Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

poruka: 21
|
čitano: 3.487
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobitel najpopularniji elektronički uređaj".
14 godina
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

da zato su mobiteli i najskuplje naprave u današnje vrijeme,za jedan srednje skupi  mobitel možeš kupiti lcd tv ,a za najeftiniji mobitel kupiš neki divx player i zadovoljstvo je sigurno veće nego kupovina komada plastike i silicija

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
2 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

Ma svaka im čast za istraživanje, mi to nismo znali Belji se

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

wow nemoj cimat !! :O

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
Sve vijesti su vezane za američko tržište. Zar je EU toliko zaostala da nema informatički vijesti?
16 godina
neaktivan
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

No shit Sherlock!

http://www.youtube.com/user/sfdebris --- recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
EnlightenedPhoenix kaže...
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)

Hoćeš reći da zato što su mobiteli mali ne vrijede toliko?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
EnlightenedPhoenix kaže...
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)

 

Zasto? Ako to nekome koristi ikako, ne vidim problem, pa cak i ako se zbog toga samo osjeca bolje iz bilo kakvog razloga. Moj je mobitel na ugovor bio 3000 kn, i opet bih i cu dati toliko za novi kad dodje vrijeme, a ne koristim ga ni za kakav posao, iako mi je par puta jako dobro dosao na faksu. Mobitel je ipak nesto sto 0-24 imas sa sobom i sluzi necemu, za razliku od nakita, recimo, za koji ljudi daju i puno vise novaca a ne sluzi nicemu osim sto lijepo izgleda.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
Ja hocu reci da su ljudi jednostavno idioti :)


I kuzim sada zasto se tolika fama podize oko mucenja zivotinja...

Pa pametnije su od ljudi...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
dragec0 kaže...

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

Ta nokia ne može biti starija od 6 godina. Tebe ona dobro služi, mene nebi. Imaš ljude koji žele nešto više od svog mobitela, a ne samo pozive i poruke.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 15:53 (dejo6).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
dejo6 kaže...
dragec0 kaže...

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

Ta nokia ne može biti starija od 6 godina. Tebe ona dobro služi, mene nebi. Imaš ljude koji žele nešto više od svog mobitela, a ne samo pozive i poruke.

Nemam nista protiv nek daju tolike novce za mobIzlanuo sesamo nevolim kad cujem kod svojih kolega a covjece dao sam za mob 4000kn a otisao mi tach screen i u servisu mi trazi preko 200knIzlanuo sesto si kupovao onda taj mob ako ces kukat za svaku sitnicu popravka ni jedan mob nije vjecan u trajnosti i imas pravo u svezi mog zabunio sam se star je 5god!

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 15:58 (dragec0).
14 godina
protjeran
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
EnlightenedPhoenix kaže...
wow... koji idioti placaju ovakva istrazivanja :O


Nego... ljudi su idioti koji su spremni za nesto sto im stane u džep dati cca 4 - 5k kuna... meni je to idiotizam (osim ako nije za poslovne svrhe recimo)

  Kada kupi neka pomahnitali nadobudni mazohista koji želi pratit naljepnice na šajni kučištima, mobitel postaje pepeljara na biciklu...

Kada netko traži mobitel koji mu treba a košta 4k kn mobitel postaje pametnija spravica nego li pepeljara...

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
jos malo pa ce skole bit opcionalne

ili bit ce obvezna godina dana tecaja naprednog rada na mobitelu i to ti je cila skola
ubio si sve moje ljude
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
dragec0 kaže...

Da das sada za mobitel 5000knIzlanuo seda bih za godinu dana vrijedio 2500knPlačja imam nokiu 2650 pa je stara 10god i bolje me sluzi nego neki skupi bez uvrede!

 

Sta me briga koliko ce vrijediti mobitel za godinu dana? Bitno je koliko mi vrijede funkcije koje ima, tj. koliku korist imam od njega, a ne koliko vrijedi novaca.
14 godina
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

Ja ću dat i 15000kn za mobitel, ako može skuhat ručak.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
Jednostavno onome koje trebaju mogučnosti novih mobova nemaju izbora za kupovinu jeftinijih uređaja sličnih mogučnosti.To se ponajviše odnosi na poslovne korisnike.
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel najpopularniji elektronički uređaj

Prodajem SE V640i pogledajte u oglasima! pp kupci!

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
Luxy2501 kaže...

Prodajem SE V640i pogledajte u oglasima! pp kupci!

Bolje da staviš u potpis kao ja :)

Btw, pogledajte samo koliko su kvalitetniji stari mobiteli od novijih :)

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
EVO kaže...

Ja ću dat i 15000kn za mobitel, ako može skuhat ručak.

Bolje da ti neka teta,treba(djevojka) skuha rucak nego mobBelji se

14 godina
offline
RE: Mobitel najpopularniji elektronički uređaj
dragec0 kaže...
EVO kaže...

Ja ću dat i 15000kn za mobitel, ako može skuhat ručak.

Bolje da ti neka teta,treba(djevojka) skuha rucak nego mobBelji se

E to je teško nać.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice