Foro et orbi: Sedam godina foruma

poruka: 119
|
čitano: 12.392
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Foro et orbi: Sedam godina foruma".
16 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan roćkas.

 

Fora Forum.

 

2008

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:13 (dekstroza).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

2009. :) Jedan od dražih mi foruma, većinom na njemu provodim pauze tokom radnog vremena razglabajući o svemu i svačemu.

 

EDIT: Eh da, i sretan rođendan! Sa 7 godina se kreće i u školu pa očekujemo i nekakvu nadogradnju :)

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn --- Gaap#2615 --- http://eu.battle.net/wow/en/character/tarren-mill/Raventhorn/simple
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:19 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rođendan i da se barem još toliko družimo! :) 

 

A godina registracije: 2008.

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rockas i sve najbolje,  član od 2010

 

Edit: uz Facebook,  stranica na kojoj sam najviše vremena proveo :-P 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:16 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rodzendan meni a i BoL forumu :-)

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Hepi brzdej. 2008. 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

SRETAN ROĐENDAN!

 

Iako nisam član od samih početaka Bug forum  mi je pomogao u mnogim situacijama i nedoumicama! Svača čast svim forumašima i BUGu! :)

 

Reg 2013.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:19 (Azmo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Da ga nema, trebalo bi ga izmisliti.

 

Happy BD.

 

Član od 2010.

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Čestitam sretan rođendan forumu, mojem svakodnevnom utočištu od sive svakodnevice, počevši od 04/2009. 
Živi bili sto let, a poslije ćemo lako!

(dammit... ostao bez majice )

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:27 (WackyZG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Happy  Član od početka, valjda 2008. godine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:28 (Pendula).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rođendan.

 

Regan sam 2011-te.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sve najbolje, živjeli još 100 godina.

 Regan sam 2008-e, što je u ovom slučaju loše, bolej da sam regan prošle 

 

 

Edit: osječam se kao da sam se regaoprije pola godine, pa mene smatrajte 2014 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 13:00 (rooswelt1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Član od: (22.09.) 2009.

 

samo ako ima  XL ili XXL veličine majice, da ju mogu ponosno nositit u javnosti.

 

Sretna rođendan BoL!

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 14:30 (T-bone's).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Vec je toliko vremena proslo? Woohoo. Sve naj i hvala ekipi koja se brine da cijela stvar funkcionira kako treba.

 

Ja sam tu ako se ne varam od 2009, malo pisanja ali puno lurkanja 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rođendan!

Mnogo vremena sam proveo na ovim stranicama.

Ovdje sam od 2008.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

 Sretan ročkas svim forumašima i želje da potrajemo barem još... hmm. 

7.3.2009.

D.L
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

sretan rockas, jedini forum u kojem se vidi da su se autori foruma potrudili napraviti što bolji forum

 

eto ako pranja nece majcu za 2011 godinu , mozete racunati na mene :D registriran sam 2011. godine

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rođendan BUG forumu, lijepo je vidjeti nakon toliko dugo vremena da je i dalje na svom mjestu u funkcionira

Pridružio sam se forumu 26.12.2008 godine, i iskreno jako me sram kada vidim svoje prve postove i zašto sam se tada pridružio

 

 

 

90.018 korisnika (od toga 4.597 protjeranih!)

i jedno pitanje, koliko ih ima status neaktivan?

http://www.youtube.com/heat4HD || battlelog: HeatPwnz || steam: sentinel2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

upao 2008., taman sad mogu u prvi razred. dogurao do oznake lošijeg hotela ili kapetana ili mlađeg konjaka (tri petokrake). ne želim donositi opći sud o forumu. mene veseli (i ja, nadam se, barem nekoga) i koristan je (osobito s psihološkog motrišta). svašta čovjek tu sazna: i o tehnologiji i o znanosti i o BUG-ašima i o sebi. ponekad i ponešto o nekom proizvodu.  rođendan vam neću čestitati jer se ovo ne računa (meni je u ožujku pa ni vi ne čestitate meni) 

 

ćoroskop usput (malo uređen wiki):

 

Sloboda je kod vodenjaka stvar koju cijeni više od svega u životu i to je podstiče da izabere maksimalno neovisan način života, koji mu omogućuje zadovoljavanje originalne i plodne inventivnosti. Iako je po izgledu jako rezervirana, osoba rođena u znaku vodenjaka najčešce je altruist, spremna žrtvovati se za bližnjeg. Međutim, nema povjerenja čak ni u onog tko joj je najbliži, iz straha da ne bude izigrana. Njegov moderan duh podstiče ga u pravcu aktualnih djelatnosti. Zato se njemu otvaraju vrata uspjeha na polju tehnike, zahvaljujući njegovim mentalnim i manuelnim sposobnostima, koje ga čine aktivnim i neumornim. Može isto tako postati koristan u bilo kojoj djelatnosti, zbog urođene intuicije i visoke inteligencije. Izvanredan organizator na društvenom planu, vodenjak prodire čak i u aktivnosti koje traže široke poglede na stvarnost, koncentraciju i požrtvovanje. Ovi ljudi mogu postati naučnici, inženjeri ili arhitekti, ali iznad svega, izuzetni tehničari. Kada se rođenim u ovom znaku desi da se nađu u ekonomskim teškoćama, oni se znaju savršeno prilagoditi takvim okolnostima. Ali, ako imaju financijskih mogućnosti, troše bez briga za budućnost. Darežljivi su, nikad ne odbijaju pružiti pomoć drugima u nevolji.

Vodenjak je rođen za prijateljstvo. Za njega su ljubav i prijateljstvo često nerazdvojni, pogotovo što se ova dva osjećaja često dopunjuju, stvarajući temelj dugotrajne veze. Kada ima pravog prijatelja, ova osoba čini za njega sve što je u njenoj moći i to joj osigurava kompletnu unutrašnju zadovoljštinu. Ali u slučaju da njegova osjećanja pretrpe razočarenje ili budu iznevjerena, on postaje hladna i prezriva osoba, i razvija duboku odbojnost prema onome tko je zloupotrijebio njegovo povjerenje. Prijateljstvo je za rođene u ovom znaku iznad svake predrasude i konvencije. Zato je lako naći u njihovom krugu osobe koje pripadaju raznim društvenim slojevima i velikih razlika u kulturnom i duhovnom nivou. Vodenjak je toliko otvoren u svojim prijateljstvima da ne želi ni vidjeti greške i mane onih koji su u njegovoj blizini. Čak ni udaljenost ne može oslabiti njegovo prijateljstvo. I kad prijatelj živi u drugoj državi, sposoban je održavati s njim živ odnos dopisivanjem i posjećivati ga kad mu se ukaže prilika. Za prijatelja može podnijeti i najveća odricanja.

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 13:05 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretna godisnjica...clan od 11.02.2008.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan Rođendan..

forum je stvarno koristan i ima puno korisnog štiva

i želim da doživi još punoo godina

 Ponosan Član od: 13.9.2014.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Sretan rođendan bug forumu i sve najbolje u buducem radu.Bas sad gledam od kad sam clan a bas sam nasao datum kad sam se trebao registrirati 2.2.2010

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:48 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Ko bi rekao da je prošlo 7 godina? Sjecam se da sam čitao u jednom od Bug izdanja da će biti pokrenut forum. 

Sve najbolje i srećan rođendan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

jipi ka je 

živili još minimalno tolko

a ki da je jučer bilo 7.7.2010 (vidi kolko sedmica :D=

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Foro et orbi: Sedam godina foruma
Regan tamo davne 2012(2.2), inace pratim vas od 1945! Cestitke i postanite jos bolji! Zelim tajice naravno..;)lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Ko bi rekao da je prošlo 7 godina? Sjecam se da sam čitao u jednom od Bug izdanja da će biti pokrenut forum. 

Sve najbolje i srećan rođendan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Ko bi rekao da je prošlo 7 godina? Sjecam se da sam čitao u jednom od Bug izdanja da će biti pokrenut forum. 

Sve najbolje i srećan rođendan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Ja se sjećam da sam prvi puta bio registrovan tamo 2009g, nisam siguran, onda sam imao problema sa mailom i accountom na forumu (zaboravio pass) tako da sam se morao ponovo prijaviti  (jesam uporan). Nakupilo se staža.

Odličan forum, nekada prije je bio mislim kvalitetniji ali i sada ukoliko imate informatički problem ovo je mjesto gdje imate najveće šanse da Vam neko pomogne da ga rješite.

Najbolji informatički portal i forum na prostoru ex Yu.

Sretan Rođendan!

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 13:36 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

Regan 2008 i mislim da zaslužujem majicu jer sam ispisao skoro 3 promila od ukupnog broja poruka na forumu

 

Sretno nam svima bilo forumovo!

 

Ništa od majice, 10. sam se javio iz 2008. godine

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 12:57 (Friday).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Foro et orbi: Sedam godina foruma

2010 odličnih 5 godina s vama, iako vas pratim tamo još od časopisa ENTER 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice