Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

poruka: 35
|
čitano: 5.430
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?".
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Ako im tehnologija bude kao ona za televozor, we are going to have a bad time eye scrolling..

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
Jos samsungovog bloutvera za dizejblat :))
12 godina
protjeran
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Kupit ću ga onda kada bude mogao pratiti i osjetiti moj prdac i zadah (po luku i ćevapima)...

 
3 25 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Ovo je super, skrolajne pogledom je dobra stvar ne moraš zamarati prst dok čitaš jedan jako dugaćak članak i sl, naj više mi se sviđa ovo da se ekran ne gasi dok god gledamo u njega.  A i jako je dobra ova tehnologija s SGS3 da kada pišeš poruku i odlučiš se nazvati taj broj umjesto poruke samo mobitel staviš na uho i on sam zove. Prednja kamera se može iskoristiti za puno stvari, ne služi ona samo za skype.

 

Ali ako je ovo istina što če imati SGS4 onda očekujem nešto bolju prednju kameru.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
11 godina
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
77ari kaže...

ne moraš zamarati prst dok čitaš jedan jako dugaćak članak

Not sure if troll or...

14 godina
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Bolje da mi skuha kavu jutro i napravi rucak,bas me zanima kako bi ovo funkcioniralo nakon par pivica i ko zna jesu li to testirali ukoliko misle dodat tu tehnologiju =)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
toninho kaže...

Bolje da mi skuha kavu jutro i napravi rucak,bas me zanima kako bi ovo funkcioniralo nakon par pivica i ko zna jesu li to testirali ukoliko misle dodat tu tehnologiju =)

 

Nakon par pivica ti izbaci "Dave vidim da si pijan zovem ženu!"

15 godina
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Još jedna aplikacija više koja će raditi u pozadini i cuclat bateriju.

Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
ovo ce bit koristeno kao i trikovi na s3
jedino oni prozorcic za video ima smisla
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

iScroll i iPause {#}

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
Moj PC  
3 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Osobno mislim da ne bi koristio ovu mogućnost jer neće biti ispolirana i ne znam kako radi, iako ima svojim prednosti i jako dobrih strana.

 

S druge strane ne razumijem ove koji pišu gluposti kako je to samo novi bloatware (dajte naučite pisat :)). Tako smo mogli reć za bilo što, ako ništa drugo TW je bloat ko da se najeo janjetine (malog Janka), ali bez njega bi bio Nexus ili kako neki mali kineski proizvođači imaju. Ne znam zašto se toliko opirete novim tehnologijama, jer budimo iskreni, da smo ovako razmišljali sredinom 2000-tih ne bi postojali touchscreen mobiteli bez ikakvih tipki. Touch je tehnologija puna mana, pogotovo u svom ranom stadiju kad je bila potrebna olovčica.

 

Mislim da je neka dobra (čak i ako ne ova) tehnologija moguća u S4, kako su na početku teasera najavili prilično samouvjereno.

 

Također, moramo biti sretni da imamo neku firmu koja izdvaja 1/3 sveukupne zarade za razvoj novih tehnologija umjesto da te novce mudro sprema u banku, te koja izdaje kakve-takve novitete umjesto samo dodatnog reda ikona. Isto kao i HTC sa svojim novitetima i Sony sa svojima nadam se da će S4 donijeti nešto stvarno veliko i korisno.

 

Molim Vas racionalne komentatore da ne klikate bezrazložno TD ili TU. Želim se barem na ovoj temi odmaknuti od hater-fanboy ratova, jer se ipak radi o kompleksnijoj i zanimljivijoj temi. Lijepo ako imate što protiv to u odgovoru ili citatu obrazložite. Jer bih htio vidjeti i drugačija mišljenja od - Samsung je plastično smeće, Apple je iSheep, blesavi bloatware.

 

Edit: Doašo sam vidjeti kako sam utjecao na hejtere. Loše izgleda, jer minutu nakon što je napisan moj komentar već ima TD bez odgovora. "Počet ću da se smejem" hahaha.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 12:30 (logik).
Moj PC  
17 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
izdvajaju 1/3 zarade za ovakve stvari? sumnjam, ovo je projekt za jednog developera u jedno popodne
13 godina
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Da je sve isto, osim hardvera kao na S3 onda bi se opet žalili, pa moraju barem pokušati sa novim stvarima iako vjerojatno odmah neće raditi kako bi trebale {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
apoteka kaže...
izdvajaju 1/3 zarade za ovakve stvari? sumnjam, ovo je projekt za jednog developera u jedno popodne

Za razvoj novih tehnologija... Pa nemoj me zezat da za druge tehnologije ne znas. Npr. Octa procesor, bolja kamera, bolja baterija, kako to sve strpati sto bolje u kuciste. Jesi procitao mozda o 33000h za dizajn Series 9 laptopa. 

 

A Samsung je jedan od najvecih svjetskih konglomerata. Imaju najveci razvojni centar u Koreji. Pa onda razmisli o cemu sam rekao.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
logik kaže...

Osobno mislim da ne bi koristio ovu mogućnost jer neće biti ispolirana i ne znam kako radi, iako ima svojim prednosti i jako dobrih strana.

 

S druge strane ne razumijem ove koji pišu gluposti kako je to samo novi bloatware (dajte naučite pisat :)). Tako smo mogli reć za bilo što, ako ništa drugo TW je bloat ko da se najeo janjetine (malog Janka), ali bez njega bi bio Nexus ili kako neki mali kineski proizvođači imaju. Ne znam zašto se toliko opirete novim tehnologijama, jer budimo iskreni, da smo ovako razmišljali sredinom 2000-tih ne bi postojali touchscreen mobiteli bez ikakvih tipki. Touch je tehnologija puna mana, pogotovo u svom ranom stadiju kad je bila potrebna olovčica.

 

Mislim da je neka dobra (čak i ako ne ova) tehnologija moguća u S4, kako su na početku teasera najavili prilično samouvjereno.

 

Također, moramo biti sretni da imamo neku firmu koja izdvaja 1/3 sveukupne zarade za razvoj novih tehnologija umjesto da te novce mudro sprema u banku, te koja izdaje kakve-takve novitete umjesto samo dodatnog reda ikona. Isto kao i HTC sa svojim novitetima i Sony sa svojima nadam se da će S4 donijeti nešto stvarno veliko i korisno.

 

Molim Vas racionalne komentatore da ne klikate bezrazložno TD ili TU. Želim se barem na ovoj temi odmaknuti od hater-fanboy ratova, jer se ipak radi o kompleksnijoj i zanimljivijoj temi. Lijepo ako imate što protiv to u odgovoru ili citatu obrazložite. Jer bih htio vidjeti i drugačija mišljenja od - Samsung je plastično smeće, Apple je iSheep, blesavi bloatware.

 

Edit: Doašo sam vidjeti kako sam utjecao na hejtere. Loše izgleda, jer minutu nakon što je napisan moj komentar već ima TD bez odgovora. "Počet ću da se smejem" hahaha.

Jadni mi ako trecerazredni software kojim samsung puni svoje smartphone spada pod "nove tehnologije".

 

Ne hate-am nego iz vlastitog iskustva znam kakvim smecem/gimmickom pune svoje uredjaje, disableanje ili jos bolje brisanje vecine samsungovog softwarea se namece kao zdravorazuman potez.

A tek dialer/contacts aplikacije na sgs3, da nije tuzno bilo bi komicno - cetverojezgrena zvijerka 3 sekunde otvara listu kontakata a scrollanje istih se odvija u 10ak fps. Naravno, to se rijesi tako sta se sa playa skine besplatan software koji je netko sklepao u kucnoj radinosti i koji radi beskonacno puta bolje od samsungovog.

Ili multi-window multitasking koji mozes koristiti samo s par aplikacija koje oni dozvoljavaju {#}

 

KIES da ne spominjem, e to je pravi primjer samsungovog softwarea, stvarno, blago nama sta imamo firmu koja pored milijardi koje zaradjuje ima obraza prodavati takve softwareske poluproizvode.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
apoteka kaže...
izdvajaju 1/3 zarade za ovakve stvari? sumnjam, ovo je projekt za jednog developera u jedno popodne

slazem se... ovo moze i neka aplikacija raditi na bilo kojem mobitelu. Bit je samo da imas kameru sprijeda koja raspoznaje oci i fokusira se na njihovo kretanje...

 

Aj nije jedno popodne, al u tjedan dana mos ovo implementirati u bilo koji mobitel...

 

Vijest je cisto marketinski velika, kad gledas detaljnije nije nesto...Marketing je luda stvar...Al da triba razvijati ...e pa triba....

11 godina
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Danas ti nemres ni opstat na trzistu ako ne lifras 'poluproizvode', a poslje ih pachiras, updateas...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
ansha kaže...
logik kaže...

Ne znam zašto se toliko opirete novim tehnologijama, jer budimo iskreni, da smo ovako razmišljali sredinom 2000-tih ne bi postojali touchscreen mobiteli bez ikakvih tipki. Touch je tehnologija puna mana, pogotovo u svom ranom stadiju kad je bila potrebna olovčica.

 

Također, moramo biti sretni da imamo neku firmu koja izdvaja 1/3 sveukupne zarade za razvoj novih tehnologija umjesto da te novce mudro sprema u banku, te koja izdaje kakve-takve novitete umjesto samo dodatnog reda ikona.

Jadni mi ako trecerazredni software kojim samsung puni svoje smartphone spada pod "nove tehnologije".

 

Ne hate-am nego iz vlastitog iskustva znam kakvim smecem/gimmickom pune svoje uredjaje, disableanje ili jos bolje brisanje vecine samsungovog softwarea se namece kao zdravorazuman potez.

A tek dialer/contacts aplikacije na sgs3, da nije tuzno bilo bi komicno - cetverojezgrena zvijerka 3 sekunde otvara listu kontakata a scrollanje istih se odvija u 10ak fps. Naravno, to se rijesi tako sta se sa playa skine besplatan software koji je netko sklepao u kucnoj radinosti i koji radi beskonacno puta bolje od samsungovog.

Ili multi-window multitasking koji mozes koristiti samo s par aplikacija koje oni dozvoljavaju {#}

 

KIES da ne spominjem, e to je pravi primjer samsungovog softwarea, stvarno, blago nama sta imamo firmu koja pored milijardi koje zaradjuje ima obraza prodavati takve softwareske poluproizvode.

 

Samsung nije dugo na tržištu softvera, i to se vidi. Ali ovdje nije bitan samo hardver, neće se to dogodit iz par kodova po Duhu Svetom.

Meni je na mom Noteu sve dobro, odnosno ne tako dobro. I igre i kontakti se otvaraju jednakom brzinom.

 

A ovaj multi-window i ostale stvari... Prva generacija čovječe, cool down. Drugi ni nemaju te opcije a ti bi ih na Samsungu iz prve savršene. Kad iPhone bude imao to, javi mi!

 

A za one druge... Ako se to može u tjedan dana napravit zašto to onda nije napravljeno? Zašto vi to niste napravili? Zašto HTC, Nokia, Sony nisu? Samo pitam...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 13:52 (logik).
15 godina
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Znaći, zagledam se u malu na cesti i smartphone mi odskrola na početak stranice? {#}

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Gledam S4 u izlogu u temobajlu... i pokretom očiju ga zlifram u džep? xD Cool tehnologija... :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
apoteka kaže...
izdvajaju 1/3 zarade za ovakve stvari? sumnjam, ovo je projekt za jednog developera u jedno popodne

vidim, veliki si ti strucnjak medju cetiri zida :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
TranceMight kaže...
apoteka kaže...
izdvajaju 1/3 zarade za ovakve stvari? sumnjam, ovo je projekt za jednog developera u jedno popodne

vidim, veliki si ti strucnjak medju cetiri zida :P

zaboga, nisam mislio doslovno

cak i ovo, ako se pokaze ludo popularno

ce se moci portati na druge androide

cime se gubi prednost s4

 

s druge strane, imaju odlicne ekrane i procesore

neka predstave nesto novog hardwera, a ne samo pumpat brojke...

13 godina
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Obzirom na danas prisutno i nivo razvoja kako IT tehnologije tako i tehnologija izrade recimo legura aluminija ili plastike, po meni ovo je samo logičan slijed razvoja nečegašto se jako dobro primjećuje u Google oćalama, jer pitam se ja, kako ćeš scrolat po "display-u" koji je u oćalama nego pokretom okica, tako da, samo naprijes samsung, i implementacijama novih naprednih tehnologija {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
logik kaže...
Za razvoj novih tehnologija... Pa nemoj me zezat da za druge tehnologije ne znas. Npr. Octa procesor, bolja kamera, bolja baterija, kako to sve strpati sto bolje u kuciste. Jesi procitao mozda o 33000h za dizajn Series 9 laptopa. 

 

A Samsung je jedan od najvecih svjetskih konglomerata. Imaju najveci razvojni centar u Koreji. Pa onda razmisli o cemu sam rekao.

 Samsung je firma koja proizvodi i u tome su jako dobri. Tzv. razvoj se svodi na izmjene proizvoda da ne budu optuženi za kopiranje. Inovatori su bili Philips, Sony, Apple... Navedi jedan proizvod koji je Samsung ikada izmislio; nećeš uspjeti. Oni prate tržište i ono što ima potencijal biva kopirano i lifrano u milijunima primjeraka... i to je dobro; konkurencija koristi nama kupcima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
Egregični kaže...
logik kaže...
Za razvoj novih tehnologija... Pa nemoj me zezat da za druge tehnologije ne znas. Npr. Octa procesor, bolja kamera, bolja baterija, kako to sve strpati sto bolje u kuciste. Jesi procitao mozda o 33000h za dizajn Series 9 laptopa. 

 

A Samsung je jedan od najvecih svjetskih konglomerata. Imaju najveci razvojni centar u Koreji. Pa onda razmisli o cemu sam rekao.

 Samsung je firma koja proizvodi i u tome su jako dobri. Tzv. razvoj se svodi na izmjene proizvoda da ne budu optuženi za kopiranje. Inovatori su bili Philips, Sony, Apple... Navedi jedan proizvod koji je Samsung ikada izmislio; nećeš uspjeti. Oni prate tržište i ono što ima potencijal biva kopirano i lifrano u milijunima primjeraka... i to je dobro; konkurencija koristi nama kupcima.

Pa et sudjelovali su najnovije u razvoju 3G, 4G i mozda i 5G, mp3 formata, Blu Raya....

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 21:08 (logik).
16 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
logik kaže...
Pa et sudjelovali su najnovije u razvoju 3G, 4G i mozda i 5G, mp3 formata, Blu Raya.... Informiraj se prije no pises.

 mp3 je izmislio i razvio http://en.wikipedia.org/wiki/MP3, a što se tiče mobilne telefonije - glavni igrači su Nokia, Ericson, Siemens N. (sada dio Nokie), Qualcom itd. Samsunga tu gotovo ni nema. Na kraju, nebitno - nisi odgovorio na moje pitanje: navedi jedan proizvod kojeg su oni izmislili, otkriće do kojeg su došli. Opet ću ponoviti: to nije ništa loše, dobar je proizvođač i koristan za nas kupce. Ne treba mu zbog toga pripisivati nešto za što nije zaslužan.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
Egregični kaže...
logik kaže...
Pa et sudjelovali su najnovije u razvoju 3G, 4G i mozda i 5G, mp3 formata, Blu Raya.... Informiraj se prije no pises.

 mp3 je izmislio i razvio http://en.wikipedia.org/wiki/MP3, a što se tiče mobilne telefonije - glavni igrači su Nokia, Ericson, Siemens N. (sada dio Nokie), Qualcom itd. Samsunga tu gotovo ni nema. Na kraju, nebitno - nisi odgovorio na moje pitanje: navedi jedan proizvod kojeg su oni izmislili, otkriće do kojeg su došli. Opet ću ponoviti: to nije ništa loše, dobar je proizvođač i koristan za nas kupce. Ne treba mu zbog toga pripisivati nešto za što nije zaslužan.

Problem je sto se bave elektronikom tek 40 godina iako postoje vec 70.

 

Al evo necu navoditi milijune puta kad su poboljsavali i prestavljali najbolje vezije postojecih tehnologija i proizvoda nego samo ono sto su prvi napravili. Iako su TVe, memorije i mobitele stalno usavrsavali kao npr Blu ray 3gen jos 2004. I krenut cu od novijih.

 

Sve u jedan DVD reproduktor, mobilni zaslon u boji, Blu ray reproduktor, dvostrani LCD, digitalni TV, 3d monitor, MPEG3 realtime, DVD snimac.

I mnogo puta najvece i najbrze memorije i procesori (to je ono zasto spominjes Qualcomm recimo). Sve sto su Samsung i SAIT (razvojni centar Koreje, Samsungov) razvili i koliko se to prodavalo je impresivno i moze se vidjeti na korporativnom profilu na webu.

Ako me vjerujete meni ne vjerujete ni CESu ni IFu ni nikome koji svake godine njima daju najvise nagrada za inovacije.

 

Zasto ovo pisem? Jer mi je zao da se Samsung uvijek zaboravlja iako si toliko toga napravili. Manje nego npr. Sony naravno ali nikako nije zanemarivo.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2013 20:21 (logik).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Samsung ima super hardver, samo je problem softver, mislim da malo porade na os-u mobitel bi bio stvarno jako brz s svoje 4 jezgre. Zar nije smiješno da neki iOs i WP8 s 2 jezgre rade malo brže neko sgs3?

Sgs je po meni super mobitel ali ima dosta mana  , super su ove stvari s prednjom kamerom meni zvuče jako dobro. Mislim zašto ste napali ovu tehnologiju? Mislite da oni nisu razmišljani o ovim manama koje vi govoite? Ako se zagledate na cesti u nešto/nekoga mobitel bi trebao vidjeti da ne gledaš u ekran pa neće ništa raditi.

 

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?

Radi li ovako {#} eye scroll

BajaBoss
Moj PC  
9 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S4 će pratiti pokrete očiju?
77ari kaže...

Samsung ima super hardver, samo je problem softver, mislim da malo porade na os-u mobitel bi bio stvarno jako brz s svoje 4 jezgre. Zar nije smiješno da neki iOs i WP8 s 2 jezgre rade malo brže neko sgs3?

Sgs je po meni super mobitel ali ima dosta mana  , super su ove stvari s prednjom kamerom meni zvuče jako dobro. Mislim zašto ste napali ovu tehnologiju? Mislite da oni nisu razmišljani o ovim manama koje vi govoite? Ako se zagledate na cesti u nešto/nekoga mobitel bi trebao vidjeti da ne gledaš u ekran pa neće ništa raditi.

 

To su danas upravo dosli screenshoti s ovim sto si reko.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice