(Ne)popravljivost tableta

poruka: 7
|
čitano: 2.433
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "(Ne)popravljivost tableta".
14 godina
offline
(Ne)popravljivost tableta

Da, imam kolegu , koji u Nizozemskoj radi u servisu i rekao mi je još prije par dana kakao mu se više gadi ići na posao koliko mu se Microsoftovih konzola vrača i koliko ima muke sa njima da je skoro nemoguće nešto popraviti da ne napravi još veču štetu.

Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: (Ne)popravljivost tableta
Crotiger kaže...

Da, imam kolegu , koji u Nizozemskoj radi u servisu i rekao mi je još prije par dana kakao mu se više gadi ići na posao koliko mu se Microsoftovih konzola vrača i koliko ima muke sa njima da je skoro nemoguće nešto popraviti da ne napravi još veču štetu.

Misliš tableta ili Xboxa?

13 godina
offline
(Ne)popravljivost tableta

Appleovci ne brinite, za par dana ista će tvrtka objavit kako ipak nije tako teško popraviti ipad (nebi bilo prvi put)

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: (Ne)popravljivost tableta
sisko93 kaže...

Appleovci ne brinite, za par dana ista će tvrtka objavit kako ipak nije tako teško popraviti ipad (nebi bilo prvi put)

Čemu trolanje?

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: (Ne)popravljivost tableta
sirka666 kaže...
Čemu trolanje?

Žalosno je to ali istinito (barem po posljednjoj sličnoj vijesti objavljenoj na bugu).

Tko se zadnji smije, nije skužio!
16 godina
neaktivan
offline
(Ne)popravljivost tableta

Da li se tu misli na popravljivost od strane nestručnjaka, vlasnika uređaja, koji npr. želi zamijenti bateriju koju je kupio na ebayu, ili na popravljivost od strane ovlaštenog servisa?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: (Ne)popravljivost tableta

Od strane servisa - korisnik nema što prčkati po unutrašnjosti tableta, budući da kod (gotovo) svih tableta nije predviđena nikakva nadogradnja opreme unutar njega.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice