Javno testiranje Skype Translatora

poruka: 5
|
čitano: 1.830
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Javno testiranje Skype Translatora".
15 godina
offline
Javno testiranje Skype Translatora

Ako to radi kao google prevoditelj, onda ha, ha, ha. (Novnar nije napisao da je kodno ime tog projekta - Ingrid)

Get ready to go from the moment you open the Unity Editor. Unity’s pared-back, intuitive workflows underpin a powerful toolset, to keep your game development moving swiftly along. Instantly import any asset with the most comprehensive asset pipeline on the market. Create complex worlds with Unity’s rapidly scalable scene building blocks. Dive into scripting with industry-standard languages and super-fast compilation times.

Nabavite spremni otići od trenutka kada ste otvorili jedinstvo Editor. Jedinstvo u odnosu prema natrag, intuitivan tijek rada poduprijeti snažan alata, kako bi se razvoj igara kreće brzo zajedno. Odmah uvesti bilo koje imovine s najopsežnijim cjevovoda imovine na tržištu. Stvaranje složenih svjetove i jedinstva ubrzano skalabilne scena građevnih blokova. Uronite u skripti sa standardnim jezicima i super-brzim vremenima kompilaciju. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 8:10 (rjakopec).
 
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Javno testiranje Skype Translatora

Uf... Star trek... :D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Javno testiranje Skype Translatora

Još kad bi automatski prepoznao tonalitet/boju glasa govornika...

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Javno testiranje Skype Translatora

Nekako znam da ovo nece bit dobro :D Kad se Microsoft primi neceg sto jos nitko nije nikad nije dobro.

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Javno testiranje Skype Translatora

Cemu toliki pesimizam? Zivi bili pa vidili. Mozda od ovoga stvarno nesto i bude za glavnih 5-6 jezika , a za ostale ce vjerojatno bit losiji prijevodi al sta god daju bolje je nego nista.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice