 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

mrzim glasine

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Ako sony ne uvde slicnu glupost njegova konzola ce se mnogo bolje prodavati...posebno na trzistima sa ajmo reci manjom kupovnom moci...

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
dex3108 kaže...

Pogledao sam do kraja ovaj rant nadajuć se da će na kraju dobit srčani udar.

Moram priznat da sam razočaran malo.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
malina22 kaže...

Ako sony ne uvde slicnu glupost njegova konzola ce se mnogo bolje prodavati...posebno na trzistima sa ajmo reci manjom kupovnom moci...

vec je potvrđeno da nece 

http://revohd.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Kakva glupost!

Pa Sony je sa PS3 pokazao svijetu da ima načina obrane od pirata.

Znam da je Ps3 do određenog firmwera probijen ali broj ljudi koji su modali konzolu je mizeran.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

hjojjj da oce ovo uradit, sto bih volio, pa da propanu ko titanik....

Ne kontam tu logiku?? konzola always on wtf? pa kod mene nije vidila interneta, niti ce ikad.

 

 
7 2 hvala 0
16 godina
online
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Je l' ovo fejk, ili je taj Ortha toliko retardiran (pročitati celo): slika.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

MS bolje da progovori uskoro inace su u velikom problemu :D Sony sada zadovoljno trlja ruke XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
roseman kaže...

Kakva glupost!

Pa Sony je sa PS3 pokazao svijetu da ima načina obrane od pirata.

Znam da je Ps3 do određenog firmwera probijen ali broj ljudi koji su modali konzolu je mizeran.

Koliko sam upucen probili su tu zastitu ali moras gurati USB u konzolu i slicne stvari kako bi to radili.

Uglavnom je jednostavnije dat 500kn za igru i biti miran.

A od izlaska PS3 je proslo dosta godina.

Jednostavno se M$-u ovo cini kao jednostavnije i bok.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
Adam Orth kaže...
Živimo u svijetu u kojem se podrazumijeva da smo uvijek online. Vučem paralelu s nekupnjom usisavača za prašinu radi mogućnosti da ponekad nestane struje.

Ne, to je kao da ne kupiš usisavač jer možda nećeš imati pristup Internetu, a usisavač ne radi bez veze na Internet...

Gledam te!
12 godina
odjavljen
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

ako ce bit neke zarade na konzoli onda piratstvo nije neki problem (kao sto nije bilo sa PS2)

http://revohd.blogspot.com/
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Da ovaj lik je skroz mutav!

Čak na kraju i vrijeđa ljude koji žive izvan velikih gradova.(ponaša se kao Milanović)

Izgleda da nezna ništa o marketingu

Brijem ak Bill Gates ovo vidi da je najebo.

Ja ti sigurno nebi kupio novi box

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
roseman kaže...

Da ovaj lik je skroz mutav!

Čak na kraju i vrijeđa ljude koji žive izvan velikih gradova.(ponaša se kao Milanović)

Izgleda da nezna ništa o marketingu

Brijem ak Bill Gates ovo vidi da je najebo.

Ja ti sigurno nebi kupio novi box

Ti očito nemaš pojma o engleskom jeziku. On vrijeđa ljude ili govori kako je ovo odjeb Microsofta svim ljudima koji žive izvan velikih gradova kao što on živi. Još i sam govori da živi i da će umrijet u toj sredini. I kaj ak to  Bill vidi? Kaj mu bude, poslal hitmana da ga ubije. Nemoj bit smiješan. Boli Billa (ona stvar) za debila.

12 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Oko čega se vi mučite? Pa ako če koristiti internetsku vezu za kontrolu tih igara da bi se spriječilo piratstvo, mora postojati server na koji se veže i koji šalje neke pakete XBOX-u da bi radio, moš si mislit da se neće moći lokalno nešto izvest pomoću računala i sl, ko hoće piratluk... itd.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
SolidSnakeCRO kaže...

Ti očito nemaš pojma o engleskom jeziku. On vrijeđa ljude ili govori kako je ovo odjeb Microsofta svim ljudima koji žive izvan velikih gradova kao što on živi. Još i sam govori da živi i da će umrijet u toj sredini. I kaj ak to  Bill vidi? Kaj mu bude, poslal hitmana da ga ubije. Nemoj bit smiješan. Boli Billa (ona stvar) za debila.

Izgleda da od nas dva jedino ti nemaš blage veze o engleskom ili ti je poduku davala Ingrid.

 

Manveer Heir:

You"ve lived in L.A. , SF, Seattle....very conected places

Try living in Janesville or Blacksburg!

 

Orthy:

Why on Earth would i live ther!

 

Dali još nekaj nije jasno u ovom dijalogu?

Ako ovakav govor nije omalovažavanje onda neznam šta je.

Nisu svi ljudi iz centra Zagreba kao ti, i ne žive svi u stanu čiji kvadrad dođe 10.000 eurića

a i da malo bolje proučiš svoje podrijetlo vjerojatno bi uvidio da su tvoji došli i neke zabiti,kao i večina Zagrebčana

POŠTO JE ZAGREB PRIJE 100 GODINA IMAO 100.000 ŽITELJA

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 12:47 (roseman).
11 godina
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
Najveci problem ovdje nebi bio piratstvo nego upravo to sto barem kod nas nema svatko internet konekciju kao ni u svijetu a i sto ako negdje putujem na odredjeno vrijeme htio bih ponijeti konzolu. Dosad sto se tice Xboxa i Sony jeve konzole samo radi hitova prednost ide na stranu PlayStation a a ako i ovo uvedu barem ce prepolovit prodaju konzole.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
roseman kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Ti očito nemaš pojma o engleskom jeziku. On vrijeđa ljude ili govori kako je ovo odjeb Microsofta svim ljudima koji žive izvan velikih gradova kao što on živi. Još i sam govori da živi i da će umrijet u toj sredini. I kaj ak to  Bill vidi? Kaj mu bude, poslal hitmana da ga ubije. Nemoj bit smiješan. Boli Billa (ona stvar) za debila.

Izgleda da od nas dva jedino ti nemaš blage veze o engleskom ili ti je poduku davala Ingrid.

 

Manveer Heir:

You"ve lived in L.A. , SF, Seattle....very conected places

Try living in Janesville or Blacksburg!

 

Orthy:

Why on Earth would i live ther!

 

Dali još nekaj nije jasno u ovom dijalogu?

Ako ovakav govor nije omalovažavanje onda neznam šta je.

Nisu svi ljudi iz centra Zagreba kao ti, i ne žive svi u stanu čiji kvadrad dođe 10.000 eurića

a i da malo bolje proučiš svoje podrijetlo vjerojatno bi uvidio da su tvoji došli i neke zabiti,kao i večina Zagrebčana

POŠTO JE ZAGREB PRIJE 100 GODINA IMAO 100.000 ŽITELJA

Očito ti nisi razumio kaj sam ja napisao. On ne vrijeđa ljude koji žive u ruralnim krajevima nego komentira ili Microsoftovu korisničku podršku pošto kaže is that the way you talk to a customer ili rejđa zbog komentara nekog debila koji je odg. nekom drugom  liku da tko mu je kriv kaj živi u ruralnom području. Znači on ne vrijeđa nikoga tko je iz ruralnih krajeva, nego ih brani napadom na komentare msa ili onog debila. Pa i sam kaže i lived in a rural area, i was born in a rural area and i will die in a rural are. Kaj bude sam sebe vrijeđa? Pa jel govori kakav je to odnos Microsofta prema njima, prema ljudima kaj žive praktički u pustinji i koji nemaju stalan pristup internetu. Znači nema govora o omalovažavanju jer time, a ako te zanima razina mog engleskog javi se na skajp pa ti bude Ingrid pokazala malo znanja.

11 godina
protjeran
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Ej SolidSnake, ti si izgleda malo udaren u glavu.

Ne priča se o videu i onom debelom stvoru, nego o Adam Orthi, zaposleniku Microsofta i o njegovom govoru na twiteru.

Daj čitaj jeb##i topic sa razumijevanjem.

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
SolidSnakeCRO kaže...
roseman kaže...

Da ovaj lik je skroz mutav!

Čak na kraju i vrijeđa ljude koji žive izvan velikih gradova.(ponaša se kao Milanović)

Izgleda da nezna ništa o marketingu

Brijem ak Bill Gates ovo vidi da je najebo.

Ja ti sigurno nebi kupio novi box

Ti očito nemaš pojma o engleskom jeziku. On vrijeđa ljude ili govori kako je ovo odjeb Microsofta svim ljudima koji žive izvan velikih gradova kao što on živi. Još i sam govori da živi i da će umrijet u toj sredini. I kaj ak to  Bill vidi? Kaj mu bude, poslal hitmana da ga ubije. Nemoj bit smiješan. Boli Billa (ona stvar) za debila.

O čem ti pričaš? Roseman je dobro rekao.

 

Uglavnom, bahati amerikanac koji ne vidi dalje od svog kvarta, a kamo li države. 

Mi smo relativno razvijena zemlja a pristup internetu van gradova je užasan. Očito je tako i u americi, a kamo li u manje razvijenim zemljama. Sony je pokazao da se učinkovita zaštita može napraviti i bez ovakvih gluposti, a Microsoft samo beskrajno komplicira stvari što se tiče gaming odjela (GFWL je takvo neviđeno g**no, čovjek bi očekivao puno više od kompanije koja radi najrašireniji OS i jednu od najpopularnijih konzola - trebalo mi je jedno 3 dana da prokužim kako kupiti, preuzeti i instalirati DLC za Bioshock 2 tako da radi - i još uvijek ne radi kako treba. 

14 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
Rade0n kaže...

Ej SolidSnake, ti si izgleda malo udaren u glavu.

Ne priča se o videu i onom debelom stvoru, nego o Adam Orthi, zaposleniku Microsofta i o njegovom govoru na twiteru.

Daj čitaj jeb##i topic sa razumijevanjem.

I ti bi bio da cijelu noć nisi spavao i popravljao neku usranu matičnu ploču. Roseman moja isprika, bezveze smo raspravljali, nisam uopče skužil...

11 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

I svo to cendranje zbog glasina? Ajd dobro...

kuku lele
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 13:23 (Legiija).
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

budem ostao na 360 i bok

 

I tog Orthy isto nabijem na ku***!  kako bi Mamic rekao

[19xx] C3c1l
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

playstation 4,here I come!

 

imam xbox,volim ga,al ako ovo uvedu to je dovoljan razlog da predjem na ps4

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Novi Xbox - nema igre bez Interneta?

Zar nije još ranije rečeno da će i PS4 imati istu stvar?

 

EDIT: Pomešao... beše nešto o blokiranju polovnih igara i slično, ali ovo valjda nije. Tj barem ne za sada.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 15:52 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Xbox - nema igre bez Interneta?
immolation kaže...

hjojjj da oce ovo uradit, sto bih volio, pa da propanu ko titanik....

Ne kontam tu logiku?? konzola always on wtf? pa kod mene nije vidila interneta, niti ce ikad.

 

 

Stvarno vas ne kužim? Prvi dan kad sam kupio PS3 zakačio sam ga na interenet i otkačit ću ga kad kupim PS4. U čemu je problem? Igram svakodnevno fut na fifi i za taj mod igre internet je obvezatan. Nisam primjetio nikakve probleme u igri niti famozno pucanje veze. Pa nije ovo 1996 god. Ne vidim u činjenici da je internet obvezatan bilo kakav prblem zbog kojeg bih pisdio ili bojkotirao proizvod. Mislim da je ovo problem samo ljudima koji su do sada imali konzolu s piratskim sadržajem i sada se osjećaju ugroženo...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice