Google Glass zabranjen u britanskim kinima

poruka: 18
|
čitano: 2.322
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Glass zabranjen u britanskim kinima".
16 godina
offline
Google Glass zabranjen u britanskim kinima

Onaj koji gleda filmove CAM kvalitete sigurno nije planiral ici u kino te samim time nije napravio stetu jer ih nije uskratio za dobit koju bi ostvarili prodajom ulaznice.

Ne pada mi na pamet gledat nista ispod 720p a obozavam pogledat dobar film u kinu, tak da stvarno ne kuzim kak nekome moze biti gušt gledat CAM.

Inace imam par prijatelja koji gledaju CAM i oni sami nemaju objasnjenje za taj mazohizam. 

Rade bi da mi neko oci iskopa nego da gledam CAM ili TS kvalitetu filma!

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 14:51 (NEW_MAN).
Moj PC  
30 2 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Google Glass zabranjen u britanskim kinima

Zar već nije ionako u kinima zabranjeno korištenje bilo kojeg uređaja za snimanje; tj. zašto se sad posebno izdvaja Google Glass? A recimo, GoPro kamere nitko ne spominje. Oba mogu snimati, oba su zabranjeni.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Glass zabranjen u britanskim kinima

Ma lako je za kina, ali slijedim im (očekivana) zabrana po državama ... Kina i Rusija prve .

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
vjerojatno zato kaj google glass u mraku izgleda puno diskretnije od gopro, mobitela, kamera..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima

cam i ts su ionako sasvim negledljivi i gubitak su vremena. Google Glass nije iznimka, naprotiv po onome što sam vidio kvaliteta videa je znatno lošija od većine drugih uređaja kojima bi pirati mogli snimati. Posebno spominjanje google glassa kao potencijalno piratskog oruđa je vjerojatno sponzorirano od Googlea.

S druge strane evo ja mogu reći da iako povremeno odem u kino daleko bolji ugođaj mi je film pogledati kod kuće.

1. ozvučenje u kinu u velikoj mjeri ovisi o tome gdje sjediš i samim time nije baš impresivno (ako idem u kino idem u IMAX)

2. ako film gledam kod kuće ne moram nikamo ići, zapeti u prometnoj gužvi na izlasku iz garaže i slično.

3. kod kuće stisnem pauzu i odem na WC, jedem i pijem što god poželim, pri tome nikome ne smetam, a nitko niti meni ne smeta tj. ne moram slušati tuđe šuškanje ili nedajbože nečija neodgojena derišta.
4. projekcija počinje točno kad meni odgovara.
5. zimi se ne smrzavam, ljeti se ne kuham jer vlasnik kina štedi na klimatizaciji.

Uglavnom, gledanje filma kod kuće ima toliko prednosti pred gledanjem u kinu da mi nije jasno koje je objašnjenje za odlazak u isto osim ako baš jako želiš gledati najnovije naslove, a ako si sklon piratstvu vjerojatno ćeš i njih naći u BlueRay formatu prije nego se pojave kod nas u kinima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 15:51 (jozef).
14 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
jozef kaže...

cam i ts su ionako sasvim negledljivi i gubitak su vremena. Google Glass nije iznimka, naprotiv po onome što sam vidio kvaliteta videa je znatno lošija od većine drugih uređaja kojima bi pirati mogli snimati. Posebno spominjanje google glassa kao potencijalno piratskog oruđa je vjerojatno sponzorirano od Googlea.

S druge strane evo ja mogu reći da iako povremeno odem u kino daleko bolji ugođaj mi je film pogledati kod kuće.

1. ozvučenje u kinu u velikoj mjeri ovisi o tome gdje sjediš i samim time nije baš impresivno (ako idem u kino idem u IMAX)

2. ako film gledam kod kuće ne moram nikamo ići, zapeti u prometnoj gužvi na izlasku iz garaže i slično.

3. kod kuće stisnem pauzu i odem na WC, jedem i pijem što god poželim, pri tome nikome ne smetam, a nitko niti meni ne smeta tj. ne moram slušati tuđe šuškanje ili nedajbože nečija neodgojena derišta.
4. projekcija počinje točno kad meni odgovara.
5. zimi se ne smrzavam, ljeti se ne kuham jer vlasnik kina štedi na klimatizaciji.

Uglavnom, gledanje filma kod kuće ima toliko prednosti pred gledanjem u kinu da mi nije jasno koje je objašnjenje za odlazak u isto osim ako baš jako želiš gledati najnovije naslove, a ako si sklon piratstvu vjerojatno ćeš i njih naći u BlueRay formatu prije nego se pojave kod nas u kinima.

ja imam doma televizor od 42 inča i to nije ni blizu doživljaju kad film gledaš u kinu,kad gledam film doma to uzimam zdravo za gotovo

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
13 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
blackalbum kaže...

ja imam doma televizor od 42 inča i to nije ni blizu doživljaju kad film gledaš u kinu,kad gledam film doma to uzimam zdravo za gotovo

Kino jest kino... Ali od 5 puta mogu pogledat film u miru jednom bez nekih glupih komentara nekih klinaca ili nečijeg smiljuljenja, dizanja prolaženja. kreljenja zvonjave mobitela itd...

Osobno volim kad se zvuk dobro odvrne... Što i doma isto napravim.

Što se tiče dijegonale 102-107 je premalo.. 140-150 bi bilo OK.. ali je također zeru više novčića.

I da... Pauza je uvijek prevelika....

 

Eh da i Cam i TS je smeće i neznam ko to uopče gleda... neznam nikog takvog...Minimala 720p.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 18:22 (Zver).
14 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
NEW_MAN kaže...

Onaj koji gleda filmove CAM kvalitete sigurno nije planiral ici u kino te samim time nije napravio stetu jer ih nije uskratio za dobit koju bi ostvarili prodajom ulaznice.

Ne pada mi na pamet gledat nista ispod 720p a obozavam pogledat dobar film u kinu, tak da stvarno ne kuzim kak nekome moze biti gušt gledat CAM.

Inace imam par prijatelja koji gledaju CAM i oni sami nemaju objasnjenje za taj mazohizam. 

Rade bi da mi neko oci iskopa nego da gledam CAM ili TS kvalitetu filma!

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
stirko55 kaže...
NEW_MAN kaže...

Onaj koji gleda filmove CAM kvalitete sigurno nije planiral ici u kino te samim time nije napravio stetu jer ih nije uskratio za dobit koju bi ostvarili prodajom ulaznice.

Ne pada mi na pamet gledat nista ispod 720p a obozavam pogledat dobar film u kinu, tak da stvarno ne kuzim kak nekome moze biti gušt gledat CAM.

Inace imam par prijatelja koji gledaju CAM i oni sami nemaju objasnjenje za taj mazohizam. 

Rade bi da mi neko oci iskopa nego da gledam CAM ili TS kvalitetu filma!

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

Hvala ti stranče, uljepšao si mi dan {#}

16 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima

Steta kaj se nemre snimit zvuk ko na whatsapp i stavit ko komentar. Tak sam se lijepo nasmijal na ovo snimljen kamenom.
Hvala

 

Evo jos se smijem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 19:31 (NEW_MAN).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
stirko55 kaže...

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

"Ja filmove gledam zbog priče, a ne zbog zvuka i izgleda."

 

-Tipični BUG forumaš/gejmer/troll/13-ogodišnjak

14 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
Onjegin kaže...
stirko55 kaže...

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

"Ja filmove gledam zbog priče, a ne zbog zvuka i izgleda."

 

-Tipični BUG forumaš/gejmer/troll/13-ogodišnjak

ma pišeš glupost ,uvijek je guštije gledati kad je slika vrhunska

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
jozef kaže...

cam i ts su ionako sasvim negledljivi i gubitak su vremena. Google Glass nije iznimka, naprotiv po onome što sam vidio kvaliteta videa je znatno lošija od većine drugih uređaja kojima bi pirati mogli snimati. Posebno spominjanje google glassa kao potencijalno piratskog oruđa je vjerojatno sponzorirano od Googlea.

S druge strane evo ja mogu reći da iako povremeno odem u kino daleko bolji ugođaj mi je film pogledati kod kuće.

1. ozvučenje u kinu u velikoj mjeri ovisi o tome gdje sjediš i samim time nije baš impresivno (ako idem u kino idem u IMAX)

2. ako film gledam kod kuće ne moram nikamo ići, zapeti u prometnoj gužvi na izlasku iz garaže i slično.

3. kod kuće stisnem pauzu i odem na WC, jedem i pijem što god poželim, pri tome nikome ne smetam, a nitko niti meni ne smeta tj. ne moram slušati tuđe šuškanje ili nedajbože nečija neodgojena derišta.
4. projekcija počinje točno kad meni odgovara.
5. zimi se ne smrzavam, ljeti se ne kuham jer vlasnik kina štedi na klimatizaciji.

Uglavnom, gledanje filma kod kuće ima toliko prednosti pred gledanjem u kinu da mi nije jasno koje je objašnjenje za odlazak u isto osim ako baš jako želiš gledati najnovije naslove, a ako si sklon piratstvu vjerojatno ćeš i njih naći u BlueRay formatu prije nego se pojave kod nas u kinima.

Odlazak u kino je društvena aktivnost i u principu ne ideš (barem ja) zbog filma nego društva. Nekaqva klopa prije, pogledaš film, pa piće neko kasnije malo se komentira film i sl.  Nitko (normalan) ne ide u kino sam. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
BlackDog22 kaže...

Odlazak u kino je društvena aktivnost i u principu ne ideš (barem ja) zbog filma nego društva. Nekaqva klopa prije, pogledaš film, pa piće neko kasnije malo se komentira film i sl.  Nitko (normalan) ne ide u kino sam. 

Ništa ne govori "društvena aktivnost" više nego trosatno sjedenje u mraku i tišini i zurenje u ekran.

16 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima

Odlazak u kino je vise od sjedenja u kino dvorani. Odes s ekipom gdi zene posaljete u shoping a ti s deckima popijes par gemista ili pivi, ovisi kaj pijes. Prije pocetka kupis kantu kokica jer ko ne ostavi barem kilu kokica na sjedalu i podu kina nije musko. Nakon filma jos neka cugica i seruckanje po filmu ili rusenje u nesvijest jer je film bil tak dobar, a nakon svega negdi van ili ako imate djecu, kuci.
Ispunjeno cijelo vecer i zdrobili ste soma kuna lol

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 7:51 (NEW_MAN).
14 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
Onjegin kaže...
stirko55 kaže...

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

"Ja filmove gledam zbog priče, a ne zbog zvuka i izgleda."

 

-Tipični BUG forumaš/gejmer/troll/13-ogodišnjak

Od svega sta si nabroja spadam jedino u tu prvu grupu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
stirko55 kaže...
Onjegin kaže...
stirko55 kaže...

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

"Ja filmove gledam zbog priče, a ne zbog zvuka i izgleda."

 

-Tipični BUG forumaš/gejmer/troll/13-ogodišnjak

Od svega sta si nabroja spadam jedino u tu prvu grupu.

 

Ali onda automatski spadaš i u ove ostale tri.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
14 godina
offline
Re: Google Glass zabranjen u britanskim kinima
PLASMAorLCD kaže...
stirko55 kaže...
Onjegin kaže...
stirko55 kaže...

u vecini slucajeva se slazem sa tebon, ali kad mi je enki film pre napet i zelin ga sto prije pogledat onda bi prista i da je snimljen kamenon.

"Ja filmove gledam zbog priče, a ne zbog zvuka i izgleda."

 

-Tipični BUG forumaš/gejmer/troll/13-ogodišnjak

Od svega sta si nabroja spadam jedino u tu prvu grupu.

 

Ali onda automatski spadaš i u ove ostale tri.

Nerazumim po cem to. Ako pratim određene teme na BUG-u neznaci da sam zaludeni gejmer niti da trollan u tim temama a pogotovo ne da sam 13-godisnjak.Jer ja sam misli kad sam rekao ovo prvo samo na BUG forumas a ne i ovo tipicni

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 20:08 (stirko55).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice